О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 4 мая 2019 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2019 года № 5321. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 9 апреля 2024 года № 86
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 09.04.2024 № 86 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Каркаралинского района от 2 февраля 2016 года № 28 "О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3661, опубликовано в районной газете "Қарқаралы" от 20 февраля 2016 года № 15-16 (11450), в информационно-правовой системе "Әділет" 22 сентября 2016 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Каркаралинского района Н.А. Ильдебаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К. Максутов
Приложение 1
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от __ мая 2019 года №____
Помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата
Адрес помещения
Наименование помещения
1.
Каркаралинский район, город Каркаралинск
Актовый зал сельскохозяйственного колледжа им. М. Адекенова города Каркаралинска
2.
Каркаралинский район, поселок Карагайлы
Зрительный зал дворца культуры поселка Карагайлы
3.
Каркаралинский район, село Егиндыбулак
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Опорная школа (ресурсный центр) на базе средней общеобразовательной школы № 43 имени Кажыкена Смайлова села Егиндыбулак Каркаралинского района Карагандинской области"
4.
Каркаралинский район, село Айнабулак Абайского сельского округа
Актовый зал сельского клуба села Айнабулак
5.
Каркаралинский район, село Мыржык
Учебный кабинет коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 48 села Мыржык Каркаралинского района Карагандинской области"
6.
Каркаралинский район, село Акжол
Актовый зал сельского клуба села Акжол
7.
Каркаралинский район, село Жананегиз
Учебный кабинет коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 47 села Жананегиз Каркаралинского района Карагандинской области"
8.
Каркаралинский район, село Талды
Актовый зал сельского клуба села Талды
9.
Каркаралинский район, село Акбай – Кызылбай
Учебный кабинет коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 24 села Акбай-Кызылбай Каркаралинского района Карагандинской области"
10.
Каркаралинский район, село Белдеутас
Учебный кабинет коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 52 села Белдеутас Каркаралинского района Карагандинской области"
11.
Каркаралинский район, село Аккора
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 25 села Аккора Каркаралинского района Карагандинской области"
12.
Каркаралинский район, село Сарыобалы
Актовый зал сельского клуба села Сарыобалы
13.
Каркаралинский район, село Актасты
Актовый зал сельского клуба села Актасты
14.
Каркаралинский район, село Карабулак
Актовый зал сельского клуба села Карабулак
15.
Каркаралинский район, село Айнабулак Балкантауского сельского округа
Учебный кабинет коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 38 села Айнабулак Каркаралинского района Карагандинской области"
16.
Каркаралинский район, село Бахты
Актовый зал сельского клуба села Бахты
17.
Каркаралинский район, село Абыз
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 27 села Абыз Каркаралинского района Карагандинской области"
18.
Каркаралинский район, село Бесоба
Актовый зал сельского клуба села Бесоба
19.
Каркаралинский район, село Кызылту
Актовый зал сельского клуба села Кызылту
20.
Каркаралинский район, село Жанатоган
Актовый зал сельского клуба села Жанатоган
21.
Каркаралинский район, село Ежебай
Кабинет здания конторы села Ежебай Каркаралинского района Карагандинской области
22.
Каркаралинский район, село Жарлы Н.Абдировский сельский округ
Актовый зал сельского клуба села Жарлы
23.
Каркаралинский район, село Аппаз
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 18 имени Рамазана Сагымбекова села Аппаз Каркаралинского района Карагандинской области"
24.
Каркаралинский район, село Милыбулак
Учебный кабинет коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 55 села Милыбулак Каркаралинского района Карагандинской области"
25.
Каркаралинский район, село Караколь
Актовый зал сельского клуба села Караколь
26.
Каркаралинский район, село Коктас
Актовый зал сельского клуба села Коктас
27.
Каркаралинский район, село Жанажол

Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 163 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 5321 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 9 сәуірдегі № 86 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 09.04.2024 № 86 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
3. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы "Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 28 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3661 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 ақпандағы № 15-16 (11450) "Қарқаралы" аудандық газетінде, 2016 жылғы 22 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімі аппаратының басшысы Н.А. Ильдебаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К. Максутов
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы ___ мамырдағы № ___
қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына, мәслихат депутаттығына кандидаттар сайлаушылармен кездесу үшін үй - жайлар тізбесі
Үй-жайдың мекен жайы
Үй–жайдың атауы
1.
Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы
Қарқаралы қаласының М. Әдекенов атындағы ауылшаруашылық колледжінің акт залы
2.
Қарқаралы ауданы, Қарағайлы кенті
Қарағайлы кентінің мәдениет үйінің көрермендер залы
3.
Қарқаралы ауданы, Егіндібұлақ ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Егіндібұлақ ауылының Қажыкен Смайлов атындағы жалпы білім беретін № 43 орта мектебінің базасындағы тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
4.
Қарқаралы ауданы, Айнабұлақ ауылы Абай ауылдық округі
Айнабұлақ ауылындағы ауылдық клубының акт залы
5.
Қарқаралы ауданы, Мыржық ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Мыржық ауылының № 48 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу кабинеті
6.
Қарқаралы ауданы, Ақжол ауылы
Ақжол ауылындағы ауылдық клубының акт залы
7.
Қарқаралы ауданы, Жаңанегіз ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Жаңанегіз ауылының № 47 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу кабинеті
8.
Қарқаралы ауданы, Талды ауылы
Талды ауылындағы ауылдық клубының акт залы
9.
Қарқаралы ауданы, Ақбай – Қызылбай ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Ақбай-Қызылбай ауылының № 24 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу кабинеті
10.
Қарқаралы ауданы, Белдеутас ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Белдеутас ауылының № 52 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу кабинеті
11.
Қарқаралы ауданы, Аққора ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Аққора ауылының № 25 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
12.
Қарқаралы ауданы, Сарыобалы ауылы
Сарыобалы ауылындағы ауылдық клубының акт залы
13.
Қарқаралы ауданы, Ақтасты ауылы
Ақтасты ауылындағы ауылдық клубының акт залы
14.
Қарқаралы ауданы, Қарабұлақ ауылы
Қарабұлақ ауылындағы ауылдық клубының акт залы
15.
Қарқаралы ауданы, Айнабұлақ ауылы Балқантау ауылдық округі
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Айнабұлақ ауылының № 38 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу кабинеті
16.
Қарқаралы ауданы, Бақты ауылы
Бақты ауылындағы ауылдық клубының акт залы
17.
Қарқаралы ауданы, Абыз ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Абыз ауылының № 27 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
18.
Қарқаралы ауданы, Бесоба ауылы
Бесоба ауылындағы ауылдық клубының акт залы
19.
Қарқаралы ауданы, Қызылту ауылы
Қызылту ауылындағы ауылдық клубының акт залы
20.
Қарқаралы ауданы, Жаңатоған ауылы
Жаңатоған ауылындағы ауылдық клубының акт залы
21.
Қарқаралы ауданы, Ежебай ауылы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Ежебай ауылының кеңсе ғимаратының кабинеті
22.
Қарқаралы ауданы, Жарлы ауылы Н.Әбдіров ауылдық округі
Жарлы ауылындағы ауылдық клубының акт залы
23.
Қарқаралы ауданы, Аппаз ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Аппаз ауылының Рамазан Сағымбеков атындағы жалпы білім беретін № 18 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
24.
Қарқаралы ауданы, Милыбұлақ ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Милыбұлақ ауылының № 55 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу кабинеті
25.
Қарқаралы ауданы, Қаракөл ауылы
Қаракөл ауылындағы ауылдық клубының акт залы
26.
Қарқаралы ауданы, Көктас ауылы
Көктас ауылындағы ауылдық клубының акт залы
27.
Қарқаралы ауданы, Жаңажол ауылы

Комната жилого дома №32, 1 села Жанажол Каркаралинского района Карагандинской области
28.
Каркаралинский район, село Буркутты
Актовый зал сельского клуба села Буркутты
29.
Каркаралинский район, село Борлыбулак
Учебный кабинет коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 42 села Борлыбулак Каркаралинского района Карагандинской области"
30.
Каркаралинский район, станция Талды
Здание вокзала станции Талды
31.
Каркаралинский район, село Коянды
Актовый зал сельского клуба села Коянды
32.
Каркаралинский район, село Айрык
Актовый зал сельского клуба села Айрык
33.
Каркаралинский район, село Едирей
Комната жилого дома №13 села Едирей Каркаралинского района Карагандинской области
34.
Каркаралинский район, село Осибай
Учебный кабинет коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 29 села Осибай Каркаралинского района Карагандинской области"
35.
Каркаралинский район, село Бастал
Актовый зал сельского клуба села Бастал
36.
Каркаралинский район, село Тегисшилдик
Актовый зал сельского клуба села Тегисшилдик
37.
Каркаралинский район, село Жарлы Тегисшильдикский сельский округ
Спортивный зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 9 села Жарлы Каркаралинского района Карагандинской области"
38.
Каркаралинский район, село Карынши
Комната жилого дома №20 Карынши Каркаралинского района Карагандинской области
39.
Каркаралинский район, село Татан
Актовый зал сельского клуба села Татан
40.
Каркаралинский район, село Карагаш
Учебный кабинет коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 28 села Карагаш Каркаралинского района Карагандинской области"
41.
Каркаралинский район, село Томар
Учебный кабинет коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 22 села Томар Каркаралинского района Карагандинской области"
42.
Каркаралинский район, село Матак
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 15 села Матак Каркаралинского района Карагандинской области"
43.
Каркаралинский район, село Ынталы
Актовый зал сельского клуба села Ынталы
44.
Каркаралинский район, село Теректы
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 30 села Теректы Каркаралинского района Карагандинской области"
45.
Каркаралинский район, село Шоптиколь
Учебный кабинет коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 39 села Шоптиколь Каркаралинского района Карагандинской области"
46.
Каркаралинский район, село Кызылшилик
Учебный кабинет коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 41 села Кызылшилик Каркаралинского района Карагандинской области"
Приложение 2
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от ___ мая 2019 года №___
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Каркаралинский район, город Каркаралинск
На пересечении улиц Н. Нурмакова и Т. Аубакирова города Каркаралинск
2.
Каркаралинский район, поселок Карагайлы

Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Жаңажол ауылының №32, 1 тұрғын үйдің бөлмесі
28.
Қарқаралы ауданы, Бүркітті ауылы
Бүркітті ауылындағы ауылдық клубының акт залы
29.
Қарқаралы ауданы, Борлыбұлақ ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Борлыбұлақ ауылының № 42 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу кабинеті
30.
Қарқаралы ауданы, Талды станциясы
Талды бекетінің вокзал ғимараты
31.
Қарқаралы ауданы, Қоянды ауылы
Қоянды ауылындағы ауылдық клубының акт залы
32.
Қарқаралы ауданы, Айрық ауылы
Айрық ауылындағы ауылдық клубының акт залы
33.
Қарқаралы ауданы, Едірей ауылы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Едірей ауылының №13 тұрғын үйдің бөлмесі
34.
Қарқаралы ауданы, Өсібай ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Өсібай ауылының № 29 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу кабинеті
35.
Қарқаралы ауданы, Бастал ауылы
Бастал ауылындағы ауылдық клубының акт залы
36.
Қарқаралы ауданы, Тегісшілдік ауылы
Тегісшілдік ауылындағы ауылдық клубының акт залы
37.
Қарқаралы ауданы, Жарлы ауылы Тегісшілдік ауылдық округі
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Жарлы ауылының жалпы білім беретін № 9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің спорт залы
38.
Қарқаралы ауданы, Қарынши ауылы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қарынши ауылының №20 тұрғын үйдің бөлмесі
39.
Қарқаралы ауданы, Татан ауылы
Татан ауылындағы ауылдық клубының акт залы
40.
Қарқаралы ауданы, Қарағаш ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қарағаш ауылының № 28 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу кабинеті
41.
Қарқаралы ауданы, Томар ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Томар ауылының жалпы білім беретін № 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу кабинеті
42.
Қарқаралы ауданы, Матақ ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Матақ ауылының жалпы білім беретін № 15 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
43.
Қарқаралы ауданы, Ынталы ауылы
Ынталы ауылындағы ауылдық клубының акт залы
44.
Қарқаралы ауданы, Теректі ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Теректі ауылының жалпы білім беретін № 30 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
45.
Қарқаралы ауданы, Шөптікөл ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Шөптікөл ауылының № 39 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу кабинеті
46.
Қарқаралы ауданы, Қызылшілік ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қызылшілік ауылының № 41 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу кабинеті
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы ___ мамырдағы №___
қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына, мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі
Елді мекендер атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы
Қарқаралы қаласы, Н.Нұрмақов және Т.Әубәкіров көшелерінің қиылысында
2.
Қарқаралы ауданы, Қарағайлы кенті

Возле дома № 5, 20 квартала поселка Карагайлы
3.
Каркаралинский район, село Егиндыбулак
Возле отделения почты по улице Мади, села Егиндыбулак
4.
Каркаралинский район, село Айнабулак, Абайского сельского округа
Возле мечети по улице Мендеке батыра, села Айнабулак
5.
Каркаралинский район, село Мыржык
Возле сельской библиотеки села Мыржык
6.
Каркаралинский район, село Акжол
Возле отделения почты по улице Н. Кабдыкаримова, села Акжол
7.
Каркаралинский район, село Жананегиз
Возле здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 47 села Жананегиз Каркаралинского района Карагандинской области"
8.
Каркаралинский район, село Талды
Возле сельского клуба села Талды
9.
Каркаралинский район, село Акбай – Кызылбай
Возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 24 села Акбай-Кызылбай Каркаралинского района Карагандинской области"
10.
Каркаралинский район, село Белдеутас
Возле здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 52 села Белдеутас Каркаралинского района Карагандинской области"
11.
Каркаралинский район, село Аккора
Возле здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 25 села Аккора Каркаралинского района Карагандинской области"
12.
Каркаралинский район, село Сарыобалы
Возле сельского клуба села Сарыобалы
13.
Каркаралинский район, село Актасты
Возле сельской мечети по улице Казыбекби, села Актасты
14.
Каркаралинский район, село Карабулак
Возле клуба по улице Казахстана, села Карабулак
15.
Каркаралинский район, село Айнабулак, Балкантауского сельсого округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 38 села Айнабулак Каркаралинского района Карагандинской области"
16.
Каркаралинский район, село Бахты
Возле клуба по улице Независимости, села Бахты
17.
Каркаралинский район, село Абыз
Возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 27 села Абыз Каркаралинского района Карагандинской области"
18.
Каркаралинский район, село Бесоба
Возле отделения почты по улице К. Сатыбалдина, села Бесоба
19.
Каркаралинский район, село Кызылту
Возле сельского клуба села Кызылту
20.
Каркаралинский район, село Жанатоган
Возле клуба по улице Ушкын, села Жанатоган
21.
Каркаралинский район, село Ежебай
Возле здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 56 села Ежебай Каркаралинского района Карагандинской области"
22.
Каркаралинский район, село Жарлы Н.Абдировский сельский округ
Возле клуба по улице А. Машанова, села Жарлы
23.
Каркаралинский район, село Аппаз
Возле врачебной амбулаторий по улице К. Сейлхана, села Аппаз
24.
Каркаралинский район, село Милыбулак
Возле здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 53 села Милыбулак Каркаралинского района Карагандинской области"
25.
Каркаралинский район, село Караколь
Возле фельдшерско – акушерского пункта по улице Строителей села Караколь
26.
Каркаралинский район, село Коктас
Возле отделения почты по улице Абая, села Коктас
27.
Каркаралинский район, село Жанажол
Возле сельской библиотеки села Жанажол
28.
Каркаралинский район, село Буркутты
Возле отделения почты по улице Тын, села Буркутты
29.
Каркаралинский район, село Борлыбулак
Возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 42 села Борлыбулак Каркаралинского района Карагандинской области"
30.
Каркаралинский район, станция Талды
Возле железнодорожного вокзала станции Талды
31.
Каркаралинский район, село Коянды
Возле фельдшерско – акушерского пункта по улице Совета села Коянды
32.
Каркаралинский район, село Айрык
Возле здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 36 имени К. Сагындыкова села Айрык Каркаралинского района Карагандинской области"
33.
Каркаралинский район, село Едирей
Возле здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 40 села Едирей Каркаралинского района Карагандинской области"
34.
Каркаралинский район, село Осибай
Возле клуба по улице Ж. Елебекова, села Осибай
35.
Каркаралинский район, село Бастал
Возле сельской библиотеки села Бастал
36.
Каркаралинский район, село Тегисшилдик
Возле клуба по улице Т. Аубакирова, села Тегисшилдик
37.
Каркаралинский район, село Жарлы Тегисшильдикский сельский округ
Возле отделения почты села Жарлы
38.
Каркаралинский район, село Карынши
Возле сельской библиотеки села Карынши
39.
Каркаралинский район, село Татан
Возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 23 села Татан Каркаралинского района Карагандинской области"
40.
Каркаралинский район, село Карагаш
Возле сельской библиотеки села Карагаш
41.
Каркаралинский район, село Томар
Возле врачебной амбулатории по улице Ленина, села Томар
42.
Каркаралинский район, село Матак
Возле сельского клуба села Матак
43.
Каркаралинский район, село Ынталы
Возле отделения почты по улице Бейбитшилик, села Ынталы
44.
Каркаралинский район, село Теректы
Возле сельской библиотеки по улице Абая, села Теректы
45.
Каркаралинский район, село Шоптиколь
Возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 39 села Шоптиколь Каркаралинского района Карагандинской области"
46.
Каркаралинский район, село Кызылшилик
Возле здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 41 села Кызылшилик Каркаралинского района Карагандинской области"

Қарағайлы кенті, 20 кварталдың № 5 үйінің жанында
3.
Қарқаралы ауданы, Егіндібұлақ ауылы
Егіндібұлақ ауылы, Мәди көшесіндегі пошта бөлімшесінің жанында
4.
Қарқаралы ауданы, Айнабұлақ ауылы Абай ауылдық округі
Айнабұлақ ауылы, Мендеке батыр көшесіндегі мешіттің жанында
5.
Қарқаралы ауданы, Мыржық ауылы
Мыржық ауылы кітапханасының жанында
6.
Қарқаралы ауданы, Ақжол ауылы
Ақжол ауылы, Н.Қабдыкәрімова көшесіндегі пошта бөлімшесінің жанында
7.
Қарқаралы ауданы, Жаңанегіз ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Жаңанегіз ауылының № 47 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
8.
Қарқаралы ауданы, Талды ауылы
Талды ауылы клубының жанында
9.
Қарқаралы ауданы, Ақбай – Қызылбай ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Ақбай-Қызылбай ауылының № 24 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
10.
Қарқаралы ауданы, Белдеутас ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Белдеутас ауылының № 52 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
11.
Қарқаралы ауданы, Аққора ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Аққора ауылының № 25 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
12.
Қарқаралы ауданы, Сарыобалы ауылы
Сарыобалы ауылы клубының жанында
13.
Қарқаралы ауданы, Ақтасты ауылы
Ақтасты ауылы, Қазыбек би көшесіндегі ауыл мешітінің жанында
14.
Қарқаралы ауданы, Қарабұлақ ауылы
Қарабұлақ ауылы, Қазақстан көшесіндегі клубтың жанында
15.
Қарқаралы ауданы, Айнабұлақ ауылы Балқантау ауылдық округі
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Айнабұлақ ауылының № 38 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
16.
Қарқаралы ауданы,
Бақты ауылы
Бақты ауылы, Тәуелсіздік көшесіндегі клубтың жанында
17.
Қарқаралы ауданы, Абыз ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Абыз ауылының № 27 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
18.
Қарқаралы ауданы, Бесоба ауылы
Бесоба ауылы, Қ.Сатыбалдин көшесіндегі пошта бөлімшесінің жанында
19.
Қарқаралы ауданы, Қызылту ауылы
Қызылту ауылы клубының жанында
20.
Қарқаралы ауданы, Жаңатоған ауылы
Жаңатоған ауылы, Ұшқын көшесіндегі клубтың жанында
21.
Қарқаралы ауданы, Ежебай ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Ежебай ауылының № 56 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
22.
Қарқаралы ауданы, Жарлы ауылы Н.Әбдіров ауылдық округі
Жарлы ауылы, А.Машанов көшесіндегі клубтың жанында
23.
Қарқаралы ауданы, Аппаз ауылы
Аппаз ауылы, Қ.Сейілхан көшесіндегі дәргерлік амбулаторияның жанында
24.
Қарқаралы ауданы, Милыбұлақ ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Милыбұлақ ауылының № 53 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
25.
Қарқаралы ауданы, Қаракөл ауылы
Қаракөл ауылы, Құрылысшылар көшесіндегі фельдшерлі – акушерлік пункт жанында
26.
Қарқаралы ауданы, Көктас ауылы
Көктас ауылы, Абай көшесіндегі пошта бөлімшесінің жанында
27.
Қарқаралы ауданы, Жаңажол ауылы
Жаңажол ауылы кітапханасының жанында
28.
Қарқаралы ауданы, Бүркітті ауылы
Бүркітті ауылы, Тың көшесіндегі пошта бөлімшесінің жанында
29.
Қарқаралы ауданы, Борлыбұлақ ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Борлыбұлақ ауылының № 42 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
30.
Қарқаралы ауданы, Талды станциясы
Талды бекетінің теміржол вокзалы жанында
31.
Қарқаралы ауданы, Қоянды ауылы
Қоянды ауылы, Совет көшесіндегі фельдшерлі – акушерлік пункт жанында
32.
Қарқаралы ауданы, Айрық ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Айрық ауылының Қ.Сағындықов атындағы № 36 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
33.
Қарқаралы ауданы, Едірей ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Едірей ауылының № 40 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
34.
Қарқаралы ауданы, Өсібай ауылы
Өсібай ауылы, Ж.Елебеков көшесіндегі клубтың жанында
35.
Қарқаралы ауданы, Бастал ауылы
Бастал ауылы кітапханасының жанында
36.
Қарқаралы ауданы, Тегісшілдік ауылы
Тегісшілдік ауылы, Т.Әубәкіров көшесіндегі клубтың жанында
37.
Қарқаралы ауданы, Жарлы ауылы Тегісшілдік ауылдық округі
Жарлы ауылындағы пошта бөлімшесінің жанында
38.
Қарқаралы ауданы, Қарынши ауылы
Қарынши ауылы кітапханасының жанында
39.
Қарқаралы ауданы, Татан ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Татан ауылының № 23 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
40.
Қарқаралы ауданы, Қарағаш ауылы
Қарағаш ауылы кітапханасының жанында
41.
Қарқаралы ауданы, Томар ауылы
Томар ауылы, Ленин көшесіндегі дәрігерлік амбулаторияның жанында
42.
Қарқаралы ауданы, Матақ ауылы
Матақ ауылы клубының жанында
43.
Қарқаралы ауданы, Ынталы ауылы
Ынталы ауылы, Бейбітшілік көшесіндегі пошта бөлімшесінің жанында
44.
Қарқаралы ауданы, Теректі ауылы
Теректі ауылы, Абай көшесіндегі ауыл кітапханасының жанында
45.
Қарқаралы ауданы, Шөптікөл ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Шөптікөл ауылының № 39 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
46.
Қарқаралы ауданы, Қызылшілік ауылы
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қызылшілік ауылының № 41 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында