Об определении помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Нуринского района
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 15 мая 2019 года № 13/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 мая 2019 года № 5344
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстана от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещания агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов, акимов сел и поселков на территории Нуринского района согласно приложению 1.
2. Предоставить помещения на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Сулейменова Бекзата Ерденбаевича.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Нуринского района от 18 февраля 2015 года № 03/04 "Об определении помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Нуринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3001, опубликовано в районной газете "Нұра" от 6 марта 2015 года № 10 (5398), в информационно-правовой системе "Әділет" в электронном виде от 2 апреля 2015 года).
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Байкен
Приложение 1 к постановлению
акимата Нуринского района
от "15" мая 2019 года № 13/01
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов, акимов сел и поселков на территории Нуринского района
Наименование населенного пункта
Место для размещения агитационных печатных материалов
1
Нуринский район, поселок Нура
Информационный стенд на углу улиц Тәуілсіздік и Абая
2
село Кайнар
Информационный стенд по улице Сарыарқа, 2 А перед зданием дома культуры
3
село Кертинди
Информационный стенд по улице Б. Мамраева, 10 перед зданием дома культуры
4
село Ахмет
Информационный стенд по улице Бейбітшілік
5
село имени К. Мынбаева
Информационный стенд по улице Тәуелсіздік
6
село Кобетей
Информационный стенд по улице Казахстанская, 8
7
село Куланотпес
Информационный стенд по улице А. Бокейханова перед зданием дома культуры
8
село Балыктыколь
Информационный стенд по улице Бейбітшілік
9
село Жараспай
Информационный стенд по улице Жакупбекова
10
село Акмешит
Информационный стенд по улице Д. Шалабекова
11
село Карой
Информационный стенд по улице Абая
12
село Байтуган
Информационный стенд на пересечении улиц Тәуелсіздік и Ауезова
13
село Тассуат
Информационный стенд по улице Тәуелсіздік
14
село Мұзбел
Информационный стенд по улице Тәуелсіздік
15
село Егінді
Информационный стенд по улице Тәуелсіздік
16
село Изенды
Информационный стенд по улице Байдалы Бокаева
17
село Шахтерское
Информационный стенд на пересечении улиц Құрылысшылар и Орталық
18
село Заречное
Информационный стенд по улице Ленина
19
село Куланутпес
Информационный стенд по улице Абылайхана
20
поселок Шубарколь
Информационный стенд по улице Рыскулбекова, 13
21
село Баршино
Информационный стенд по улице Аблахатова
22
село Жанбобек
Информационный стенд по улице С. Сейфуллина
23
село Ткенекты
Информационный стенд по улице Акибека
24
село Талдысай
Информационный стенд по улице Сатпаева, 3
25
село Соналы
Информационный стенд по улице Абая, 13
Приложение 2 к постановлению
акимата Нуринского района
от "15" мая 2019 года № 13/01
Помещения, предоставляемые на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями
Адрес места проведения встреч
Место проведения встреч
1
Нуринский район, поселок Нура
Здание коммунального государственного казенного предприятия "Нуринский районный Дом культуры"
2
Нуринский район, село Куланотпес
Здание сельского Дома культуры
3
Нуринский район, село Жараспай
Здание сельского Дома культуры
4
Нуринский район, село Байтуган
Здание сельского Дома культуры
5
Нуринский район, село Акмешит
Здание сельского клуба
6
Нуринский район, село Тассуат
Здание сельского Дома культуры
7
Нуринский район, село Заречное
Здание сельского клуба
8
Нуринский район, село Егінді
Здание сельского клуба
9
Нуринский район, село Изенды
Здание сельского Дома культуры
10
Нуринский район, село имени К. Мынбаева
Здание сельского Дома культуры
11
Нуринский район, село Кертинди
Здание сельского Дома культуры
12
Нуринский район, село Мұзбел
Здание сельского Дома культуры
13
Нуринский район, село Ахмет
Здание сельского Дома культуры
14
Нуринский район, село Қайнар
Здание сельского Дома культуры
15
Нуринский район, село Кобетей
Здание сельского Дома культуры
16
Нуринский район, село Шахтерское
Здание сельского Дома культуры
17
Нуринский район, село Карой
Здание сельского клуба
18
Нуринский район, село Кантай
Здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени Д. Шалабекова Нуринского района"
19
Нуринский район, село Алгабас
Здание коммунального государственного учреждения "Пушкинская основная школа Нуринского района"
20
Нуринский район, село Балыктыколь
Здание коммунального государственного учреждения "Балыктыкольская основная школа Нуринского района"
21
Нуринский район, село Жана-курлус
Здание коммунального государственного учреждения "Жана-курлусская начальная школа Нуринского района"
22
Нуринский район, село Куланутпес
Здание сельского клуба
23
Нуринский район, село Ныгман
Здание коммунального государственного учреждения "Ныгыманская начальная школа Нуринского района"
24
Нуринский район, село Ткенекты
Здание сельского клуба
25
Нуринский район, поселок Шубарколь
Здание коммунального государственного учреждения "Шубаркольская средняя школа имени Абая Нуринского района"
26
Нуринский район, село Соналы
Здание коммунального государственного учреждения "Соналинская начальная школа Нуринского района"
27
Нуринский район, село Талдысай
Здание сельского клуба
28
Нуринский район, село Баршино
Здание коммунального государственного учреждения "Баршинская основная школа Нуринского района"
29
Нуринский район, село Жанбобек
Здание коммунального государственного учреждения "Каракоинская средняя школа Нуринского района"
30
Нуринский район, село Акколка
Здание коммунального государственного учреждения "Акколкиннская начальная школа Нуринского района"

Нұра ауданының аумағында сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 13/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 5344 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты мен Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына, ауыл және кент әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын Нұра ауданының аумағында орналастыру орындары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар 2-қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Бекзат Ерденбаевич Сулейменовке жүктелсін.
4. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 03/04 "Нұра ауданының аумағында сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3001 болып тіркелген, 2015 жылы 6 наурызда № 10 (5398) "Нұра" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 2 сәуірде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Байкен
Нұра ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "15" мамырдағы
№ 13/01 қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты мен Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына, ауыл және кент әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын Нұра ауданының аумағында орналастыру орындары
Елді-мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Нұра ауданы, Нұра кенті
Тәуелсіздік және Абай көшелерінің бұрышындағы ақпараттық стенд
2
Қайнар ауылы
Сарыарқа, 2 А көшесіндегі мәдениет үйінің алдындағы ақпараттық стенд
3
Кертінді ауылы
Б. Мамраев, 10 көшесіндегі мәдениет үйінің алдындағы ақпараттық стенд
4
Ахмет ауылы
Бейбітшілік көшесіндегі ақпараттық стенд
5
К. Мыңбаев ауылы
Тәуелсіздік көшесіндегі ақпараттық стенд
6
Көбетей ауылы
Казахстанская, 8 көшесіндегі ақпараттық стенд
7
Құланөтпес ауылы
Ә. Бөкейханов көшесіндегі мәдениет үйінің алдындағы ақпараттық стенд
8
Балықтыкөл ауылы
Бейбітшілік көшесіндегі ақпараттық стенд
9
Жараспай ауылы
Жакупбеков көшесіндегі ақпараттық стенд
10
Ақмешіт ауылы
Д. Шалабеков көшесіндегі ақпараттық стенд
11
Қарой ауылы
Абай көшесіндегі ақпараттық стенд
12
Байтуған ауылы
Тәуелсіздік және Әуезов көшелерінің қиылысындағы ақпараттық стенд
13
Тассуат ауылы
Тәуелсіздік көшесіндегі ақпараттық стенд
14
Мұзбел ауылы
Тәуелсіздік көшесіндегі ақпараттық стенд
15
Егінді аулы
Тәуелсіздік көшесіндегі ақпараттық стенд
16
Изенді ауылы
Байдалы Бокаев көшесіндегі ақпараттық стенд
17
Шахтерское ауылы
Құрылысшылар және Орталық көшелерінің қиылысындағы ақпараттық стенд
18
Заречное ауылы
Ленин көшесіндегі ақпараттық стенд
19
Құланөтпес ауылы
Абылайхан көшесіндегі ақпараттық стенд
20
Шұбаркөл кенті
Рысқұлбеков, 13 көшесіндегі ақпараттық стенд
21
Баршын ауылы
Аблахатов көшесіндегі ақпараттық стенд
22
Жанбөбек ауылы
С. Сейфуллин көшесіндегі ақпараттық стенд
23
Ткенекті ауылы
Акибек көшесіндегі ақпараттық стенд
24
Талдысай ауылы
Сатпаев, 3 көшесіндегі ақпараттық стенд
25
Соналы ауылы
Абай, 13 көшесіндегі ақпараттық стенд
Нұра ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "15" мамырдағы
№ 13/01 қаулысына 2 қосымша
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Кездесулер өткізілетін орындардың мекен-жайы
Кездесу өткізілетін орындар
1
Нұра ауданы, Нұра кенті
"Нұра ауданының Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының ғимараты
2
Нұра ауданы, Құланөтпес ауылы
Ауыл клубының ғимараты
3
Нұра ауданы, Жараспай ауылы
Ауыл клубының ғимараты
4
Нұра ауданы, Байтуған ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты
5
Нұра ауданы, Ақмешіт ауылы
Ауыл клубының ғимараты
6
Нұра ауданы, Тассуат ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты
7
Нұра ауданы, Заречное ауылы
Ауыл клубының ғимараты
8
Нұра ауданы, Егінді ауылы
Ауыл клубының ғимараты
9
Нұра ауданы, Изенді ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты
10
Нұра ауданы, К. Мыңбаев ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты
11
Нұра ауданы, Кертінді ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты
12
Нұра ауданы, Мұзбел ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты
13
Нұра ауданы, Ахмет ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты
14
Нұра ауданы, Қайнар ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты
15
Нұра ауданы, Көбетей ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты
16
Нұра ауданы, Шахтерское ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты
17
Нұра ауданы, Қарой ауылы
Ауыл клубының ғимараты
18
Нұра ауданы, Қантай ауылы
"Нұра ауданының Д. Шалабеков атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
19
Нұра ауданы, Алғабас ауылы
"Нұра ауданының Пушкин негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
20
Нұра ауданы, Балықтыкөл ауылы
"Нұра ауданының Балықтыкөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
21
Нұра ауданы, Жаңа-құрылыс ауылы
"Нұра ауданының Жаңа-құрылыс бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
22
Нұра ауданы, Құланөтпес ауылы
Ауыл клубының ғимараты
23
Нұра ауданы, Нығыман ауылы
"Нұра ауданының Нығыман бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
24
Нұра ауданы, Ткенекті ауылы
Ауыл клубының ғимараты
25
Нұра ауданы, Шұбаркөл кенті
"Нұра ауданының Абай атындағы Шұбаркөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
26
Нұра ауданы, Соналы ауылы
"Нұра ауданының Соналы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
27
Нұра ауданы, Талдысай ауылы
Ауыл клубының ғимараты
28
Нұра ауданы, Баршын ауылы
"Нұра ауданының Баршын негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
29
Нұра ауданы, Жанбөбек ауылы
"Нұра ауданының Қарақойын орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
30
Нұра ауданы, Аққолқа ауылы
"Нұра ауданының Аққолқа бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты