О переименовании улиц
Решение акима поселка Сексеул Аральского района Кызылординской области от 19 декабря 2019 года № 157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 декабря 2019 года № 7034
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии № 1 от 19 сентября 2019 года, аким поселка Саксаульск РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы поселка Саксаульск:
1) улицу Степная именем "Ахметжан Бижанов";
2) улицу Деповская именем "Қалы Есеев".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Саксаульск С. Турешов

Көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Сексеуіл кенті әкімінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 157 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 7034 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 қорытындысына сәйкес Сексеуіл кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сексеуіл кентінің келесі көшелері:
1) Степная көшесі "Ахметжан Бижанов" есімімен;
2) Деповская көшесі "Қалы Есеев" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сексеуіл кентінің әкімі С. Турешов