О внесении изменении и дополнений в решение Жанакорганского районного маслихата от 8 августа 2017 года №05-16/148 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 февраля 2019 года № 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 февраля 2019 года № 6694. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 2 октября 2020 года № 495
Сноска. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 02.10.2020 № 495 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 8 августа 2017 года № 05-16/148 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5949, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 7 сентября 2017 года) следующие изменение и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденные указанным решением:
в подпункте 9) пункта 2 слова "далее - Отдел" исключить.
в абзацах шестой, седьмой подпункта 3) пункта 5 после слов "раз в год в размере 30 месячного расчетного показателя" дополнить словами "и единовременную материальную помощь в размере 40 месячного расчетного показателя".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХХ сессии
Жанакорганского районного маслихата
А.Налибаев
Секретарь Жанакорганского районного
маслихата
Е.Ильясов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Государственное учреждение
"Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординский области"
________________ Т.Дуйсебаев
"11" февраля 2019 года

"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 тамыздағы №05-16/148 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 ақпандағы № 313 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 ақпанда № 6694 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қазандағы № 495 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 02.10.2020 № 495 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 23тармағына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 тамыздағы № 05-16/148 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5949 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 7 қыркүйекте жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында:
2-тармақтың 9) тармақшасындағы "бұдан әрі - Бөлім" деген сөздер алынып тасталсын.
5-тармақтың 3) тармақшасының алтыншы, жетінші абзацтарындағы "30 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жылына бір рет" деген сөздерден кейін "және материалдық көмек ретінде біржолғы 40 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХХ сессиясының төрағасы
А.Налибаев
Жаңақорған аудандық мәслихатының
хатшысы
Е. Ильясов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Т.Дүйсебаев
"11" ақпан 2019 года