О переименовании улиц
Решение акима поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области от 21 ноября 2019 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 ноября 2019 года № 6983
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 19 сентября 2019 года №1, аким поселка Теренозек РЕШИЛ:
1. Переименовать поселка Теренозек:
1) улицу "Ақтам-2" именем "Асан Көшербаев";
2) переулок "Қызылдихан" именем "Әбіл Таңсықбаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
поселка акима Н. БИСЕМБАЕВ

Көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Тереңөзек кенті әкімінің 2019 жылғы 21 қарашадағы № 163 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қарашада № 6983 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі №1 қорытындысына сәйкес Тереңөзек кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңөзек кентіндегі:
1) "Ақтам-2" көшесі "Асан Көшербаев" есімімен;
2) "Қызылдихан" тұйық көшесі "Әбіл Таңсықбаев" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
кент әкімі Н. БИСЕМБАЕВ