Об утверждении плана по правлению пастбищами и их использованию по Шиелийскому району на 2019-2020 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 9 января 2019 года № 35/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 января 2019 года № 6650. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 25 июня 2020 года № 55/5
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 25.06.2020 № 55/5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить план по управлению пастбищами и их использованию по Шиелийскому району на 2019-2020 годы согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии районного
маслихата
М.Салкынбаев
Секретарь районного маслихата Б.Сыздык
Приложение к решению Шиелийского районного маслихатa от 9 января 2019 год №35/6

Шиелі ауданы бойынша 2019-2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 35/6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қаңтарда № 6650 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 55/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 25.06.2020 № 55/5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 8-бабының 1-тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Шиелі ауданы бойынша 2019-2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
М.Салқынбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 35/6 шешіміне қосымша

План мероприятий по управлению пастбищами и их использованию по Шиелийскому району на 2019-2020 годы
1) Схема (карта) расположения пастбищ на территории в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов;
2) Приемлемые схемы пастбищеоборотов;
3) Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры

Шиелі ауданы бойынша 2019-2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар
1) Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде жайылымдардың орналасу схемасы (картасы);
2) Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары;
3) Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы;

4) Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам) составленную согласно норме потребления воды;
5) Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища;
6) Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при селе, сельском округе;

4) Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы;
5) Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы;
6) Ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы;

721
Темирова Карлыгаш Маханкызы
722
Ултарахов Ергали Секенович
723
Палжанов Марат Умирзакулы
724
Сулейменов Руслан Нурланулы
725
Танатов Нурбек Рахметулы
726
Ташимбетов Батырбек Алпысбекулы
727
Избенбетов Мурат Ерланулы
728
К/х "Сагадат" Алимкулов Шарипхан
Расшифровка аббревиатур:
К/х –крестянское хозяйство; ТОО- товарищество с ограниченной ответственностью.
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам) составленную согласно норме потребления воды
Условные знаки
Схема перераспределения пастбищ, и его замена предоставляемых размещения поголовья для сельскохозяйственных животных
Наименования населенных пунктов
Общая площадь
В том числе для нужд населения (пастбища и сенокосные угодья.)
Хозяйств и личных крестьянских хозяйств по поголовье скота
Объем на одну единицу, необходимо пастбищ, га
Объем по нормативу необходимо пастбищ, га
Требуется дополнительных пастбищ, га
Дополнительно выдоваемые пастбищ
В том числе
Из государственного земельного фонда
(га)
Из арендуемых земель,
(га)
Сезонные пастбища
(га)
Отгонные пастбища
(га)
1
Поселок Шиели
39644,0 га

721
Темірова Қарлығаш Маханқызы
722
Ултарахов Ергали Секенович
723
Палжанов Марат Өмірзақұлы
724
Сүлейменов Руслан Нұрланұлы
725
Таңатов Нұрбек Рахметұлы
726
Тәшімбетов Батырбек Алпысбекұлы
727
Ізбенбетов Мұрат Ерланұлы
728
"Сағадат" ш/қ Әлімқұлов Шәріпхан
Аббревиатуралардың таратылып жазылуы:
ш/қ – шаруа қожалықтары; ЖШС-жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Шартты белгілер
Ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Елді мекендердің атаулары
Жалпы жер көлемі
Оның ішінде халық қажеттілігі үшін (жайылымы және шабындық алқаптары.)
Жеке қожалық және шаруа қожалықтар бойынша мал басы саны
Бір бірлікке қажет жайылым көлемі, га
Норматив бойынша қажет жайылым көлемі, га
Қосымша қажет етілетін жайылым, га
Қосымша берілетін жайылымдар
Оның ішінде
Мемлекеттік жер қорынан
(га)
Жалға берілген жерлерден
(га)
Маусымдық жайылым
(га)
Айдалмалы жайылым
(га)
1
Шиелі кенті
3964,0 га