О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 3 мая 2019 года № 399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 мая 2019 года № 6786. Утратило силу постановления акимата Шиелийского района Кызылординской области от 27 октября 2021 года № 77
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шиелийского района Кызылординской области от 27.10.2021 № 77 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Шиелийского района А. Оразбекулы
СОГЛАСОВАНО:
избирательной комиссией
Шиелийского района
"30" апреля 2019 года
Приложение к постановлению
акимата Шиелийского района
№ 399 от "3" мая 2019 года
Помещения предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населеннных пунктов
Места для проведения встреч
1
поселок Шиели
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шиелийский районный культурно-творческий центр имени Будабая Кабылулы" Шиелийского районного отдела культуры и развития языков
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Арман" аппарата акима поселка Шиели
2
Сельский округ Акмая село Акмая
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский клуб "Акмая" аппарата акима сельского округа Акмая
3
Сельский округ Актоган село Досбол датка
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский клуб "Досбол" аппарата акима сельского округа Актоган
4
Сельский округ Алмалы село Алмалы
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский клуб "Алмалы" аппарата акима сельского округа Алмалы
5
Сельский округ Байгакум село Байгакум
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский клуб "Байгакум" аппарата акима сельского округа Байгакум
6
Сельский округ Гигант село Бидайкол
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский дом культуры "Бидайколь" аппарата акима сельского округа Гигант
7
Сельский округ Енбекши село Енбекши
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский дом культуры "Енбекши" аппарата акима сельского округа Енбекши
8
Сельский округ Жуантобе село Алгабас
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский дом культуры "Алгабас" аппарата акима сельского округа Жуантобе
9
Сельский округ Жолек село Жолек
Коммуналное государственное казенное предприятие сельский дом культуры "Жолек" аппарата акима сельского округа Жолек
10
Сельский округ Ирколь село Ы. Жакаев
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский дом культуры "Ы.Жахаева" аппарата акима сельского округа Ирколь
11
Сельский округ Кердели село Н.Бекежанова
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский дом культуры "Н.Бекежанов" аппарата акима сельского округа Кердели
12
Сельский округ Каргалы село Буланбайбауы
Коммунальное государственное учреждение Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа №241 имени К.Абдыкадырова"
13
Сельский округ Сулутобе село Сулутобе
Государственное коммунальное казенное предприятие сельский дом культуры "Сулутобе" аппарата акима Сулутобинского сельского округа
14
Сельский округ Тартогай село Тартогай
Коммунальное государственное учреждение Шиелийского районного отдела образования "Школа -лицей №153 имени Ш.Есенова"
15
Сельский округ Талаптан село Бала би
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский дом культуры "Бала би" аппарата акима сельского округа Талаптан
16
Сельский округ Теликоль село А.Тажибаева
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский клуб "А.Тажибаева" аппарата акима сельского округа Теликоль
17
Сельский округ Тонкерис село Ш.Кодаманова
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский клуб "Ш.Кодаманов" аппарата акима сельского округа Тонкерис
18
Сельский округ Ортакшыл село Ортакшыл
Коммунальное государственное учреждение Шиелийского районного отдела образования "Казахская средняя школа №150"
19
Сельский округ Когалы село Турсынбай датка
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский клуб "Ботабай" аппарата акима сельского округа Когалы
20
Сельский округ Майлытогай село Майлытогай
Коммунальное государственное учреждение Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа №141 К. Сабирова"
21
Сельский округ Бестам село Бестам
Коммунальное государственное учреждение Шиелийского районного отдела образования "Казахская средняя школа № 205"
22
Сельский округ Жиделиарык село Жиделиарык
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский клуб "Жиделиарык" аппарата акима сельского округа Жиделиарык
23
Сельский округ Жанатурмыс село Байсын
Коммунальное государственное казенное предприятие сельский дом культуры "Байсын" аппарата акима сельского округа Жанатурмыс

Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 399 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 6786 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 27 қазандағы № 77 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 27.10.2021 № 77 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 4-тармағына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шиелі ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданының әкімі Ә. Оразбекұлы
КЕЛIСIЛДI:
Шиелi аудандық сайлау
комиссиясымен
"30" сәуір 2019 жыл
Шиелі ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "3" мамырдағы
№ 399 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуi үшiн шарттық негiзде берiлетiн үй-жайлар
Елдi мекендердің атауы
Кездесулер өтетiн орындар
1
Шиелi кентi
Шиелі аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Бұдайбай Қабылұлы атындағы Шиелі аудандық мәдени-шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шиелі кенті әкімі аппаратының "Арман мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2
Ақмая ауылдық округi Ақмая ауылы
Ақмая ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақмая" ауылдық клубы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
3
Ақтоған ауылдық округi Досбол датқа ауылы
Ақтоған ауылдық округі әкімі аппаратының "Досбол" ауылдық клубы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
4
Алмалы ауылдық округi Алмалы ауылы
Алмалы ауылдық округі әкімі аппаратының "Алмалы" ауылдық клубы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
5
Бәйгеқұм ауылдық округi Бәйгеқұм ауылы
Бәйгеқұм ауылдық округі әкімі аппаратының "Бәйгеқұм" ауылдық клубы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
6
Гигант ауылдық округi Бидайкөл ауылы
Гигант ауылдық округі әкімі аппаратының "Бидайкөл" ауылдық мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
7
Еңбекшi ауылдық округi Еңбекші ауылы
Еңбекші ауылдық округі әкімі аппаратының "Еңбекші" ауылдық мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
8
Жуантөбе ауылдық округi Алғабас ауылы
Жуантөбе ауылдық округі әкімі аппаратының "Алғабас" ауылдық мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
9
Жөлек ауылдық округi Жөлек ауылы
Жөлек ауылдық округі әкімі аппаратының "Жөлек" ауылдық мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
10
Иiркөл ауылдық округi Ы.Жақаев ауылы
Иіркөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Ы.Жақаев" ауылдық мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
11
Керделi ауылдық округi Н.Бекежанов ауылы
Керделі ауылдық округі әкімі аппаратының "Н.Бекежанов" ауылдық мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
12
Қарғалы ауылдық округi Бұланбайбауы ауылы
Шиелі аудандық білім бөлімінің "№ 241 Қ.Әбдіқадіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
Сұлутөбе ауылдық округi Сұлутөбе ауылы
Сұлутөбе ауылдық округі әкімі аппаратының "Сұлутөбе" ауылдық мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
14
Тартоғай ауылдық округi Тартоғай ауылы
Шиелі аудандық білім бөлімінің "№ 153 Ш. Есенов атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
15
Талаптан ауылдық округi Бала би ауылы
Талаптан ауылдық округі әкімі аппаратының "Бала би" ауылдық мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
16
Телiкөл ауылдық округi Ә.Тәжiбаев ауылы
Телікөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Ә.Тәжібаев" ауылдық клубы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
17
Төңкерiс ауылдық округi Ш.Қодаманов ауылы
Төңкеріс ауылдық округі әкімі аппаратының "Ш.Қодаманов" ауылдық клубы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
18
Ортақшыл ауылдық округi Ортақшыл ауылы
Шиелі аудандық білім бөлімінің "№150 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
19
Қоғалы ауылдық округi Тұрсынбай датқа ауылы
Қоғалы ауылдық округі әкімі аппаратының "Ботабай" ауылдық клубы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
20
Майлытоғай ауылдық округi Майлытоғай ауылы
Шиелі аудандық білім бөлімінің "№141 К.Сәбиров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
21
Бестам ауылдық округi Бестам ауылы
Шиелі аудандық білім бөлімінің "№205 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
22
Жиделiарық ауылдық округi Жиделiарық ауылы
Жиделіарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Жиделіарық" ауылдық клубы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
23
Жаңатұрмыс ауылдық округi Байсын ауылы
Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімі аппаратының "Байсын" ауылдық мәдениет үйі комуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны