Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 20 мая 2019 года № 1073. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 мая 2019 года № 3891.
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата города Актау Мангистауской области от 27.12.2021 № 02-02/2363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется, постановления акимата города Актау Мангистауской области от 20.09.2022 № 02-02/1998 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключен постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 27.12.2021 № 02-02/2363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Определить совместно с Актауской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата города Актау Мангистауской области от 27.12.2021 № 02-02/2363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" (исполняющий обязанности руководителя аппарата Г. Сулейманова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Бегендикова Д.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Ниязов Г.
Приложение 1
к постановлению акимата города Актау
№1073 от "20" мая 2019 года
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Сноска. Приложение 1 исключен постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 27.12.2021 № 02-02/2363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению акимата города Актау
от "20" мая 2019 года №1073
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 1073 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 3891 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 20.09.2022 № 02-02/1998 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алынып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 27.12.2021 № 02-02/2363 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақтау қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары белгіленсін.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 27.12.2021 № 02-02/2363 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысының міндетін атқарушы Г.Сулейманова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары Д. Бегендіковке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Ниязов
Ақтау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "20" мамырдағы
№1073 қаулысына
1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. 1 қосымша алынып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 27.12.2021 № 02-02/2363 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақтау қаласы әкімдігінің
2019жылғы "20" мамырдағы
№1073 қаулысына
2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары

Сноска. Приложение 2- в редакции постановления акимата города Актау Мангистауской области от 25.04.2023 № 11-07/701 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
город Актау
2 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский высший педагогический колледж имени Мурын жырау Сенгирбекулы" Управления образования Мангистауской области
3 микрорайон, справа от остановки за домом №145
3А микрорайон, справа от остановки за домом №12
3 микрорайон, справа от остановки за домом №10
4 микрорайон, справа от остановки перед домом № 7
5 микрорайон, справа от здания государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауская областная филармония имени Мурата Оскинбаева" Управления культуры, архивов и документации Мангистауской области
6 микрорайон, слева от остановки за домом №19
6 микрорайон, справа от остановки за домом №36
7 микрорайон, справа от остановки за домом №12
8 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Областной музыкально-драматический театр имени Нурмухана Жантурина" Управления культуры, архивов и документации Мангистауской области
8 микрорайон, справа от остановки за домом №20
9 микрорайон, слева от остановки перед зданием №39
11 микрорайон, слева от остановки перед домом №23
11 микрорайон, справа от остановки перед домом №38
12 микрорайон, слева от здания №83
12А микрорайон, перед торговым домом "Мечта"
13 микрорайон, справа от остановки перед домом № 42 Б
15 микрорайон, справа от остановки за домом №35
16 микрорайон, слева от остановки перед домом № 42
17 микрорайон, справа от остановки за домом №104
19 микрорайон, слева от остановки за домом № 43
26 микрорайон, перед торговым центром "Достык"
27 микрорайон, слева от остановки за домом №25
28 микрорайон, справа от остановки за домом №47
29 микрорайон справа от остановки за домом №24
30 микрорайон, слева от остановки перед домом №169
31А микрорайон, справа от остановки за домом №14
32А микрорайон, справа от остановки за домом № 9
32В микрорайон, справа от остановки за домом № 8
34 микрорайон, справа от остановки за домом №1
село Умирзак
село Умирзак, перед зданием №59

Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 25.04.2023 № 11-07/701 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ақтау қаласы
2 шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау жоғары педагогикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
3 шағын аудан, №145 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
3А шағын аудан, №12 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
3 шағын аудан, №10 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
4 шағын аудан, №7 үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
5 шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Мұрат Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының оң жағында
6 шағын аудан, №19 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
6 шағын аудан, №36 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
7 шағын аудан, №12 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
8 шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Нұрмұхан Жантөрин атындағы облыстық музыкалық-драмалық театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
8 шағын аудан, №20 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
9 шағын аудан, №39 ғимараттың алдындағы аялдаманың сол жағында
11 шағын аудан, №23 үйдің алдындағы аялдаманың сол жағында
11 шағын аудан, №38 үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
12 шағын аудан, №83 ғимараттың сол жағында
12А шағын аудан, "Мечта" сауда үйінің алдында
13 шағын аудан, №42 Б үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
15 шағын аудан, №35 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
16 шағын аудан, №42 үйдің алдындағы аялдаманың сол жағында
17 шағын аудан, №104 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
19 шағын аудан, №43 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
26 шағын аудан, "Достық" сауда орталығының алдында
27 шағын аудан, №25 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
28 шағын аудан, №47 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
29 шағын аудан №24 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
30 шағын аудан, №169 үй алдындағы аялдаманың сол жағында
31А шағын аудан, №14 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
32А шағын аудан, №9 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
32В шағын аудан, №8 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
34 шағын аудан, №1 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
Өмірзақ ауылы
Өмірзақ ауылы, №59 ғимараттың алдында