О переименовании улицы села Курык
Решение акима села Курык Каракиянского района Мангистауской области от 4 мая 2019 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 мая 2019 года № 3883
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 14 ноября 2018 года и с учетом мнения населения села, аким села Курык РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Авиатор на улицу Ғиззат Балмұқанбетов села Курык.
2. Заместителю акима села Курык (Е.А. Кудайсугиров) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села М. Тулегенов

Құрық ауылының көшесін қайта атау туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық ауылы әкімінің 2019 жылғы 4 мамырдығы № 131 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 3883 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, сонымен қатар Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 14 қарашадағы қорытындысының негізінде және ауыл халқының пікірін ескере отырып, Құрық ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Құрық ауылының Авиатор көшесі Ғиззат Балмұқанбетов көшесі болып қайта аталсын.
2. Құрық ауылы әкімінің орынбасары (Е.А. Құдайсүгіров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі М. Төлегенов