О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2018 года № 247 "О бюджете Денисовского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 25 апреля 2019 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 мая 2019 года № 8388. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского сельского округа на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 247 (опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8216) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 88251,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23379,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 64872,0 тысячи тенге;
2) затраты – 90474,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2223,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2223,0 тысячи тенге";
дополнить указанное решение пунктами 1-1, 1-2 следующего содержания:

Мәслихаттың 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 247 "Денисов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 27 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 8388 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 247 шешіміне (2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8216 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88251,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23379,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 64872,0 мың теңге;
2) шығындар – 90474,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2223,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2223,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 1-1, 1-2-тармақтармен толықтырылсын:

"1-1. Учесть, что в бюджет Денисовского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов:
из районного бюджета в сумме 41415,0 тысяч тенге на благоустройство Денисовского сельского округа;
из республиканского бюджета в сумме 878,0 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы.";

"1-1. 2019 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі көзделгені ескерілсін:
аудандық бюджеттен Денисов ауылдық округін көркейтуге 41415,0 мың теңге сомасында;
республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 878,0 мың теңге сомасында.";

"1-2. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2019 год предусмотрено распределение свободного остатка в сумме 2223,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение
к решению маслихата
от 25 апреля 2019 года № 27
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2019 года № 247
Бюджет Денисовского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"1-2. 2019 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде 2223,0 мың теңге сомасында бос қалдықты бөлу көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 25 сәуірдегі
№ 27 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 247 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер