О внесении изменений в решение маслихата от 30 мая 2018 года № 261 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества Глазуновского сельского округа Костанайского района Костанайской области"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 9 апреля 2019 года № 382. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2019 года № 8347. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 27 января 2020 года № 472
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 27.01.2020 № 472 (вводится в действие для сельских округов с численностью населения более двух тысяч человек с 01.01.2018 и для сельских округов с численностью населения две тысячи и менее человек с 01.01.2020).
В соответствии со статьей 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества Глазуновского сельского округа Костанайского района Костанайской области" от 30 мая 2018 года № 261 (опубликовано 2 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7884) следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту указанного решения маслихата слово "Глазуновского" заменить соответственно словом "Айсаринского".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

Мәслихаттың 2018 жылғы 30 мамырдағы № 261 "Қостанай облысы Қостанай ауданы Глазунов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 382 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 8347 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 472 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 27.01.2020 № 472 шешімімен (халық саны екі мың адамнан көп ауылдық округтер үшін 01.01.2018 бастап және халық саны екі мың адам және одан аз ауылдық округтер үшін 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қостанай ауданы Глазунов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 30 мамырдағы № 261 шешіміне (2018 жылғы 2 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7884 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мәслихат шешімінің тақырыбында және барлық мәтін бойынша "Глазунов" деген сөз тиісінше "Айсары" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.