О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 244 "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27 ноября 2019 года № 327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 декабря 2019 года № 8809. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2019 - 2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 244 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8194) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Боровское на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 438 661,3, тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 37 598,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 212,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 400 851,3 тысяч тенге;
2) затраты - 440 011,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 350,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 350,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 106 961,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 293 890,3 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 35 857,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 8 579,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 205,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 27 073,0 тысяч тенге;
2) затраты - 36 324,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 244 "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 327 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 8809 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 244 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8194 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Боровское ауылының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 438 661,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 37 598,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 212,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 400 851,3 мың теңге;
2) шығындар - 440 011,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 350,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 350,3 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Боровское ауылының бюджетіне 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 106 961,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 293 890,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Михайлов ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 35 857,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 8 579,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 205,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 27 073,0 мың теңге;
2) шығындар - 36 324,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 467,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 467,3 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 21 971,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 102,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 21 521,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 9 848,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 286,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 11 387,0 тысяч тенге;
2) затраты - 23 253,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 732,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 732,3 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 467,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 467,3 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Михайлов ауылдық округінің бюджетіне 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 971,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 102,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Первомай ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 21 521,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 9 848,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 286,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 11 387,0 мың теңге;
2) шығындар - 23 253,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 732,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 732,3 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"6. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 9 121,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 2 266,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата К. Арыков
Приложение 1
к решению маслихата

"6. Первомай ауылдық округінің бюджетіне 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 9 121,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 2 266,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихаттың хатшысы Қ. Арықов
Мәслихаттың