195 189
007
Пропаганда здорового образа жизни
88 227
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
1 020 402
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
801
271
Управление строительства области
4 424 645
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 424 645
3
Специализированная медицинская помощь
1 004 609
253
Управление здравоохранения области
1 004 609
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 004 609
5
Другие виды медицинской помощи
74 065
253
Управление здравоохранения области
74 065
029
Областные базы специального медицинского снабжения
74 065
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 541 287
253
Управление здравоохранения области
4 541 287
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
161 948
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
177 059
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 672
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
19 510
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
410
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 173 688
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 754 220
1
Социальное обеспечение
6 524 563
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 495 071
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
659 106
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
155 570
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 203 688
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

195 189
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
88 227
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 020 402
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
801
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 424 645
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 424 645
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 004 609
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 004 609
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 004 609
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
74 065
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
74 065
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
74 065
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 541 287
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 541 287
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
161 948
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
177 059
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 672
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
19 510
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
410
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 173 688
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 754 220
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 524 563
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 495 071
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
659 106
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
155 570
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 203 688
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

167 038
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
187 322
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
3 023 705
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
98 642
261
Управление образования области
1 029 492
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 018 586
037
Социальная реабилитация
10 906
2
Социальная помощь
371 249
256
Управление координации занятости и социальных программ области
371 249
003
Социальная поддержка инвалидов
340 427
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
30 822
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3 858 408
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 786 105
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
133 903
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
341
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"
11 010
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"
2 303 236
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
11 497
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
190 445
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

167 038
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
187 322
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 023 705
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 642
261
Облыстың білім басқармасы
1 029 492
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 018 586
037
Әлеуметтік сауықтандыру
10 906
2
Әлеуметтiк көмек
371 249
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
371 249
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
340 427
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 822
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3 858 408
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 786 105
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 903
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
341
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы ісшараларды іске асыру
11 010
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 303 236
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
11 497
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
190 445
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

295 615
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 525
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
229 648
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21 250
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
567 635
297
Управление труда области
72 303
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
72 303
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 294 666
1
Жилищное хозяйство
9 776 761
271
Управление строительства области
9 776 761
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 129 501
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 018 600
140
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
1 628 660
2
Коммунальное хозяйство
22 938 990
271
Управление строительства области
14 159 493
030
Развитие коммунального хозяйства
8 684
058
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
14 150 809
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 779 497
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
81 953
005
Капитальные расходы государственного органа
1 758
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
6 631 134
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
110 629
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 713 690
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
240 333
3
Благоустройство населенных пунктов
578 915
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
578 915
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

295 615
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
229 648
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
21 250
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
567 635
297
Облыстың еңбек басқармасы
72 303
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
72 303
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 294 666
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 776 761
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 776 761
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 129 501
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 018 600
140
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 628 660
2
Коммуналдық шаруашылық
22 938 990
271
Облыстың құрылыс басқармасы
14 159 493
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
8 684
058
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
14 150 809
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 779 497
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 953
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 758
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 631 134
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
110 629
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 713 690
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
240 333
3
Елді-мекендерді көркейту
578 915
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
578 915
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)

4 196 414
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
138 636
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
138 636
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17 275 159
1
Сельское хозяйство
15 145 964
255
Управление сельского хозяйства области
15 145 964
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
172 539
002
Поддержка семеноводства
628 018
003
Капитальные расходы государственного органа
4 100
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 410
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15 100
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
40 858
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
900 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
766 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 838 375
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
3 413
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 838 475
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
13 612
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 554
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 363 363
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
392 239
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"

4 196 414
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
138 636
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
138 636
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17 275 159
1
Ауыл шаруашылығы
15 145 964
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
15 145 964
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
172 539
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
628 018
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 100
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 410
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
15 100
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
40 858
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
900 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
766 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 838 375
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
3 413
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 838 475
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
13 612
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 554
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 363 363
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
392 239
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

1 645 889
13
Прочие
22 079 268
1
Регулирование экономической деятельности
2 113 446
271
Управление строительства области
2 113 446
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
2 113 446
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 863 929
271
Управление строительства области
992 618
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
992 618
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 871 311
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
43 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 407 286
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
296 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
3 180
701
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"
81 845
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
40 000
9
Прочие
17 101 893
253
Управление здравоохранения области
1 224 617
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
154 484
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 070 133
256
Управление координации занятости и социальных программ области
76 221
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
76 221
257
Управление финансов области
10 537 796
012
Резерв местного исполнительного органа области
470 348
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9 684 588
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
382 860
258
Управление экономики и бюджетного планирования области

1 645 889
13
Басқалар
22 079 268
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
2 113 446
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 113 446
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
2 113 446
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 863 929
271
Облыстың құрылыс басқармасы
992 618
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
992 618
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
1 871 311
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
43 000
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 407 286
007
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
296 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3 180
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
81 845
082
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
40 000
9
Басқалар
17 101 893
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 224 617
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
154 484
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 070 133
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
76 221
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
76 221
257
Облыстың қаржы басқармасы
10 537 796
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
470 348
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 684 588
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
382 860
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы

34 193
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
34 193
261
Управление образования области
143 951
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
143 951
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
921 911
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
921 911
271
Управление строительства области
96 766
095
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
96 766
278
Управление предпринимательства и торговли области
75 169
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
75 169
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 369 361
035
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
860 464
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
115 895
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
1 160 749
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 232 253
280
Управление индустриально-инновационного развития области
621 908
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
262 263
003
Капитальные расходы государственного органа
132 445
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

34 193
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
34 193
261
Облыстың білім басқармасы
143 951
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
143 951
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
921 911
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
921 911
271
Облыстың құрылыс басқармасы
96 766
095
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
96 766
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
75 169
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 169
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 369 361
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
860 464
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
115 895
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 160 749
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 232 253
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
621 908
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
262 263
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
132 445
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру