Об упразднении поселка Аксу города Аксу Павлодарской области
Совместное решение маслихата Павлодарской области от 8 ноября 2019 года № 413/35 и постановление акимата Павлодарской области от 8 ноября 2019 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 ноября 2019 года № 6603
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение представительных и исполнительных органов города Аксу, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить поселок Аксу города Аксу.
2. Контроль за исполнением настоящих совместных постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
3. Настоящие совместные постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата Б. Бексеитова

Павлодар облысы Ақсу қаласының Ақсу кентін тарату туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № 413/35 және Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 8 қарашадағы № 10 бірлескен шешімі мен қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 6603 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының өкілді және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласының Ақсу кенті таратылсын.
2. Осы бiрлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бiрлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова