О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2018 года № 342/46 "О бюджетах поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 11 сентября 2019 года № 411/57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 сентября 2019 года № 6539
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2018 года № 342/46 "О бюджетах поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6227, опубликованное 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "303 387" заменить цифрами "324 230";
цифры "278 983" заменить цифрами "299 826";
в подпункте 2) цифры "305 106" заменить цифрами "325 949";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "212 191" заменить цифрами "221 894";
цифры "192 635" заменить цифрами "202 338";
в подпункте 2) цифры "213 372" заменить цифрами "223 075";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "167 085" заменить цифрами "178 270";
цифры "145 688" заменить цифрами "156 873";
в подпункте 2) цифры "168 819" заменить цифрами "180 004";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "121 162" заменить цифрами "123 840";
цифры "111 296" заменить цифрами "113 974";
в подпункте 2) цифры "122 438" заменить цифрами "125 116";
приложения 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 342/46 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қыркүйектегі № 411/57 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 қыркүйекте № 6539 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 342/46 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6227 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"303 387" сандары "324 230" сандарымен ауыстырылсын;
"278 983" сандары "299 826" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "305 106" сандары "325 949" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"212 191" сандары "221 894" сандарымен ауыстырылсын;
"192 635" сандары "202 338" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "213 372" сандары "223 075" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"167 085" сандары "178 270" сандарымен ауыстырылсын;
"145 688" сандары "156 873" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "168 819" сандары "180 004" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"121 162" сандары "123 840" сандарымен ауыстырылсын;
"111 296" сандары "113 974" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада "122 438" сандары "125 116" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.