О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 228/40 "О бюджете Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 24 июня 2019 года № 256/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 июня 2019 года № 6451
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 228/40 "О бюджете Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6218, опубликованное 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "201481" заменить цифрами "745445";
цифры "170721" заменить цифрами "714685";
в подпункте 2) цифры "201481" заменить цифрами "748923";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить словами и цифрами "-3478 тысяч тенге";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить словами и цифрами "3478 тысяч тенге"
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "236023" заменить цифрами "289107";
цифры "23100" заменить цифрами "27801";
цифры "212823" заменить цифрами "261206";
в подпункте 2) цифры "236023" заменить цифрами "293320";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить словами и цифрами "-4213 тысяч тенге";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить словами и цифрами "4213 тысяч тенге";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округі және Майқайың кенті бюджеті туралы" № 228/40 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 маусымдағы № 256/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 маусымда № 6451 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округі және Майқайың кенті бюджеті туралы" № 228/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6218 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"201481" деген сандар "745445" сандармен ауыстырылсын;
"170721" деген сандар "714685" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "201481" деген сандар "748923" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "нөлге тең" деген сөздері "-3478 мың теңге" сөздерімен және сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "нөлге тең" деген сөздері "3478 мың теңге" сөздерімен және сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшасында:
"236023" деген сандар "289107" сандармен ауыстырылсын;
"23100" деген сандар "27801" сандармен ауыстырылсын;
"212823" деген сандар "261206" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "236023" деген сандар "293320" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "нөлге тең" деген сөздері "-4213 мың теңге" сөздерімен және сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "нөлге тең" деген сөздері "4213 мың теңге" сөздерімен және сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.