Аққулы ауданының Шарбақты ауылдық округі Жабағлы ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 1-03/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 сәуірде № 6305 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабы 2-тармағына, Шарбақты ауылдық округі Жабағлы ауылы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып және 2017 жылғы 25 қазандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Шарбақты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы ауданының Шарбақты ауылдық округі Жабағлы ауылындағы "Лесная" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Т. Қасенов

О переименовании улицы села Жабаглы Шарбактинского сельского округа района Аққулы
Решение акима Шарбактинского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 15 апреля 2019 года № 1-03/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 апреля 2019 года № 6305
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Жабаглы Шарбактинского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года, аким Шарбактинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Лесная" на улицу "Тәуелсіздік" в селе Жабаглы Шарбактинского сельского округа района Аққулы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Касенов