О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 1/40 "О Майском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 3 июня 2019 года № 1/49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 июня 2019 года № 6401
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 1/40 "О Майском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6200, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5979506" заменить цифрами "6374999";
цифры "514226" заменить цифрами "536094";
цифры "4914" заменить цифрами "10619";
цифры "210" заменить цифрами "1010";
цифры "5460156" заменить цифрами "5827276";
в подпункте 2) цифры "5979506" заменить цифрами "6402752";
в подпункте 3):
цифры "31387" заменить цифрами "31350";
цифры "25426" заменить цифрами "25463";
в подпункте 5) цифры "-31387" заменить цифрами "-59103";
в подпункте 6) цифры "31387" заменить цифрами "59103";
в пункте 3 цифры "10000" заменить цифрами "4000";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты бюджету Коктубекского сельского округа:
- на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 13984 тысяч тенге;
- на социальную помощь детям из малообеспеченных и многодетных семей для организации питания государственного казенного коммунального предприятия "Ясли-сад "Акбота" аппарата акима Коктубекского селького округа, акимата Майского района – 3806 тысяч тенге;
- на освещение улиц населенного пункта – 1341 тысяч тенге;
- на благоустройство населенного пункта – 1460 тысяч тенге;
- на обеспечение санитарии населенного пункта – 1940 тысяч тенге;
- на текущий ремонт летнего водопровода – 3500 тысяч тенге;
- на расходы текущего и капитального характера государственного органа – 1030 тысяч тенге;
- на установку детской площадки – 2607 тысяч тенге.";

Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 маусымдағы № 1/49 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 маусымда № 6401 болып тіркелді
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 маусымдағы № 1/49 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 маусымда № 6401 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6200 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"5979506" деген сандар "6374999" деген сандармен ауыстырылсын;
"514226" деген сандар "536094" деген сандармен ауыстырылсын;
"4914" деген сандар "10619" деген сандармен ауыстырылсын;
"210" деген сандар "1010" деген сандармен ауыстырылсын;
"5460156" деген сандар "5827276" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "5979506" деген сандар "6402752" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"31387" деген сандар "31350" деген сандармен ауыстырылсын;
"25426" деген сандар "25463" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-31387" деген сандар "-59103" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "31387" деген сандар "59103" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта "10000" деген сандар "4000" деген сандармен ауыстырылсын;
5- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте Көктөбе ауылдық округтің бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер есепке алынсын:
- азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 13984 мың теңге;
- Май ауданы әкімдігінің, Көктүбек ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақбота" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнына аз қамтылған және көп балалы отбасылардан шыққан балаларға тамақтану ұйымдастыру үшін әлеуметтік көмекке – 3806 мың теңге;
- елді мекен көшелерін жарықтандыруға – 1341 мың теңге;
- елді мекенді абаттандыруға – 1460 мың теңге;
- елді мекеннің санитариясын қамтамасыз етуге – 1940 мың теңге;
- жазғы су құбырын ағымдағы жөндеуге – 3500 мың теңге;
- мемлекеттік органның ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарына – 1030 мың теңге;
- балалар алаңын орнатуға – 2607 мың теңге.";