О бюджетах сельских округов и села Ольгинка Павлодарского района на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 26 декабря 2019 года № 65/288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 декабря 2019 года № 6697.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 063 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 456 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110 531 тысяча тенге;
2) затраты – 113 770 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 707 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 707 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.10.2020 № 76/338 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Ефремовского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 143 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 674 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 843 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 40 626 тысяч тенге;
2) затраты – 45 143 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.10.2020 № 76/338 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Зангарского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 603 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 592 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 397 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 280 тысяч тенге;

2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар ауданының ауылдық округтері және Ольгинка ауылының бюджеттері туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 65/288 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 6697 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 063 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 76 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 110 531 мың теңге;
2) шығындар – 113770 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 707 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 707 мың теңге..
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.10.2020 № 76/338 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ефремовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 143 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 674 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 843 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 626 мың теңге;
2) шығындар – 45143 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 2 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.10.2020 № 76/338 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 603 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 592 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 397 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 280 мың теңге;

поступления трансфертов – 33 334 тысячи тенге;
2) затраты – 36 603 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.10.2020 № 76/338 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Заринского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 311 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 266 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 288 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 757 тысяч тенге;
2) затраты – 99 433 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 122 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 122 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.10.2020 № 76/338 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 356 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 183 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105 573 тысячи тенге;
2) затраты – 111 976 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 620 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.10.2020 № 76/338 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет сельского округа Кемеңгер на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 675 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 305 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106 370 тысяч тенге;
2) затраты – 116 869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 194 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 194 тысячи тенге.

трансферттердің түсімдері – 33 334 мың теңге;
2) шығындар – 36603 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 3 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.10.2020 № 76/338 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 - 2022 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 311 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 266 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 288 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 90 757 мың теңге;
2) шығындар – 99433 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2122 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2122 мың теңге..
Ескерту. 4 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.10.2020 № 76/338 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 356 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 183 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 105 573 мың теңге;
2) шығындар – 111 976 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 620 мың теңге.
Ескерту. 5 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.10.2020 № 76/338 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Кемеңгер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 675 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 305 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 106 370 мың теңге;
2) шығындар – 116 869 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2194 мың теңге.

Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.10.2020 № 76/338 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Луганского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 978 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 010 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 153 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 117 815 тысяч тенге;
2) затраты – 122 632 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 654 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 654 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.10.2020 № 76/338 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 513 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 482 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 130 031 тысяча тенге;
2) затраты – 136 239 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 726 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 726 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.10.2020 № 76/338 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет села Ольгинка на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 056 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 678 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 295 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 083 тысячи тенге;
2) затраты – 70 056 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.10.2020 № 76/338 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Утвердить бюджет Рождественского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Ескерту. 6 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.10.2020 № 76/338 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2020 - 2022 жылдарға арналған Луганск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121 978 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 153 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 117 815 мың теңге;
2) шығындар – 122 632 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 654 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 654 мың теңге.
Ескерту. 7 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.10.2020 № 76/338 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 - 2022 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134 513 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 482 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 130 031 мың теңге;
2) шығындар – 136 239 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1726 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1726 мың теңге.
Ескерту. 8 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.10.2020 № 76/338 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ольгинка ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 056 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 678 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 295 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 67 083 мың теңге;
2) шығындар – 70 056 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 9 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.10.2020 № 76/338 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020 - 2022 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты – 38 519 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.10.2020 № 76/338 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть в бюджетах сельских округов и села Ольгинка на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 823 780 тысяч тенге, в том числе:
Григорьевский – 73 407 тысяч тенге;
Ефремовский – 24 093 тысяч тенге;
Зангарский – 24 553 тысяч тенге
Заринский – 70 808 тысяч тенге;
Кенесский – 86 144 тысяч тенге;
Кемеңгер – 88 266 тысяч тенге;
Луганский – 40 211 тысячи тенге;
Мичуринский – 73 565 тысяч тенге;
Ольгинка – 47 218 тысяч тенге;
Рождественский – 92 822 тысяч тенге;
Чернорецкий – 82 916 тысяч тенге;

2) шығындар – 38 519 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 13 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.10.2020 № 76/338 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Аудандық бюджеттен ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемі 2020 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы 823 780 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Григорьевка – 73 407 тысяч тенге;
Ефремовка – 24 093 тысяч тенге;
Заңғар – 24 553 тысяч тенге
Заря – 70 808 тысяч тенге;
Кеңес – 86 144 тысяч тенге;
Кемеңгер – 88 266 тысяч тенге;
Луганск – 40 211 тысячи тенге;
Мичурин – 73 565 тысяч тенге;
Ольгинка – 47 218 тысяч тенге;
Рождественка – 92 822 тысяч тенге;
Чернорецк – 82 916 тысяч тенге;

Черноярский – 94 196 тысяч тенге;
Шакатский – 25 581 тысяч тенге.
15. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Черноярка – 94 196 тысяч тенге;
Шақат – 25 581 тысяч тенге.
15. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.