О бюджетах сельских округов Успенского района на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 27 декабря 2019 года № 255/54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 декабря 2019 года № 6692.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 391 572 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 138 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 383 329 тысяч тенге;
2) затраты – 393 510 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 938 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 938 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 02.12.2020 № 334/66 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 855 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 289 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 094 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 472 тысяч тенге;
2) затраты – 83 855 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 02.12.2020 № 334/66 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 154 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 156 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 93 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 905 тысяч тенге;

2020 - 2022 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 255/54 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 6692 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. . 2020 - 2022 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 391 572 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 383 329 мың теңге;
2) шығындар – 3 93 510 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 938 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 938 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 334/66 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 855 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 289 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 094 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79 472 мың теңге;
2) шығындар – 83 855 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 334/66 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 154 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 156 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 93 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 905 мың теңге;

1) доходы – 55 433 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 906 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 253 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 274 тысяч тенге;
2) затраты – 55 433 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 02.12.2020 № 334/66 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Предусмотреть в бюджетах сельских округов Успенского района на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета, в общей сумме 409 261 тысяч тенге, в том числе:
Успенский – 156 735 тысяч тенге;
Равнопольский – 59 347 тысяч тенге;
Ольгинский – 38 596 тысяч тенге;
Новопокровский – 51 879 тысяч тенге;
Лозовский – 39 543 тысяч тенге;
Конырозекский – 35 248 тысяч тенге;
Козыкеткенский – 27 913 тысяч тенге.

1) кірістер – 55 433 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 906 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 253 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 274 мың теңге;
2) шығындар – 55 433 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 7 - тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 334/66 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 жылға арналған Успен ауданының ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемдері жалпы сомада 409 261 мың теңге көзделсін, соның ішінде:
Успен – 156 735 мың теңге;
Равнополь – 59 347 мың теңге;
Ольгин – 38 596 мың теңге;
Новопокров – 51 879 мың теңге;
Лозов – 39 543 мың теңге;
Қоңырөзек – 35 248 мың теңге;
Қозыкеткен – 27 913 мың теңге.

9. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

9. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.

10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Успенского районного маслихата О. Устименко
Секретарь Успенского районного маслихата Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
от 27 декабря 2019 года
№ 255/54
Бюджет Успенского сельского округа на 2020 год
(с изменениями)

10. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
11. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының
сессия төрағасы О. Устименко
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсаны
№ 255/54 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Успен ауылдық округінің
бюджеті (өзгерістермен)