Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование в организациях среднего образования города Алматы на 2019 год
Постановление акимата города Алматы от 16 мая 2019 года № 2/302. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 22 мая 2019 года № 1559. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-2) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Алматы қаласының орта білім беру ұйымдарындағы 2019 жылға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекiту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 2/302 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 1559 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-2) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на среднее образование в организациях среднего образования города Алматы на 2019 год, согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет ресурсе акимата города Алматы.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Алматы қаласының орта білім беру ұйымдарындағы 2019 жылға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы бекiтiлсiн.
2. Алматы қаласы Бiлiм басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение
постановлению акимата
города Алматы от
16 мая 2019 года № 2/302
Государственный образовательный заказ на среднее образование
в организациях среднего образования города Алматы на 2019 год

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 16 мамырдағы
№ 2/302 қаулысына қосымша
Алматы қаласының орта білім беру ұйымдарындағы 2019 жылға арналған
орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Алматы от 31.12.2019 № 4/687 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций среднего образования
Количество учащихся
Средняя стоимость расходов на одного учащегося в в год (тенге)
Размер государственного образовательного заказа в год (тенге)
Администратор бюджетной программы – Управление образования города Алматы
1
Учреждение "Школа "Кайнар"
78

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы қаласы әкімдігінің 31.12.2019 № 4/687 (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Орта білім беру ұйымдарының атауы
Білім алушылардың саны
Бір жылға бір оқушыға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Бір жылға мемлекеттік білім беру тапсырысының мөлшері (теңге)
Бюджеттік бағдарламаның әкімгері - Алматы қаласы Білім басқармасы
1
"Қайнар" мектебі" мекемесі
78