Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 9 июля 2019 года № 3/447. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 9 июля 2019 года № 1571
В соответствии с пунктом 2 статьи 94 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление зеленой экономики города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Сембекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 9 июля 2019 года № 3/447
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах
и водохозяйственных сооружениях города Алматы
№ п/п Наименование водного объекта Место массового отдыха населения Место расположения
1.
БАК им.Д.Кунаева
пляж
Роща Баума
2.
БАК им.Д.Кунаева
пляж
Зона отдыха Гульдер
3.
Озеро Сайран
(Алмалинский район)
пляж
200 метров в южном направлении от улицы Толе би
4.
Озеро Сайран
(Ауэзовский район)
пляж
300 метров в южном направлении от улицы Толе би до пирса

Алматы қаласының су объектілерінде және су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалу, туризм және спортқа арналған орындарды белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 9 шілдедегі № 3/447 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 шілдеде № 1571 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексі 94 бабының 2 тармағына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласының су объектілерінде және су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалу, туризм және спортқа арналған орындары, осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Алматы қаласы Жасыл экономика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Сембековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сағынтаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 9 шілдедегі
№ 3/447 қаулысына қосымша
Алматы қаласының су объектілерінде және су шаруашылығы құрылыстарында
жаппай демалу, туризм және спортқа арналған орындар
№ р/с Су объектісінің атаулары Тұрғындардың жаппай демалу орындары Орналасқан жерлері
1.
Д.Қонаев атындағы ҮАК
жағажай
Баум тоғайы
2.
Д.Қонаев атындағы ҮАК
жағажай
Гүлдер демалыс аймағы
3.
Сайран көлі
(Алмалы ауданы)
жағажай
Төле би көшесінен оңтүстік бағытта 200 метр жерде
4.
Сайран көлі
(Әуезов ауданы)
жағажай
Төле би көшесінен пирске дейін оңтүстік бағытта 300 метр жерде