О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 27/1 "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 июля 2019 года № 35/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 июля 2019 года № 5487
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, статьями 106, 108 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" от 13 декабря 2018 года № 27/1 (опубликовано 26 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5088) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 196 516 585,1 тысячи тенге:
налоговые поступления – 14 981 924 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 548 783,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 857 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178 980 020,3 тысячи тенге;
2) затраты – 194 344 947,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 932 230,9 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 12 390 542,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 458 311,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 454 907 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 455 007 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 215 500,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 215 500,1 тысячи тенге:
поступление займов – 10 724 293,9 тысячи тенге;
погашение займов – 2 830 867 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 322 073,2 тысячи тенге.";
пункт 8 дополнить подпунктом 35) следующего содержания:
"35) приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:

"2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 27/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 35/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 5487 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 8-бабы 2-тармағына, 106, 108 және 111-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 7-бабы 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 27/1 шешіміне (2018 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5088 болып тіркелді) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға, оның ішінде 2019 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 196 516 585,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 981 924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 548 783,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 857 мың тенге;
трансферттер түсімі – 178 980 020,3 мың теңге;
2) шығындар – 194 344 947,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 932 230,9 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 12 390 542,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 458 311,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 454 907 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 455 007 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 215 500,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 215 500,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 724 293,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 830 867 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 322 073,2 мың теңге.";
8-тармақ мынадай мазмұндағы 35) тармақшамен толықтырылсын:
"35) жұмыс күші жоқ мол аймақтардан келген қоныс аударушылар үшін тұрғын үй сатып алу.";
мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:

"8-1. Учесть в областном бюджете на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе на:
1) увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования по рабочим квалификациям;
2) размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей;
3) реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек";
4) выплату государственной адресной социальной помощи.";
пункт 9 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:

"8-1. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілген нысаналы трансферттер есебінен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін, оның ішінде:
1) жұмыс біліктілігі бойынша техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында оқитындарға стипендия мөлшерін ұлғайтуға;
2) көп балалы және аз қамтылған отбасылардан шыққан балалар үшін жоғары білімі бар мамандарды дайындауға мемлекеттік тілім беру тапсырысын орналастыруға;
3) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
4) атаулы мемлекеттік көмек төлеміне.";
9-тармақ мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10. "Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту.";
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:

"10-1. Учесть в областном бюджете на 2019 год бюджетные кредиты из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек".";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2019 год в сумме 50 165,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"10-1. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілген нысаналы трансферт қаражатынан бюджеттік кредиттер ескерілсін, оның ішінде:
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуды қолдауға.";
13-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"13. 2019 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының резерві 50 165,3 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат Северо-Казахстанского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жіберуді;

5 875 663
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5 514 364
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
6 195
006
Капитальные расходы государственного органа
355 104
04
Образование
24 076 948,9
120
Аппарат акима области
2 500
019
Обучение участников избирательного процесса
2 500
253
Управление здравоохранения области
220 973
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
127 042
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
48 804
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
45 127
261
Управление образования области
19 327 592
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
133 252
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 725 686
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
23 374
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
90 848
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
955 395
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
38 775
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
44 788
013
Капитальные расходы государственного органа
8 900
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
34 000
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 490 698,6
029
Методическая работа
42 284
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
676 457,4
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
31 724
055
Дополнительное образование для детей
312 069
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
64 242
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
522 802
073
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный ремонт объектов дошкольного образования

5 875 663
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 514 364
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
6 195
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
355 104
04
Бiлiм беру
24 076 948,9
120
Облыс әкімінің аппараты
2 500
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
2 500
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
220 973
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
127 042
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
48 804
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
45 127
261
Облыстың білім басқармасы
19 327 592
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 252
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 725 686
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
23 374
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
90 848
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
955 395
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
38 775
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
44 788
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 900
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 490 698,6
029
Әдістемелік жұмыс
42 284
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
676 457,4
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
31 724
055
Балаларға қосымша білім беру
312 069
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
64 242
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
522 802
073
Мектепке дейінгі білім беру нысандарын күрделі жөндеуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

7 786 776
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
134 145
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
552 697
003
Социальная поддержка инвалидов
248 000
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
61 910
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 628 285,6
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
54 675
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
243 389
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
39 072
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
2 304 883
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 530,4
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
316 073
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 888
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
2 039 914
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения

7 786 776
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 145
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
552 697
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
248 000
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
61 910
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 628 285,6
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
54 675
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
243 389
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
39 072
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 304 883
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 530,4
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
316 073
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 888
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 039 914
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

118 507
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37 807
261
Управление образования области
665 148
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
623 837
037
Социальная реабилитация
41 311
263
Управление внутренней политики области
28 114
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 114
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 297
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 297
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 343,8
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 343,8
298
Управление государственной инспекции труда области
57 359
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
57 359
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 434 811,2
253
Управление здравоохранения области
50 142
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
50 142
256
Управление координации занятости и социальных программ области
104 167,3
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
104 167,3
261
Управление образования области
108 653
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
108 653
273
Управление культуры, архивов и документации области
52 612
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
52 612
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 616 152,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
67 674
005
Капитальные расходы государственного органа
276
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
863 505,8

118 507
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
37 807
261
Облыстың білім басқармасы
665 148
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
623 837
037
Әлеуметтік сауықтандыру
41 311
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 114
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 114
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 297
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 297
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 343,8
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 343,8
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
57 359
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
57 359
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 434 811,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
50 142
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
50 142
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
104 167,3
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
104 167,3
261
Облыстың білім басқармасы
108 653
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
108 653
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
52 612
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
52 612
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 616 152,8
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 674
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
276
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
863 505,8

030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 689 751,3
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 477 271,7
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 425 247
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
92 427
285
Управление физической культуры и спорта области
169 661
010
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
169 661
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 333 423,1
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 465 471,1
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 767 952
098
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
3 000 000
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области
100 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
8 819 688,1
263
Управление внутренней политики области
660 266
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
96 006
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
564 260
264
Управление по развитию языков области
93 394
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
38 910
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
54 484
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 904 458
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
62 616
005
Поддержка культурно-досуговой работы
150 114
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
265 329,6
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
816 415,3
009
Обеспечение функционирования областных библиотек

030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 689 751,3
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 477 271,7
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 425 247
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
92 427
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
169 661
010
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
169 661
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 333 423,1
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 465 471,1
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 767 952
098
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жұмыс күші артық өңірлерден қоныстанғандар үшін тұрғын үйді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 000 000
129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу
100 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
8 819 688,1
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
660 266
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 006
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
564 260
264
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
93 394
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 910
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
54 484
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 904 458
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 616
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
150 114
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
265 329,6
008
Театр және музыка өнерін қолдау
816 415,3
009
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету

191 761
002
Поддержка семеноводства
1 386 090
003
Капитальные расходы государственного органа
17 980
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 452
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
48 804
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
21 720
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
6 203 271
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
70 151
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 030
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
5 447 456
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 802 491
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
129 151
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 850 785
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
131 735
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
3 132 246
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 266 065
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 710 134
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
47 814,7
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
3 000
719
Управление ветеринарии области
213 624
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
75 728
003
Капитальные расходы государственного органа
16 307,4
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения

191 761
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1 386 090
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 980
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 452
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
48 804
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
21 720
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
6 203 271
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
70 151
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 030
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
5 447 456
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7 802 491
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
129 151
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 850 785
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
131 735
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 132 246
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 266 065
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 710 134
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
47 814,7
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
3 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
213 624
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 728
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 307,4
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер

8 809 357,3
012
Резерв местного исполнительного органа области
50 165,3
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8 356 114
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
403 078
261
Управление образования области
513 160
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
298 540
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
214 620
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
743 195
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
743 195
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 452 768,4
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
451 607
035
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
320 183
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
333 715,4
059
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
240 721
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
106 542
280
Управление индустриально-инновационного развития области
61 696
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
55 595
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

8 809 357,3
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
50 165,3
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 356 114
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
403 078
261
Облыстың білім басқармасы
513 160
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
298 540
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
214 620
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
743 195
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
743 195
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 452 768,4
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
451 607
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
320 183
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
333 715,4
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
240 721
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
106 542
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
61 696
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 595
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру

6 101
285
Управление физической культуры и спорта области
1 067 510
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 067 510
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
729 640
092
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
729 640
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 191 464
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
16 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
902 024
008
Поддержка предпринимательской деятельности
6 437
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
210 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
36 003
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
21 000
727
Управление экономики области
111 200
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
111 200
14
Обслуживание долга
37 055,6
257
Управление финансов области
37 055,6
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
35 085,6
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 970
15
Трансферты
40 875 965
257
Управление финансов области
40 875 965
007
Субвенции
37 326 517
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
392 716
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
3 156 456
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан

6 101
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 067 510
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 067 510
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
729 640
092
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
729 640
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 191 464
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
16 000
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
902 024
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 437
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
210 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36 003
082
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000
727
Облыстың экономика басқармасы
111 200
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
111 200
14
Борышқа қызмет көрсету
37 055,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
37 055,6
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
35 085,6
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 970
15
Трансферттер
40 875 965
257
Облыстың қаржы басқармасы
40 875 965
007
Субвенциялар
37 326 517
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
392 716
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
3 156 456
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару