Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч кандидатов в Президенты Республики Казахстан с избирателями на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 мая 2019 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 мая 2019 года № 5403. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2020 года № 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 02.12.2020 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч всем кандидатам в Президенты Республики Казахстан с избирателями на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами и тумбами.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие с момента его первого официального опубликования.
Аким района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
А. Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель избирательной комиссии
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
________________ Н.К. Баракаев
__ мая 2019 года
Приложение 1 к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от __ мая 2019 года № __
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Места для размещения
Андреевский сельский округ
1.
село Андреевка
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Аппарат акима Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Советской
Бирликский сельский округ
2.
село Бирлик
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Аппарат акима Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Технической
Возвышенский сельский округ
3.
село Возвышенка
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Возвышенской средней школы района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Закарпатской
Дружбинский сельский округ
4.
село Дружба
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Аппарат акима Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Советской
Кокалажарский сельский округ
5.
село Кокалажар
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Кокалажарской средней школы района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Чеботарева
Кырымбетский сельский округ
6.
село Кырымбет
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Аппарат акима Кырымбетского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Абылайхана
Ломоносовский сельский округ
7.
село Ломоносовка
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Ломоносовской средней школы района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Комсомольской
Нежинский сельский округ
8.
село Нежинка
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Аппарат акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Нежинской
Новоишимский сельский округ
9.
село Новоишимское
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Отдел культуры и развития языков акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Абылайхана
Новосельский сельский округ
10.
село Новоселовка
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Аппарат акима Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Жамбыла
Рузаевский сельский округ
11.
село Рузаевка
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Аппарат акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Энгельса
Салкынкольский сельский округ
12.
село Салкынколь
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Салкынкольской средней школы района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Школьной
Тахтабродский сельский округ
13.
село Тахтаброд
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Тахтабродской средней школы района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Куйбышева
Червонный сельский округ
14.
село Червонное
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Аппарат акима Червонного сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Новоселов
Чистопольский сельский округ
15.
село Чистополье
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Дом культуры Чистопольского сельского округа по улице Космонавтов
Шоптыкольский сельский округ
16.
село Шоптыколь
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Шоптыкольской средней школы района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Целинной
Шукыркольский сельский округ
17.
село Шукырколь
территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения Аппарат акима Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по улице Школьной

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарына үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін үй - жайлар беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 121 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 5403 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 02.12.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 27 - бабы 3 - тармағына, 28 - бабы 4, 6 - тармақтарына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар 1 - қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар шарттық негізде 2 - қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Ауылдық округтер әкімдері үгіттiк баспа материалдарды орналастыруға белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен және тұғырлықтармен жарақтандырсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушыға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданының әкімі
А. Тастеміров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының
сайлау комиссиясының төрағасы
__________________ Н.Қ. Барақаев
2019 жылғы __ мамыр
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы __ мамырдағы № __ қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Орналастыру үшін орындар
Андреев ауылдық округі
1.
Андреевка ауылы
Советская көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Бірлік ауылдық округі
2.
Бірлік ауылы
Техническая көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Возвышен ауылдық округі
3.
Возвышенка ауылы
Закарпатская көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Возвышен ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Дружба ауылдық округі
4.
Дружба ауылы
Советская көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Дружба ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Көкалажар ауылдық округі
5.
Көкалажар ауылы
Чеботарев көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Көкалажар ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Кырымбет ауылдық округі
6.
Қырымбет ауылы
Абылайхан көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Қырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Ломоносов ауылдық округі
7.
Ломоносовка ауылы
Комсомольская көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Ломоносов ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Нежинка ауылдық округі
8.
Нежинка ауылы
Нежинка көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Нежинка ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Новоишим ауылдық округі
9.
Новоишим ауылы
Абылайхан көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Новоселов ауылдық округі
10.
Новоселовка ауылы
Жамбыл көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Рузаев ауылдық округі
11.
Рузаевка ауылы
Энгельс көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Рузаев ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Салқынкөл ауылдық округі
12.
Салқынкөл ауылы
Школьная көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Салқынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Тахтаброд ауылдық округі
13.
Тахтаброд ауылы
Куйбышев көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Тахтаброд ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Червонный ауылдық округі
14.
Червонный ауылы
Новоселов көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Червонный ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Чистопол ауылдық округі
15.
Чистополье ауылы
Космонавтар көшесі бойынша Чистопол ауылдық округінің Мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Шөптікөл ауылдық округі
16.
Шөптікөл ауылы
Целинная көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Шөптікөл орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы
Шұқыркөл ауылдық округі
17.
Шұқыркөл ауылы
Школьная көшесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумағы

Приложение 2 к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от __ мая 2019 года № __
Помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Помещения для проведения встреч
Андреевский сельский округ
1.
село Андреевка
Холл коммунального государственного учреждения Андреевская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Бирликский сельский округ
2.
село Бирлик
Актовый зал коммунального государственного учреждения Бирликская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Возвышенский сельский округ
3.
село Возвышенка
Холл коммунального государственного учреждения Возвышенская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Дружбинский сельский округ
4.
село Дружба
Актовый зал коммунального государственного учреждения Дружбинская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Кокалажарский сельский округ
5.
село Кокалажар
Актовый зал конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Тукым"
Кырымбетский сельский округ
6.
село Кырымбет
Зал заседаний фермерского хозяйства "Малая бобровка"
Ломоносовский сельский округ
7.
село Ломоносовка
Актовый зал коммунального государственного учреждения Ломоносовская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Нежинский сельский округ
8.
село Нежинка
Актовый зал коммунального государственного учреждения Нежинская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Новоишимский сельский округ
9.
село Новоишимское
Актовый зал коммунального государственного учреждения Новоишимская средняя школа № 2 района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Новосельский сельский округ
10.
село Новоселовка
Актовый зал коммунального государственного учреждения Новосельская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Рузаевский сельский округ
11.
село Рузаевка
Актовый зал коммунального государственного учреждения Калиновская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Салкынкольский сельский округ
12.
село Салкынколь
Актовый зал коммунального государственного учреждения Салкынкольская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Тахтабродский сельский округ
13.
село Тахтаброд
Актовый зал коммунального государственного учреждения Тахтабродская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Червонный сельский округ
14.
село Червонное
Актовый зал коммунального государственного учреждения Червонная средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Чистопольский сельский округ
15.
село Чистополье
Актовый зал коммунального государственного учреждения Чистопольская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Шоптыкольский сельский округ
16.
село Шоптыколь
Актовый зал коммунального государственного учреждения Шоптыкольская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Шукыркольский сельский округ
17.
село Шукырколь
Актовый зал коммунального государственного учреждения Шукыркольская средняя школа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2019 жылғы __ мамырдағы № __ қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін сайлаушылармен кездесу үшiн үй - жайлар
Елді мекеннің атауы
Кездесу өткізу үшін үй-жайлар
Андреев ауылдық округі
1.
Андреевка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Андреев орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің холлы
Бірлік ауылдық округі
2.
Бірлік ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Бірлік орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Возвышен ауылдық округі
3.
Возвышенка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Возвышен орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің холлы
Дружба ауылдық округі
4.
Дружба ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Дружба орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Көкалажар ауылдық округі
5.
Көкалажар ауылы
"Тұқым" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің акт залы
Кырымбет ауылдық округі
6.
Қырымбет ауылы
"Малая бобровка" фермер қожалығының акт залы
Ломоносов ауылдық округі
7.
Ломоносовка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Ломоносов орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Нежинка ауылдық округі
8.
Нежинка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Нежинка орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Новоишим ауылдық округі
9.
Новоишим ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының № 2 Новоишим орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Новоселов ауылдық округі
10.
Новоселовка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Новоселов орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Рузаев ауылдық округі
11.
Рузаевка ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Калинов орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Салқынкөл ауылдық округі
12.
Салқынкөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Салқынкөл орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Тахтаброд ауылдық округі
13.
Тахтаброд ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Тахтаброд орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Червонный ауылдық округі
14.
Червонный ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Червонный орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Чистопол ауылдық округі
15.
Чистополье ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Чистопол орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Шөптікөл ауылдық округі
16.
Шөптікөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Шөптікөл орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Шұқыркөл ауылдық округі
17.
Шұқыркөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Шұқыркөл орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы