О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 2-33 с "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2019-2021 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2019 года № 2-43 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 сентября 2019 года № 5557
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 2-33 с (опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5183) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 69 640 тысяч тенге:
налоговые поступления - 40 298 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 116 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 29 226 тысяч тенге;
2) затраты - 81 225,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 2-33 с "2019-2021 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 2-43 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 қыркүйекте № 5557 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 2-33 с шешіміне (2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5183 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 69 640 мың теңге:
салықтық түсімдер - 40 298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 116 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 29 226 мың теңге;
2) шығындар - 81 225,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -11 585,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 11 585,5 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 11585,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -11 585,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 11 585,5 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары - 11 585,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшаcы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.