О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 25 декабря 2019 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 декабря 2019 года № 4551
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Атырауской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Атырауской области Республики Казахстан" Бектурганова Д.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области М. Досмухамбетов
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Атырауской области
1. Постановление акимата Атырауской области от 30 июня 2011 года № 190 "Об установлении карантиной зоны с введением карантинного режима на территории административных единиц Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2594, опубликованное 1 сентября 2011 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Постановление акимата Атырауской области от 17 апреля 2015 года № 108 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории административно–территориальных единиц Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3200, опубликованное 14 мая 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
3. Постановление акимата Атырауской области от 24 апреля 2015 года № 120 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3215, опубликованное 6 июня 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
4. Постановление акимата Атырауской области от 22 мая 2015 года № 155 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3229, опубликованное 2 июля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").

Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 304 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 4551 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қазақстан Республикасы Атырау облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Д.Е. Бектұрғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі М. Досмухамбетов
Атырау облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 190 "Атырау облысының әкімшілік бірлік аумағындағы карантинді режимді қосу арқылы карантинді аумақты белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2594 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 қыркүйекте "Атырау" газетінде жарияланған).
2. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 108 "Атырау облысының әкімшілік-аумақтық бірліктер аумағында карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3200 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 мамырда "Атырау" газетінде жарияланған).
3. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 120 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3215 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 маусымда "Атырау" газетінде жарияланған).
4. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 155 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3229 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 шілдеде "Атырау" газетінде жарияланған).

5. Постановление акимата Атырауской области от 12 июня 2015 года № 180 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3240, опубликованное 11 июля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
6. Постановление акимата Атырауской области от 3 июля 2015 года № 199 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3258, опубликованное 25 июля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
7. Постановление акимата Атырауской области от 26 июня 2015 года № 194 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере лесного хозяйства и животного мира" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3260, опубликованное 23 июля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
8. Постановление акимата Атырауской области от 26 июня 2015 года № 191 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3261, опубликованное 23 июля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
9. Постановление акимата Атырауской области от 12 июня 2015 года № 182 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3264, опубликованное 1 августа 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
10. Постановление акимата Атырауской области от 26 июня 2015 года № 197 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3267, опубликованное 11 августа 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
11. Постановление акимата Атырауской области от 10 июля 2015 года № 207 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области архитектуры и градостроительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3268, опубликованное 11 августа 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
12. Постановление акимата Атырауской области от 10 июля 2015 года № 210 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3271, опубликованное 21 августа 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").

5. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 180 "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3240 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 шілдеде "Атырау" газетінде жарияланған).
6. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі №199 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3258 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 шілдеде "Атырау" газетінде жарияланған).
7. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 194 "Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3260 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 шілдеде "Атырау" газетінде жарияланған).
8. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 191 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3261 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 шілдеде "Атырау" газетінде жарияланған).
9. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 182 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3264 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 тамызда "Атырау" газетінде жарияланған).
10. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 197 "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3267 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 тамызда "Атырау" газетінде жарияланған).
11. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 207 "Сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерiн бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3268 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 тамызда "Атырау" газетінде жарияланған).
12. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 210 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3271 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 тамызда "Атырау" газетінде жарияланған).

13. Постановление акимата Атырауской области от 17 июля 2015 года № 226 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере, архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3272, опубликованное 18 августа 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
14. Постановление акимата Атырауской области от 17 июля 2015 года № 222 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3274, опубликованное 20 августа 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
15. Постановление акимата Атырауской области от 7 августа 2015 года № 238 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3288, опубликованное 15 сентября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
16. Постановление акимата Атырауской области от 14 августа 2015 года № 250 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача заключений государственной экологической экспертизы для объектов ІІ, ІІІ и ІV категории" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3293, опубликованное 1 октября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
17. Постановление акимата Атырауской области от 14 августа 2015 года № 249 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешений на эмиссии в окружающую среду для объектов ІІ, ІІІ и ІV категорий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3294, опубликованное 1 октября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
18. Постановление акимата Атырауской области от 14 августа 2015 года № 253 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3295, опубликованное 1 октября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
19. Постановление акимата Атырауской области от 21 августа 2015 года № 261 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3298, опубликованное 6 октября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").

13. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 226 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3272 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 тамызда "Атырау" газетінде жарияланған).
14. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 222 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерiн бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3274 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 тамызда "Атырау" газетінде жарияланған).
15. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 238 "Су қорын пайдалануды реттеу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3288 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қыркүйекте "Атырау" газетінде жарияланған).
16. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 250 "ІІ, ІІІ және ІV санаттағы объектілерге мемлекеттік экологиялық сараптама қорытындысын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3293 болып тіркелген, 2015 жылы 1 қазанда "Атырау" газетінде жарияланған).
17. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 249 "ІІ, ІІІ және ІV санаттардағы объектілер үшін қоршаған ортаға эмиссияға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3294 болып тіркелген, 2015 жылы 1 қазанда "Атырау" газетінде жарияланған).
18. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 253 "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлінген белдеуде, жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3295 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазанда "Атырау" газетінде жарияланған).
19. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 тамыздағы № 261 "Білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3298 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қазанда "Атырау" газетінде жарияланған).

20. Постановление акимата Атырауской области от 11 сентября 2015 года № 285 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3306, опубликованное 10 октября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
21. Постановление акимата Атырауской области от 11 сентября 2015 года № 286 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3313, опубликованное 27 октября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
22. Постановление акимата Атырауской области от 11 сентября 2015 года № 284 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3314, опубликованное 22 октября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
23. Постановление акимата Атырауской области от 25 сентября 2015 года № 293 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3328, опубликованное 12 ноября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
24. Постановление акимата Атырауской области от 25 сентября 2015 года № 299 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3329, опубликованное 7 ноября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
25. Постановление акимата Атырауской области от 2 октября 2015 года № 311 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3330, опубликованное 24 ноября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
26. Постановление акимата Атырауской области от 2 октября 2015 года № 307 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе на присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3332, опубликованное 24 ноября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
27. Постановление акимата Атырауской области от 2 октября 2015 года № 310 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, либо в рамках внутрикорпоративного перевода" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3334, опубликованное 24 ноября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").

20. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 285 "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3306 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қазанда "Атырау" газетінде жарияланған).
21. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 286 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3313 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 қазанда "Атырау" газетінде жарияланған).
22. Атырау облысы әкiмдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 284 "Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3314 болып тіркелген, 2015 жылы 22 қазанда "Атырау" газетінде жарияланған).
23. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 293 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3328 болып тіркелген, 2015 жылы 12 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған).
24. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 299 "Арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3329 болып тіркелген, 2015 жылы 7 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған).
25. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 311 "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3330 болып тіркелген, 2015 жылы 24 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған).
26. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 307 "Орта білім беретін үздік ұйым" грантын беру конкурсына қатысу үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3332 болып тіркелген, 2015 жылы 24 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған).
27. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 310 "Жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін не корпоративішілік ауыстыру шеңберінде шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3334 болып тіркелген, 2015 жылы 24 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған).

28. Постановление акимата Атырауской области от 2 октября 2015 года № 306 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3338, опубликованное 24 ноября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
29. Постановление акимата Атырауской области от 9 октября 2015 года № 314 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3339, опубликованное 24 ноября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
30. Постановление акимата Атырауской области от 23 октября 2015 года № 324 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере медицинской деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3353, опубликованное 5 декабря 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
31. Постановление акимата Атырауской области от 23 октября 2015 года № 325 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3354, опубликованное 5 декабря 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
32. Постановление акимата Атырауской области от 23 октября 2015 года № 328 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3359, опубликованное 10 декабря 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
33. Постановление акимата Атырауской области от 13 ноября 2015 года № 339 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства по Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3364, опубликованное 15 декабря 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
34. Постановление акимата Атырауской области от 6 ноября 2015 года № 338 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3365, опубликованное 8 декабря 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
35. Постановление акимата Атырауской области от 4 декабря 2015 года № 359 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 17 июля 2015 года №222 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3399, опубликованное 2 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").

28. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 306 "Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3338 болып тіркелген, 2015 жылы 24 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған).
29. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қазандағы № 314 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3339 болып тіркелген, 2015 жылы 24 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған).
30. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 324 "Медициналық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3353 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 желтоқсанда "Атырау" газетінде жарияланған).
31. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 325 "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3354 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 желтоқсанда "Атырау" газетінде жарияланған).
32. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 328 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3359 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 желтоқсанда "Атырау" газетінде жарияланған).
33. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 339 "Атырау облысы бойынша мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3364 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 желтоқсанда "Атырау" газетінде жарияланған).
34. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қарашадағы № 338 "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3365 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 желтоқсанда "Атырау" газетінде жарияланған).
35. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 359 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 222 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3399 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған).

36. Постановление акимата Атырауской области от 4 декабря 2015 года № 360 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 10 июля 2015 года № 207 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области архитектуры и градостроительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3400, опубликованное 6 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").
37. Постановление акимата Атырауской области от 27 ноября 2015 года № 354 "Об утверждении регламентов государственной услуги в сфере ветеринарии" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3405, опубликованное 6 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").
38. Постановление акимата Атырауской области от 11 декабря 2015 года № 367 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3420, опубликованное 20 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").
39. Постановление акимата Атырауской области от 18 декабря 2015 года № 373 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3422, опубликованное 20 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").
40. Постановление акимата Атырауской области от 25 декабря 2015 года № 379 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 12 июня 2015 года №182 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3423, опубликованное 27 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").
41. Постановление акимата Атырауской области от 25 декабря 2015 года № 381 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 12 июня 2015 года №180 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3424, опубликованное 27 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").

36. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 360 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 207 "Сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3400 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған).
37. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 354 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3405 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған)
38. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 367 "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3420 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 қаңтарында "Атырау" газетінде жарияланған).
39. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 373 "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3422 болып тіркелген, 2016 жылы 20 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған).
40. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 379 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 182 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3423 болып тіркелген, 2016 жылы 27 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған).
41. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 381 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 180 "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3424 болып тіркелген, 2016 жылы 27 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған).

42. Постановление акимата Атырауской области от 25 декабря 2015 года № 376 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3428, опубликованное 27 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").
43. Постановление акимата Атырауской области от 25 декабря 2015 года № 377 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализации пестицидов (ядохимикатов), применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3448, опубликованное 30 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").
44. Постановление акимата Атырауской области от 30 декабря 2015 года № 390 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3453, опубликованное 10 февраля 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").
45. Постановление акимата Атырауской области от 30 декабря 2015 года № 391 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3460, опубликованное 22 марта 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").
46. Постановление акимата Атырауской области от 18 марта 2016 года № 55 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 22 мая 2015 года № 155 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3472, опубликованное 16 апреля 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").
47. Постановление акимата Атырауской области от 25 марта 2016 года № 63 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выписка из государственного реестра туристских маршрутов и троп" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3477, опубликованное 22 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
48. Постановление акимата Атырауской области от 25 марта 2016 года № 60 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3479, опубликованное 26 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

42. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 376 "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3428 болып тіркелген, 2016 жылы 27 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған).
43. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 377 "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3448 болып тіркелген, 2016 жылы 30 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған).
44. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 390 "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3453 болып тіркелген, 2016 жылы 10 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған).
45. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 391 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3460 болып тіркелген, 2016 жылы 22 наурызда "Атырау" газетінде жарияланған).
46. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 55 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 155 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3472 болып тіркелген, 2016 жылы 16 сәуірде "Атырау" газетінде жарияланған).
47. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 63 "Туристік маршруттар мен соқпақтардың мемлекеттік тізілімінен үзінді" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3477 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
48. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 60 "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3479 болып тіркелген, 2016 жылы 26 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

49. Постановление акимата Атырауской области от 25 марта 2016 года № 58 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3480, опубликованное 23 апреля 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").
50. Постановление акимата Атырауской области от 25 марта 2016 года № 64 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 26 июня 2015 года № 197 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3485, опубликованное 29 апреля 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
51. Постановление акимата Атырауской области от 25 марта 2016 года № 57 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3486, опубликованное 4 мая 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
52. Постановление акимата Атырауской области от 25 марта 2016 года № 59 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3487, опубликованное 3 мая 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
53. Постановление акимата Атырауской области от 26 апреля 2016 года № 82 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 14 августа 2015 года № 249 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешений на эмиссии в окружающую среду для объектов ІІ, ІІІ и ІV категорий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3528, опубликованное 8 июля 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
54. Постановление акимата Атырауской области от 26 апреля 2016 года № 83 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 14 августа 2015 года № 250 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача заключений государственной экологической экспертизы для объектов ІІ, ІІІ и ІV категории" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3529, опубликованное 1 июля 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

49. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 58 "Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3480 болып тіркелген, 2016 жылы 23 сәуірде "Атырау" газетінде жарияланған).
50. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 64 "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 197 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3485 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
51. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 57 "Бірегей және элиталық тұқымдар, бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқым өндірушілерді, тұқым өткізушілерді аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3486 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
52. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 59 "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3487 болып тіркелген, 2016 жылғы 3 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
53. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 82 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 249 "ІІ, ІІІ және ІV санаттардағы объектілер үшін қоршаған ортаға эмиссияға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3528 болып тіркелген, 2016 жылы 8 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
54. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 83 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 250 "ІІ, ІІІ және ІV санаттағы объектілерге мемлекеттік экологиялық сараптама қорытындысын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3529 болып тіркелген, 2016 жылы 1 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

55. Постановление акимата Атырауской области от 24 мая 2016 года № 112 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3539, опубликованное 27 июня 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
56. Постановление акимата Атырауской области от 16 июня 2016 года № 125 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3557, опубликованное 26 июля 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
57. Постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2016 года № 133 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 23 октября 2015 года № 324 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере медицинской деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3573, опубликованное 9 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
58. Постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2017 года № 134 "О внесении дополнений в постановление акимата Атырауской области от 23 октября 2015 года № 328 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3574, опубликованное 9 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
59. Постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2017 года № 136 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Атырауской области от 12 июня 2015 года № 182 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3575, опубликованное 10 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
60. Постановление акимата Атырауской области от 18 июля 2016 года № 158 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 23 октября 2015 года № 325 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3578, опубликованное 12 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

55. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 112 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3539 болып тіркелген, 2016 жылы 27 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
56. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 125 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3557 болып тіркелген, 2016 жылы 26 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
57. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі №133 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы №324 "Медициналық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3573 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
58. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі №134 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы №328 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3574 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
59. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі №136 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы №182 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3575 болып тіркелген, 2016 жылғы 10 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
60. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 шілдедегі №158 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы №325 "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3578 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

61. Постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2016 года № 137 "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3579, опубликованное 12 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
62. Постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2015 года № 139 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 10 июля 2015 года № 207 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области архитектуры и градостроительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3581, опубликованное 25 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
63. Постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2016 года № 141 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 11 декабря 2015 года № 367 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3582, опубликованное 19 августа года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
64. Постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2016 года № 143 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3583, опубликованное 19 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
65. Постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2016 года № 145 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 11 сентября 2015 года № 286 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3584, опубликованное 22 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
66. Постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2016 года № 138 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3585, опубликованное 19 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

61. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі №137 "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3579 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
62. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі №139 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі №207 "Сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерiн бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3581 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
63. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі №141 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы №367 "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3582 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
64. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі №143 "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3583 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
65. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі №145 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі №286 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3584 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
66. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі №138 "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3585 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

67. Постановление акимата Атырауской области от 1 августа 2016 года № 170 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 21 августа 2015 года № 261 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3586, опубликованное 19 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
68. Постановление акимата Атырауской области от 18 июля 2016 года № 157 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3587, опубликованное 19 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
69. Постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2016 года № 144 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3588, опубликованное 24 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
70. Постановление акимата Атырауской области от 18 июля 2016 года № 156 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 25 сентября 2015 года № 293 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3589, опубликованное 30 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
71. Постановление акимата Атырауской области от 1 августа 2016 года № 167 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 30 декабря 2015 года № 391 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3590, опубликованное 30 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
72. Постановление акимата Атырауской области от 3 августа 2016 года № 172 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3591, опубликованное 25 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

67. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 тамыздағы №170 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 тамыздағы №261 "Білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3586 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
68. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 шілдедегі №157 "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3587 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
69. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі №144 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3588 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
70. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 шілдедегі №156 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі №293 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3589 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
71. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 тамыздағы №167 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы №391 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3590 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
72. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 3 тамыздағы №172 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3591 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

73. Постановление акимата Атырауской области от 11 августа 2016 года № 180 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Атырауской области от 10 июля 2015 года № 210 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3597, опубликованное 8 сентября 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
74. Постановление акимата Атырауской области от 20 сентября 2016 года № 212 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 17 июля 2015 года № 226 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3655, опубликованное 11 ноября 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
75. Постановление акимата Атырауской области от 8 ноября 2016 года № 252 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории административно-территориальных единиц Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3680, опубликованное 6 декабря 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
76. Постановление акимата Атырауской области от 8 ноября 2016 года № 255 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3681, опубликованное 6 декабря 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
77. Постановление акимата Атырауской области от 29 ноября 2016 года № 274 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Атырауской области от 26 июня 2015 года № 191 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3735, опубликованное 12 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
78. Постановление акимата Атырауской области от 29 ноября 2016 года № 275 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения реабилитированному лицу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3739, опубликованное 12 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

73. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 тамыздағы №180 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі №210 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3597 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
74. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қыркүйектегі №212 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі №226 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3655 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
75. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қарашадағы №252 "Атырау облысының әкімшілік-аумақтық бірліктер аумағында каратиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3680 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
76. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қарашадағы №255 "Агроөнеркәсіп кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3681 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
77. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қарашадағы №274 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы №191 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3735 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
78. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қарашадағы №275 "Ақталған адамға куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3739 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

79. Постановление акимата Атырауской области от 27 декабря 2016 года № 310 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 12 июня 2015 года №182 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3780, опубликованное 20 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
80. Постановление акимата Атырауской области от 27 декабря 2016 года № 305 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 10 июля 2015 года №207 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области архитектуры и градостроительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3781, опубликованное 20 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
81. Постановление акимата Атырауской области от 24 января 2017 года № 16 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 24 апреля 2015 года № 120 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3782, опубликованное 27 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
82. Постановление акимата Атырауской области от 25 апреля 2017 года № 62 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории административно-территориальных единиц Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3854, опубликованное 24 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
83. Постановление акимата Атырауской области от 20 июня 2017 года № 155 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Атырауской области от 11 сентября 2015 года № 284 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3924, опубликованное 27 июля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

79. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы №310 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы №182 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3780 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
80. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы №305 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі №207 "Сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерiн бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3781 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
81. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы №16 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі №120 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3782 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
82. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі №62 "Атырау облысының әкімшілік-аумақтық бірліктер аумағында карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3854 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
83. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 маусымдағы №155 "Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі №284 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3924 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

84. Постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2017 года № 173 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 2 октября 2015 года № 310 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача и продление разрешения иностранному работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3939, опубликованное 21 августа 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
85. Постановление акимата Атырауской области от 10 ноября 2017 года № 302 "О внесений изменения в постановление акимата Атырауской области от 23 октября 2015 года № 325 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3995, опубликованное 8 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
86. Постановление акимата Атырауской области от 10 ноября 2017 года №298 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Атырауской области от 30 декабря 2015 года № 391 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3998, опубликованное 14 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
87. Постановление акимата Атырауской области от 10 ноября 2017 года № 299 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 11 сентября 2015 года № 285 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4005, опубликованное 15 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
88. Постановление акимата Атырауской области от 21 ноября 2017 года № 307 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 2 октября 2015 года № 306 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4006, опубликованное 22 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

84. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі №173 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы №310 "Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3939 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
85. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қарашадағы №302 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы №325 "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3995 болып тіркелген, 2017 жылғы 8 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
86. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қарашадағы №298 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы №391 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3998 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
87. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қарашадағы №299 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі №285 "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4005 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
88. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы №307 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы №306 "Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4006 болып тіркелген, 2017 жылғы 22 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

89. Постановление акимата Атырауской области от 28 декабря 2017 года № 357 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере долевого участия в жилищном строительстве" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4046, опубликованное 26 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
90. Постановление акимата Атырауской области от 28 декабря 2017 года № 359 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 24 мая 2016 года № 112 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4047, опубликованное 26 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
91. Постановление акимата Атырауской области от 27 февраля 2018 года № 18 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2016 года № 138 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4071, опубликованное 29 марта 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
92. Постановление акимата Атырауской области от 27 февраля 2018 года № 19 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 10 июля 2015 года № 207 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области архитектуры и градостроительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4072, опубликованное 30 марта 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
93. Постановление акимата Атырауской области от 17 апреля 2018 года № 81 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов и выдача направлений на предоставление отдыха в загородных и пришкольных лагерях отдельным категориям обучающихся и воспитанников государственных учреждений образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4146, опубликованное 16 мая 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
94. Постановление акимата Атырауской области от 24 апреля 2018 года № 90 "Об утверждении регламента государственной услугу "Выдача разрешения на свидания с ребенком родителям, лишенным родительских прав, не оказывающие на ребенка негативного влияния" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4148, опубликованное 18 мая 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

89. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №357 "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4046 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
90. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №359 "Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы №112 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4047 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
91. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы №18 "Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі №138 "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4071 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
92. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы №19 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі №207 "Сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4072 болып тіркелген, 2018 жылғы 30 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
93. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 17 сәуірдегі №81 "Мемлекеттік білім беру мекемелеріндегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттар қабылдау және жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4146 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
94. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 сәуірдегі №90 "Балаға кері әсер етпейтін ата-ана құқықтарынан айырылған ата-аналарға баламен кездесуіне рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4148 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

95. Постановление акимата Атырауской области от 24 апреля 2018 года № 89 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4151, опубликованное 18 мая 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
96. Постановление акимата Атырауской области от 15 мая 2018 года № 101 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4157, опубликованное 13 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
97. Постановление акимата Атырауской области от 15 мая 2018 года № 103 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 25 декабря 2015 года № 376 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4158, опубликованное 12 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
98. Постановление акимата Атырауской области от 15 мая 2018 года № 97 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 24 апреля 2015 года № 120 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4159, опубликованное 12 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
99. Постановление акимата Атырауской области 7 июня 2018 года № 116 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 18 декабря 2015 года № 373 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4171, опубликованное 28 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

95. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 сәуірдегі №89 "Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы бiлiм және арнаулы әлеуметтiк қызметтердi алуы үшiн жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4151 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
96. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 мамырдағы №101 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4157 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
97. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 мамырдағы №103 "Атырау облысы әкiмдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №376 "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4158 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
98. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 мамырдағы №97 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі №120 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4159 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
99. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы №116 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы №373 "Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көмтемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4171 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

100. Постановление акимата Атырауской области от 7 июня 2018 года № 117 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 30 декабря 2015 года № 390 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4172, опубликованное 28 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
101. Постановление акимата Атырауской области от 7 июня 2018 года № 125 "Об утверждении регламента государственной услуги "Актуализация данных о физическом лице, за которого взносы на обязательное социальное медицинское страхование уплачиваются государством" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4174, опубликованное 28 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
102. Постановление акимата Атырауской области от 12 июня 2018 года № 132 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4182, опубликованное 29 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
103. Постановление акимата Атырауской области от 17 июля 2018 года № 160 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4215, опубликованное 20 августа 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
104. Постановление акимата Атырауской области от 31 июля 2018 года № 182 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4223, опубликованное 24 августа 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
105. Постановление акимата Атырауской области от 31 июля 2018 года № 176 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 10 июля 2015 года № 210 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4226, опубликованное 24 августа 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

100. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы №117 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы №390 "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4172 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
101. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы №125 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналарын мемлекет төлейтін жеке тұлғалар туралы деректерді өзектендіру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4174 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
102. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 маусымдағы №132 "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4182 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
103. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 17 шілдедегі №160 "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4215 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
104. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 31 шілдедегі №182 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4223 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
105. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 31 шілдедегі №176 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі №210 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4226 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

106. Постановление акимата Атырауской области от 7 августа 2018 года № 192 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 26 июня 2015 года № 191 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4227, опубликованное 24 августа 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
107. Постановление акимата Атырауской области от 19 марта 2019 года № 46 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 14 августа 2015 года № 253 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4354, опубликованное 4 апреля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
108. Постановление акимата Атырауской области от 19 марта 2019 года № 47 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 11 сентября 2015 года № 284 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4355, опубликованное 4 апреля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
109. Постановление акимата Атырауской области от 16 апреля 2019 года № 67 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 3 августа 2016 года № 172 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4385, опубликованное 1 мая 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
110. Постановление акимата Атырауской области от 16 апреля 2019 года № 68 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе на замещение руководителей государственных учреждений среднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4386, опубликованное 1 мая 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

106. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 тамыздағы №192 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы №191 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4227 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
107. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 наурыздағы №46 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы №253 "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлінген белдеуде, жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4354 болып тіркелген, 2019 жылғы 4 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
108. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 наурыздағы №47 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі №284 "Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4355 болып тіркелген, 2019 жылғы 4 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
109. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі №67 "Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 3 тамыздағы №172 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4385 болып тіркелген, 2019 жылғы 1 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
110. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі №68 "Мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасу конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4386 болып тіркелген, 2019 жылғы 1 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

111. Постановление акимата Атырауской области от 20 июня 2019 года № 126 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 10 июля 2015 года №207 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области архитектуры и градостроительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4423, опубликованное 1 июля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
112. Постановление акимата Атырауской области от 25 июня 2019 года № 132 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача паспорта готовности энергопроизводящим и энергопередающим организациям к работе в осенне-зимний период" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4427, опубликованное 4 июля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
113. Постановление акимата Атырауской области от 25 июня 2019 года № 133 "Об утверждении регламента государственной услуги "Представление справки гражданам, единственное жилище которых признано аварийным" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4428, опубликованное 4 июля 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
114. Постановление акимата Атырауской области от 17 июля 2019 года № 145 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 7 августа 2015 года № 238 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4465, опубликованное 6 августа 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
115. Постановление акимата Атырауской области от 17 июля 2019 года № 147 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок, копий архивных документов или архивных выписок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4467, опубликованное 6 августа 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
116. Постановление акимата Атырауской области от 27 августа 2019 года № 183 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геологии и недропользования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4484, опубликованное 5 сентября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

111. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 маусымдағы №126 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі №207 "Сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерiн бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4423 болып тіркелген, 2019 жылғы 1 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
112. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 маусымдағы №132 "Энергия өндіруші және энергия беруші ұйымдарға күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4427 болып тіркелген, 2019 жылғы 4 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
113. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 маусымдағы №133 "Жалғыз тұрғын үйі авариялық деп танылған азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4428 болып тіркелген, 2019 жылғы 4 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
114. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 шілдедегі №145 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы №238 "Су қорын пайдалануды реттеу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4465 болып тіркелген, 2019 жылғы 6 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
115. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 шілдедегі №147 "Архивтік анықтамалар, архивтік құжаттардың көшірмелерін немесе архивтік үзінділер беру" мепмлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4467 болып тіркелген, 2019 жылғы 6 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
116. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 27 тамыздағы №183 "Геология және жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4484 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

117. Постановление акимата Атырауской области от 27 августа 2019 года № 184 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4486, опубликованное 6 сентября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
118. Постановление акимата Атырауской области от 8 октября 2019 года № 217 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 25 марта 2016 года № 63 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выписка из государственного реестра туристских маршрутов и троп" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4504, опубликованное 17 октября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
119. Постановление акимата Атырауской области от 16 октября 2019 года № 237 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 26 июня 2015 года № 194 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере лесного хозяйства и животного мира" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4510, опубликованное 22 октября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
120. Постановление акимата Атырауской области от 30 октября 2019 года № 255 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4520, опубликованное 7 ноября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
121. Постановление акимата Атырауской области от 30 октября 2019 года № 256 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере культуры" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4521, опубликованное 7 ноября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
122. Постановление акимата Атырауской области от 30 октября 2019 года № 254 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на пользование животным миром" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4522, опубликованное 7 ноября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

117. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 27 тамыздағы №184 "Кәсіпкерлік саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4486 болып тіркелген, 2019 жылғы 6 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
118. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 8 қазандағы №217 "Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы №63 "Туристік маршруттар мен соқпақтардың мемлекеттік тізілімінен үзінді" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4504 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
119. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 қазандағы №237 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы №194 "Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4510 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
120. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 30 қазандағы №255 "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4520 болып тіркелген, 2019 жылғы 7 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
121. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 30 қазандағы №256 "Мәдениет саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4521 болып тіркелген, 2019 жылғы 7 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
122. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 30 қазандағы №254 "Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4522 болып тіркелген, 2019 жылғы 7 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).