Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования города Арыс
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 23 апреля 2019 года № 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 23 апреля 2019 года № 4988. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 10 апреля 2020 года № 162
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 10.04.2020 № 162 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.

Арыс қаласының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 23 сәуірдегі № 106 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 23 сәуірде № 4988 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 162 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 10.04.2020 № 162 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.
4. Признать утратившим силу постановления акимата города Арыс от 15 ноября 2017 года № 397 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, так же лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4284, опубликовано 16 декабря 2017 года в газете "Арыс ақиқаты" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 декабря 2017 года).

3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Арыс қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 397 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4284 болып тіркелген, 2017 жылғы 16 желтоқсанда "Арыс ақиқаты" газетінде және 2017 жылғы 11 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

5. Государственному учреждению "Аппарат акима" города Арыс в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

5. Арыс қаласы "Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Арыс после его официального опубликования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Р. Айтбаева.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Кадырбек
Приложение 1
к постановлению
акимата города Арыс
от 23 апреля 2019 года
№ 106
Перечень организаций города Арыс для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Арысская районная центральная больница" управления здравоохранения Туркестанской области город Арысь

3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Арыс қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.Айтбаевқа жүктелсін.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М.Қадырбек
Арыс қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 23 сәуірдегі
№ 106 қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Арыс қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік саны
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Түркістан облысы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Арыс аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

1076
1
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 1 имени Ережепбая Молдабаева" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь
224
1
1
3.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени С. Ерубаева" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь
208
1
1
4.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Б. Онтаева" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь
121
1
1
5.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени С. Адамбекова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь
228
1
1
6.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени С. Сейфуллина" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь
128
1
1
7.
Коммунальное государственное учреждение "Школа футбола и спортивных игр города Арысь" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта" города Арысь
56
1
1
8.
Туркестанский область город Арысь Производственный кооператив "Торабтық аурухана"
124
1
1
Всего
2165
8
Приложение 2
к постановлению
акимата города Арыс
от 23 апреля 2019 года
№ 106
Перечень организаций города Арыс для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени С. Кожанова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь
193
1
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени М. Шаханова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь
129
1
1
3.
Коммунальное государственное предприятие "Арыс жылу" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" города Арысь
32
1
1
354
3
3
Приложение 3
к постановлению
акимата города Арыс
от 23 апреля 2019 года
№ 106
Перечень организаций города Арыс для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являюшихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являюшихся выпускниками организаций образования
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 17" управления образования Туркестанской области

1076
1
1
2.
Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№1 Ережепбай Молдабаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
224
1
1
3.
Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Ерубаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
208
1
1
4.
Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б.Онтаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
121
1
1
5.
Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Адамбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
228
1
1
6.
Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
128
1
1
7.
Арыс қаласының "Дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арыс қаласының футбол және спорттық ойындар мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
56
1
1
8.
Түркістан облысы Арыс қаласы "Торабтық аурухана" өндірістік кооперативі
124
1
1
Барлығы
2165
8
Арыс қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 23 сәуірдегі
№ 106 қаулысына 1 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленетін Арыс қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері ((%) жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Қожанов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
193
1
1
2.
Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Шаханов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
129
1
1
3.
Арыс қаласының "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Арыс жылу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
32
1
1
Барлығы
354
3
Арыс қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 23 сәуірдегі
№ 106 қаулысына 1 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Арыс қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері ((%) жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Арыс қаласы ұйымдарының тізімі
1.
Түркістан облысының білім басқармасының мемлекеттік мекемесі "№ 17 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны