О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 38/253-VІ "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 30 апреля 2019 года № 44/281-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 апреля 2019 года № 5015. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Казыгуртского районного маслихата от 19 апреля 2019 года № 43/275-VI "О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 37/239-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4980, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 38/253-VI "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4875, опубликовано 25 января 2019 года в газете "Казыгурт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2019 года) следующие изменения:
Пункты 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 и 25 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2019-2021годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 496 087 тысяч тенге:
налоговые поступления – 105 728 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 550 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 389 809 тысяч тенге;
2) затраты – 500 551 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 464 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 464 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 464 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Шарапхана на 2019-2021 годы согласно приложениям 2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 38/253-VІ "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 44/281-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 30 сәуірде № 5015 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 43/275-VI "Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/239-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4980 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 38/253-VI "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4875 тіркелген, 2019 жылы 25 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 және 25 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 496 087 мың теңге:
салықтық түсiмдер –105 728 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 550 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 389 809 мың теңге;
2) шығындар – 500 551 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 464 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 464 мың теңге.
3. Шарапхана ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

1) доходы – 195 795 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 482 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 172 258 тысяч тенге;
2) затраты – 196 731 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -936 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 936 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 936 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2019-2021 годы согласно приложениям 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 715 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 649 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 96 962 тысяч тенге;
2) затраты – 115 516 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -801 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 801 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 801 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет сельского округа Карабау на 2019-2021 годы согласно приложениям 4 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 169 785 тысяч тенге:
налоговые поступления – 24 234 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 145 493 тысяч тенге;
2) затраты – 170 595 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 810 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 810 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 810 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет сельского округа Сабыр Рахимова на 2019-2021 годы согласно приложениям 5 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 195 795 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 23 482 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 55 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 172 258 мың теңге;
2) шығындар – 196 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 936 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 936 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 936 мың теңге.
5. Алтынтөбе ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 114 715 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17 649 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 104 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 96 962 мың теңге;
2) шығындар – 115 516 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -801 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 801 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 801 мың теңге.
7. Қарабау ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 169 785 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 24 234 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 58 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 145 493 мың теңге;
2) шығындар – 170 595 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 810 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 810 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 810 мың теңге.
9. Сабыр Рақымов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 5 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгілеген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Батырбаев
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение 1 к решению Казыгуртского
районного маслихата от 30 апреля 2019 года
№ 44/281-VI
Приложение 1 к решению Казыгуртского
районного маслихата от 28 декабря 2018 года
№ 38/253-VI
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2019 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Батырбаев
Аудандық мәслихат хатшысы У. Копеев
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 сәуірдегі
№ 44/281-VI шешіміне 1 қосымша
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 38/253-VI шешіміне 1 қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы