Об изменении границ населенных пунктов Казыгуртского района
Совместное постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 31 декабря 2019 года № 4 и решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 31 декабря 2019 года № 53/329-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 января 2020 года № 5369
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного представления отделов земельных отношений и строительства, архитектуры и градостроительства района акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВИЛ и Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы по Казыгуртскому району:
1) населенного пункта Какпак сельского округа Какпак, присоединив всего к 395,42 гектарам земли 5,15 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Какпак на 400,57 гектаров;
2) населенного пункта Жигирген сельского округа Жигирген, присоединив всего к 143,95 гектарам земли 11,3 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Жигирген на 155,25 гектаров;
3) населенного пункта Кызылкия сельского округа Кызылкия, присоединив всего к 279,41 гектарам земли 3,15 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Кызылкия на 282,56 гектаров;
4) населенного пункта Сарапхана сельского округа Сарапхана, присоединив всего к 351,96 гектарам земли 4,2 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Сарапхана на 356,16 гектаров;
5) населенного пункта Жинишке сельского округа Сарапхана, присоединив всего к 146,4 гектарам земли 2,2 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Жинишке на 148,6 гектаров;
6) населенного пункта Жанабазар сельского округа Жанабазар, присоединив всего к 219,18 гектарам земли 12,2 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Жанабазар на 231,38 гектаров;
7) населенного пункта Жанаталап сельского округа Жанабазар, присоединив всего к 171,02 гектарам земли 5,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Жанаталап на 176,02 гектаров;
8) населенного пункта Турбат сельского округа Турбат, присоединив всего к 365,32 гектарам земли 3,2 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Турбат на 368,52 гектаров;

Қазығұрт ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 4 қаулысы және Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 53/329-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 5369 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, ауданның жер қатынастары мен құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімдерінің бірлескен ұсынысы негізінде Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданы бойынша;
1) Қақпақ ауылы округі, Қақпақ елді мекенінің барлығы 395,42 гектар жеріне 5,15 гектар жайылым жер қосылып, Қақпақ елді мекенінің аумағы 400,57 гектарға;
2) Жігерген ауылы округі, Жігерген елді мекенінің барлығы 143,95 гектар жеріне 11,3 гектар жайылым жер қосылып, Жігерген елді мекенінің аумағы 155,25 гектарға;
3) Қызылқия ауылы округі, Қызылқия елді мекенінің барлығы 279,41гектар жеріне 3,15 гектар жайылым жер қосылып, Қызылқия елді мекенінің аумағы 282,56 гектарға;
4) Сарапхана ауылдық округі, Сарапхана елді мекенінің барлығы 351,96 гектар жеріне 4,2 гектар жайылым жер қосылып, Сарапхана елді мекенінің аумағы 356,16 гектарға;
5) Сарапхана ауылдық округі, Жіңішке елді мекенінің барлығы 146,4 гектар жеріне 2,2 гектар жайылым жер қосылып, Жіңішке елді мекенінің аумағы 148,6 гектарға;
6) Жаңабазар ауылы округі, Жаңабазар елді мекенінің барлығы 219,18 гектар жеріне 12,2 гектар жайылым жер қосылып, Жаңабазар елді мекенінің аумағы 231,38 гектарға;
7) Жаңабазар ауылы округі, Жаңаталап елді мекенінің барлығы 171,02 гектар жеріне 5,0 гектар жайылым жер қосылып, Жаңаталап елді мекенінің аумағы 176,02 гектарға;
8) Тұрбат ауылы округі, Тұрбат елді мекенінің барлығы 365,32 гектар жеріне 3,2 гектар жайылым жер қосылып, Тұрбат елді мекенінің аумағы 368,52 гектарға;

9) населенного пункта Кокибел сельского округа С.Рахимов, присоединив всего к 244,8 гектарам земли 6,5 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Кокибел на 251,3 гектаров;
10) населенного пункта Каржан сельского округа Алтынтобе, присоединив всего к 547,67 гектарам земли 10,2 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Каржанна 557,87гектаров;
11) населенного пункта Рабат сельского округа К.Абдалиев, присоединив всего к 393,35 гектарам земли 3,3 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Кызылата на 396,65 гектаров;
12) населенного пункта Енбекши сельского округа К.Абдалиев, присоединив всего к 249,2 гектарам земли 2,1 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Енбекши на 251,3 гектаров;
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Телгараев
Председатель сессии С. Сманов
Секретарь маслихата У. Копеев

9) С.Рақымов ауылдық округі, Көкібел елді мекенінің барлығы 244,8 гектар жеріне 6,5 гектар жайылым жер қосылып, Көкібел елді мекенінің аумағы 251,3 гектарға;
10) Алтынтөбе ауылы округі, Қаржан елді мекенінің барлығы 547,67 гектар жеріне 10,2 гектар жайылым жер қосылып, Қаржан елді мекенінің аумағы 557,87 гектарға;
11) Қ.Әбдәлиев ауылдық округі, Рабат елді мекенінің барлығы 393,35 гектар жеріне 3,3 гектар жайылым жер қосылып, Рабат елді мекенінің аумағы 396,65 гектарға;
12) Қ.Әбдәлиев ауылдық округі, Еңбекші елді мекенінің барлығы 249,2 гектар жеріне 2,1гектар жайылым жер қосылып, Еңбекші елді мекенінің аумағы 251,3гектарға ұлғайтылып, шекаралары өзгертілсін.
2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы және шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы және шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Телғараев
Сессия төрағасы С. Сманов
Мәслихат хатшысы У. Копеев