О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 26 августа 2016 года № 1894 "О квоте рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2019 года № 4768. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 декабря 2019 года № 6348. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2021 года № 5198
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 22.12.2021 № 5198 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Усть-Каменогорска от 26 августа 2016 года № 1894 "О квоте рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4676, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 сентября 2016 года, в газетах "Алдаспан", "Устинка плюс" 6 октября 2016 года) внести следующее изменение:
текст приложения к постановлению на русском языке не меняется;
приложение к постановлению на государственном языке изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Усть-Каменогорска;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель акима города С. Жеңісов

Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 1894 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № 4768 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 6348 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 5198 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 22.12.2021 № 5198 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 1894 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4676 тіркелген, 2016 жылғы 30 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкісінде электрондық түрде, 2016 жылғы 6 қазанда "Алдаспан", "Устинка плюс" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулыға қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
мемлекеттік тілдегі қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Өскемен қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Өскемен қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін, оның Өскемен қаласы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің орынбасары С. Жеңісов
Өскемен қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 27 қарашадағы
№ 4768 қаулысына
қосымша
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квота мөлшері
Тізімдік саны бар ұйымдар
Квота мөлшері (%)
елуден жүз адамға дейін
2
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін
3
екі жүз елу бірден артық адам
4