О внесении изменений в решение маслихата города Семей № 50/276-V от 25 февраля 2016 года "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 6 декабря 2019 года № 46/306-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2019 года № 6423. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 17 июля 2020 года № 54/394-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 17.07.2020 № 54/394-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей № 50/276-V от 25 февраля 2016 года "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4447, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 1 апреля 2016 года), следующие изменения:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Семей РЕШИЛ:";
пункт 2 приложения к данному решению изложить в следующей редакции:
Места проведения митингов и собраний:
площадь, прилегающая к монументу "Сильнее смерти" с правой стороны (в направлении биологического центра);
площадь имени Мухтара Ауэзова;
аллея у памятника Ленину в сквере по улице Жамакаева;
площадь имени Абая;
центральная площадь;
площадка бывшего авторемзавода (район Мелькомбината);
площадка в микрорайоне "Энергетик" (район ГКП "Семей-Водоканал")".

Семей қаласы мәслихатының "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" "2016 жылғы 25 ақпандағы № 50/276-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 46/306-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 6423 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 54/394-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 17.07.2020 № 54/394-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласы мәслихатының "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібінің қосымша ережелері туралы" 2016 жылғы 25 ақпандағы № 50/276-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4447 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспе бөлімі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
осы шешімнің қосымшасының 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
Митингілер мен жиналыстарды өткізу орындары:
"Ажалдан да күшті" монументіне іргелес оң жақтағы (Биологиялық орталық жағынан) алаң;
М. Әуезов атындағы алаң;
Жамақаев көшесіндегі Ленин ескерткіші жанындағы саяжол (аллея);
Абай атындағы алаң;
орталық алаң;
бұрынғы көлік жөндеу зауыты (Мелькомбинат аумағы);
"Энергетик" шағын ауданы ("Семей-Водоканал" КМК аумағы).

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Акжалов