О бюджете города Риддера на 2020-2022 годы
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2020 года № 6491. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 50/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 50/3-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6427), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Риддера на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8949326,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3735392 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 59798 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25080 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5129056,2 тысяч тенге;
2) затраты – 9178424,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 112023 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 112023 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -341120,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 341120,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 278357,8 тысяч тенге;
погашение займов – 86586 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 149349 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 49/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджет города, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/475-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7648):

Риддер қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 6491 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 50/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 25.12.2020 № 50/3-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №35/389-VІ шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6427 болып тіркелген), Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8949326,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3735392 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 59798 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25080 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5129056,2 мың теңге;
2) шығындар – 9178424,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 112023 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 112023 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -341120,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 341120,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 278357,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 86586 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 149349 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 24.11.2020 № 49/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы №42/475-VI "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7648 болып тіркелген) шешімімен бекітілген қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері:

по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 84,4 процентов;
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.10.2020 № 48/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Исключен решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.07.2020 № 45/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
3-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год возврат трансфертов в областной бюджет в связи с неиспользованием (недоиспользованием) в 2019 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в размере 71565,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.03.2020 № 39/22-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
3-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета, в связи с изменением законодательства, в размере 496069,8 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 3-2 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 49/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2020 год в размере 18949 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 49/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
6. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета, в размере 2148199 тысяч тенге.
7. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 231984,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 49/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 80500 тысяч тенге.

84,4 пайыз мөлшерінде әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша;
100 пайыз мөлшерінде ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтардың табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 2020 жылға орындауға қабылдансын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 20.10.2020 № 48/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Алып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 21.07.2020 № 45/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі);
3-1. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте 2019 жылы жоғары тұрған бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмауына (толық пайдаланылмауына) байланысты облыстық бюджетке трансферттерді 71565,8 мың теңге мөлшерінде қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 20.03.2020 № 39/22-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-2. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттен берілетін трансферттер 496069,8 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 3-2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 24.11.2020 № 49/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 18949 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 24.11.2020 № 49/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар 2148199 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
7. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 231984,5 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 24.11.2020 № 49/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 80500 мың теңге мөлшерінде көзделсін.

Сноска. Пункт 8 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 49/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 1202405,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 49/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 1178255 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 49/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год погашение долга перед вышестоящим бюджетом в размере 86586 тысяч тенге.
11-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год кредиты из областного бюджета для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в размере 278357,8 тысяч тенге.

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 24.11.2020 № 49/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1202405,7 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 24.11.2020 № 49/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 1178255 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 24.11.2020 № 49/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте жоғары тұрған бюджет алдындағы борышты өтеу 86586 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
11-1. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін облыстық бюджеттен кредиттер 278357,8 мың теңге мөлшерінде көзделсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.04.2020 № 41/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.10.2020 № 48/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
11-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год трансферты на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса в размере 287712 тыс. тенге.

Ескерту. Шешім 11-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 28.04.2020 № 41/2-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 20.10.2020 № 48/2-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11-2. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін трансферттер шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге 337712 мың теңге мөлшерінде көзделсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 11-2 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.04.2020 № 41/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020) в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.10.2020 № 48/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Признать утратившими силу решения Риддерского городского маслихата согласно приложению 5.

Ескерту. Шешім 11-2-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 28.04.2020 № 41/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 20.10.2020 № 48/2-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
12. 5 қосымшаға сәйкес Риддер қалалық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

17035
456
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
17035
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
95877
457
006
Функционирование районных (городских) библиотек
79796
457
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
16081
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
83112
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
43507
456
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18782
456
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
22805
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1920
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
39605
457
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
19090
014
Капитальные расходы государственного органа
447
457
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20068
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
49000,3
1
Сельское хозяйство
49000,3
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
12767,8
460
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
12167,8
460
012
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
600
498
Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)
36232,5
460
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере земельных отношений и сельского хозяйства на территории района (города областного значения)
36232,5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22447
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22447
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22447
466
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
22447
12
Транспорт и коммуникации
1082966,9
1
Автомобильный транспорт
1082966,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1082966,9
458

17035
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
17035
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
95877
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
79796
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
16081
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
83112
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
43507
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18782
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
22805
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1920
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
39605
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19090
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
447
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
20068
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
49000,3
1
Ауыл шаруашылығы
49000,3
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
12767,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
12167,8
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
600
498
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі
36232,5
001
Жергілікті деңгейде аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36232,5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22447
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22447
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22447
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22447
12
Көлік және коммуникация
1082966,9
1
Автомобиль көлігі
1082966,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1082966,9

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
ГУ "Аппарат маслихата города
Риддера" от 27 декабря
2019 года № 38/2-VI
Перечень утративших силу решений Риддерского городского маслихата
1. Решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5370), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 января 2018 года.
2. Решение Риддерского городского маслихата от 12 марта 2018 года № 19/14-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5547), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 марта 2018 года.
3. Решение Риддерского городского маслихата от 25 апреля 2018 года № 21/9-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-172), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 мая 2018 года.
4. Решение Риддерского городского маслихата от 20 июня 2018 года № 22/2-VI "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-176), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 июля 2018 года.
5. Решение Риддерского городского маслихата от 12 сентября 2018 года № 24/2-VI "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-177), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 сентября 2018 года.
6. Решение Риддерского городского маслихата от 08 ноября 2018 года № 26/2-VI "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-179), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 02 декабря 2018 года.

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
"Риддер қаласы мәслихатының
аппараты" ММ
2019 жылғы 27 желтоқсаны
№ 38/2-VI
Шешіміне 5-қосымша
Риддер қалалық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізімі
1. Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5370 тіркелген) 2018 жылғы 04 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған.
2. Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 19/14-VI "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5547 тіркелген) 2018 жылғы 29 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған.
3. Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 21/9-VI "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-172 тіркелген) 2018 жылғы 10 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған.
4. Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 22/2-VI "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-176 тіркелген) 2018 жылғы 05 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған.
5. Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 қыркүйекте № 24/2-VI "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-177 тіркелген) 2018 жылғы 27 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған.
6. Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 08 ноября № 26/2-VI "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-179 тіркелген) 2018 жылғы 02 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған.

7. Решение Риддерского городского маслихата от 10 декабря 2018 года № 27/2-VI "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-183), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 декабря 2018 года.
8. Решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 28/12-VI "О бюджете города Риддера на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5-4-184), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2019 года.
9. Решение Риддерского городского маслихата от 15 марта 2019 года № 31/2-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 28/12-VI "О бюджете города Риддера на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5796), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 апреля 2019 года.
10. Решение Риддерского городского маслихата от 24 июня 2019 года № 33/2-VI "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2018 года №28/12-VI "О бюджете города Риддера на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6046), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 июля 2019 года.
11. Решение Риддерского городского маслихата от 25 сентября 2019 года № 35/8-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 28/12-VI "О бюджете города Риддера на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6175), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 сентября 2019 года.
12. Решение Риддерского городского маслихата от 21 ноября 2019 года № 37/2-VI "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2018 года №28/12-VI "О бюджете города Риддера на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6313), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 декабря 2019 года.

7. Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 декабря № 27/2-VI "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-183 тіркелген) 2018 жылғы 21 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған.
8. Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/12-VI "2019-2021 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-184 тіркелген) 2019 жылғы 14 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған.
9. Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурызда № 31/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/12-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5796 тіркелген) 2019 жылғы 04 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған.
10. Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 маусымда № 33/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/12-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6046 тіркелген) 2019 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған.
11. Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қыркүйекте № 35/8-VI "2019-2021 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/12-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6175 тіркелген) 2019 жылғы 30 қыркйүекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған.
12. Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 21 қарашада № 37/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/12-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6313 тіркелген) 2019 жылғы 04 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған.