О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 27/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 сентября 2019 года № 34/7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 октября 2019 года № 6182. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI.
Сноска. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 37/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 сентября 2019 года № 33/346-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6166) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 27/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-190, опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Глубоковский районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9020915 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2373218 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 13371,4 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52310 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6582015,6 тысяч тенге;
2) затраты – 9177325 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -19443 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26512 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45955 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 27/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 34/7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 қазанда № 6182 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 37/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 33/346-VІ "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6166 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 27/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-190 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9020915 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2373218 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13371,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52310 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6582015,6 мың теңге;
2) шығындар – 9177325 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -19443 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26512 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 45955 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -136967 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 136967 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 26512 тысяч тенге;
погашение займов – 45955 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 156410 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 1073502,4 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты в сумме 747433,4 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие в сумме 326069 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 2763926 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты в сумме 1515803 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие в сумме 1248123 тысячи тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства в сумме 37313 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 48777 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Г. Абильмажинова
Секретарь Глубоковского
районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1 к решению
Глубоковского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -136967 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 136967 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 26512 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 45955 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 156410 мың теңге.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 1073502,4 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 747433, 4 мың теңге сомасында;
дамытуға нысаналы трансферттер 326069 мың теңге сомасында.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Республикалық бюджеттен аудандық бюджетте нысаналы трансферттер 2763926 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1515803 мың теңге сомасында;
дамытуға нысаналы трансферттер 1248123 мың теңге сомасында;
заңнаманы қабылдауға байланысты шығындарды өтеуге трансферттер 37313 мың теңге.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 48777 мың теңге сомасында бекітілсін.";
1, 5, 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Абильмажинова
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое
аудандық мәслихатының

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
45955
8
Используемые остатки бюджетных средств
156410
01
Остатки бюджетных средств
156410
1
Свободные остатки бюджетных средств
156410
Приложение 2 к решению
Глубоковского
районного маслихата
от 20 сентября 2019 года
№ 34/7-VI
Приложение 5 к решению
Глубоковского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ 27/2-VI
Затраты по программам аппаратов акимов поселков и сельских округов
№ п/п
Наименование аппарата акима сельского округа
Затраты на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Затраты на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Затраты по реализации мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Программа 123001011
Программа 123001015
Программа 123040000
1
ГУ "Аппарат акима Веселовского сельского округа"

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
45955
8
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
156410
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
156410
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
156410
Глубокое
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 34/7-VІ шешіміне 2 қосымша
Глубокое
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 27/2-VІ шешіміне 5 қосымша
Кенттер мен ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бағдарламалары бойынша шығындар
№ р/н
Ауылдық округ әкімі аппаратының атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге шығындар
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге шығындар
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру бойынша шығындар
123001011 бағдарлама
123001015 бағдарлама
123040000 бағдарлама
1
"Веселовка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ