О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 мая 2019 года № 33/272-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 мая 2019 года № 5969. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 44/388-VI.
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.04.2020 № 44/388-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VІ "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-162, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 21 января 2019 года, в газете "Қалба тынысы" от 15 февраля 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7595647,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2602285,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29715,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22866,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4940781,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7652993,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13418,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37875,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24457,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 70763,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70763,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 37875,0 тысяч тенге;
погашение займов – 24457,0 тысяч тенге;

Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VI "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 мамырдағы № 33/272-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 мамырда № 5969 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 44/388-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 01.04.2020 № 44/388-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) -тармақшасына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VI "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-162 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 21 қаңтарда, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылғы 15 ақпанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7595647,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2602285,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29715,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22866,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4940781,0 мың теңге;
2) шығындар – 7652993,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13418,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37875,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24457,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 70763,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70763,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 37875,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24457,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 57345,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 6, 8 и 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Д. Шаяхметов
Секретарь Жарминского
районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1
к решению Жарминского
районного маслихата
от 17 мая 2019 года
№ 33/272-VI
Приложение 1
к решению Жарминского
районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 57345,7 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 6, 8 және 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Шаяхметов
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының
2019 жылғы 17 мамырдағы
№ 33/272-VI шешіміне
1 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының