О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 января 2020 года № 6472. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55-2
Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 55-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 752 909,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 500 148,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 008,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 005,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 213 747,1 тысяч тенге;
2) затраты – 12 831 400,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 017 519,8 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 046 071,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 552,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 34 720,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 34 720,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -904 308,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 904 308,2 тысяч тенге:
поступление займов – 1 046 071,8 тысяч тенге;
погашение займов – 28 552,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 113 211,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2020 № 53-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год объемы субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 344 286,0 тысяч тенге, в том числе:

2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 6472 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 55-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6427 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12 752 909,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 500 148,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 008,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 005,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 213 747,1 мың теңге;
2) шығындар – 12 831 400,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 017 519,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 046 071,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 552,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 34 720,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 34 720,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -904 308,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 904 308,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 046 071,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 552,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113 211,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 53-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 344 286,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:

Сельский округ Аккала – 17 736,0 тысяч тенге,
Бастаушинский сельский округ – 14 498,0 тысяч тенге,
Бигашский сельский округ – 19 277,0 тысяч тенге,
Кокпектинский сельский округ – 38 787,0 тысяч тенге,
Кокжайыкский сельский округ – 23 654,0 тысяч тенге,
Кулынжонский сельский округ – 17 957,0 тысяч тенге,
Сельский округ имени К.Аухадиева – 22 258,0 тысяч тенге,
Мариногорский сельский округ – 19 046,0 тысяч тенге,
Миролюбовский сельский округ – 16 599,0 тысяч тенге,
Палатцынский сельский округ – 16 578,0 тысяч тенге,
Самарский сельский округ – 36 902,0 тысяч тенге,
Сарыбельский сельский округ – 16 496,0 тысяч тенге,
Тассайский сельский округ – 16 000,0 тысяч тенге,
Теректинский сельский округ – 16 472,0 тысяч тенге,
Улкенбокенский сельский округ – 18 755,0 тысяч тенге,
Ульгулималшинский сельский округ – 18 854,0 тысяч тенге,
Шугылбайский сельский округ – 14 417,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.03.2020 № 45-6/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427).
4. . В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.04.2020 № 46-19/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 18 000,0 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 39 728,0 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.

Аккала ауылдық округі – 17 736,0 мың теңге,
Бастаушы ауылдық округі – 14 498,0 мың теңге,
Биғаш ауылдық округі – 19 277,0 мың теңге,
Көкпекті ауылдық округі – 38 787,0 мың теңге,
Көкжайық ауылдық округі – 23 654,0 мың теңге,
Құлынжон ауылдық округі – 17 957,0 мың теңге,
Қ.Аухадиев атындағы ауылдық округі – 22 258,0 мың теңге,
Мариногорка ауылдық округі – 19 046,0 мың теңге,
Миролюбовка ауылдық округі – 16 599,0 мың теңге,
Палатцы ауылдық округі – 16 578,0 мың теңге,
Самар ауылдық округі – 36 902,0 мың теңге,
Сарыбел ауылдық округі – 16 496,0 мың теңге,
Тассай ауылдық округі – 16 000,0 мың теңге,
Теректі ауылдық округі – 16 472,0 мың теңге,
Үлкенбөкен ауылдық округі – 18 755,0 мың теңге,
Үлгілімалшы ауылдық округі – 18 854,0 мың теңге,
Шұғылбай ауылдық округі – 14 417,0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 31.03.2020 № 45-6/1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 35/389-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6427 тіркелген) шешімімен белгіленген 2020 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз болып орындауға қабылдансын.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер бекітілсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 17.04.2020 № 46-19/1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 18 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына арналған әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен 39 728,0 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.

Сноска. Пункт 6 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.10.2020 № 52-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 734 487,0 тысяч тенге согласно приложению 4.
8. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 371 630,0 тысяч тенге согласно приложению 5.
9. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 1 206 394,0 тысяч тенге согласно приложению 6.
10. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 3 001 377,0 тысяч тенге согласно приложению 7.
11. Утвердить согласно приложению 8 перечень текущих бюджетных программ районного бюджета на 2020 год.
12. Утвердить перечень местных бюджетных программ на 2020 год не подлежащих секвестру согласно приложению 9.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 26.10.2020 № 52-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 4 қосымшаға сәйкес 2020 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 734 487,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
8. 5 қосымшаға сәйкес 2020 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 371 630,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері ескерілсін.
9. 6 қосымшаға сәйкес 2020 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 1 206 394,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
10. 7 қосымшаға сәйкес 2020 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 3 001 377,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері ескерілсін.
11. 8 қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
12. 9 қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.

13. Признать утратившими силу некоторые решения Кокпектинского районного маслихата согласно приложению 10.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Е. Нұрлан
Секретарь Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 23 декабря 2019 года
№ 43-2
Районный бюджет на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2020 № 53-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
І. ДОХОДЫ

13. 10 қосымшаға сәйкес Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
14. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Нұрлан
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсаны
№ 43-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 53-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
І.КІРІСТЕР

85 871,3
6
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
53 881,0
7
Оказание жилищной помощи
1 316,0
9
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 593,7
11
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 127,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
110 996,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 000,0
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46 234,7
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14 039,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
14 039,0
18
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 000,0
50
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
9 039,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 896 640,7
1
Жилищное хозяйство
552 685,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
328 048,0
3
Организация сохранения государственного жилищного фонда
37 398,0
4
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
239 800,0
70
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
50 850,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
224 637,6
3
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
224 637,6
2
Коммунальное хозяйство
3 249 955,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
66 844,1
12
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
66 844,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 183 111,0
58
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 183 111,0
3
Благоустройство населенных пунктов
94 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
94 000,0
18
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
94 000,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

85 871,3
6
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
53 881,0
7
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 316,0
9
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 593,7
11
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 127,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
110 996,0
17
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2 000,0
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46 234,7
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14 039,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
14 039,0
18
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 000,0
50
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
9 039,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 896 640,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
552 685,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
328 048,0
3
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
37 398,0
4
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
239 800,0
70
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
50 850,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
224 637,6
3
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
224 637,6
2
Коммуналдық шаруашылық
3 249 955,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66 844,1
12
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
66 844,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 183 111,0
58
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3 183 111,0
3
Елді-мекендерді көркейту
94 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
94 000,0
18
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
94 000,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

563 785,2
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
37 626,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37 626,2
55
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
37 626,2
9
Прочие
526 159,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 100,0
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 100,0
26
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
0,0
66
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
0,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
158 002,0
62
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
158 002,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
67 459,0
96
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
67 459,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
299 598,0
79
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
299 598,0
14
Обслуживание долга
34,4
1
Обслуживание долга
34,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
34,4
13
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
34,4
15
Трансферты
943 357,4
1
Трансферты
943 357,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
943 357,4
6
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
49 143,6
7
Бюджетные изъятия
191 734,0
24
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
333 448,8
38
Субвенции
344 286,0
54
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

563 785,2
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
37 626,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37 626,2
55
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
37 626,2
9
Басқалар
526 159,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 100,0
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 100,0
26
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0,0
66
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
158 002,0
62
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
158 002,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
67 459,0
96
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
67 459,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
299 598,0
79
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
299 598,0
14
Борышқа  қызмет көрсету
34,4
1
Борышқа қызмет көрсету
34,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
34,4
13
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
34,4
15
Трансферттер
943 357,4
1
Трансферттер
943 357,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
943 357,4
6
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
49 143,6
7
Бюджеттік алып коюлар
191 734,0
24
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
333 448,8
38
Субвенциялар
344 286,0
54
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

434 132,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Самарское
50 000,0
Реконструкция водозаборных сооружений в селе Кокпекты
21 079,0
Строительство водопроводных сетей в селе Кокжайык
40 000,0
Строительство водопроводных сетей в селе Кулынжон
35 000,0
Строительство водопроводных сетей в селе Аккала
35 000,0
Строительство водопроводных сетей в селе Улкенбокен
50 000,0
Строительство водопроводных сетей в селе Кокжыра
50 551,0
Строительство водопроводных сетей в селе Преображенка
20 000,0
Строительство водопроводных сетей в селе Миролюбовка
20 000,0
Строительство водопроводных сетей в селе Мариногорка
20 000,0
Строительство водопроводных сетей в селе Ульгилималшы
20 000,0
Реконструкция водозаборных сооружений в селе Самарское
10 000,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Кокпекты
55 300,0
Строительство водозаборных и водопроводных сооружений в селе Ажа
7 202,0
2
На разработку ПСД "Строительство 10-ти двухквартирных домов для малообеспеченных и многодетных семей в селе Самарское"
4 500,0
3
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
131 500,0
Итого
570 132,0
Приложение 6
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 23 декабря 2019 года
№ 43-2
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2020 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09.09.2020 № 50-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
№
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек", в том числе:
43 091,0
- на частичное субсидирование заработной платы
2 100,0
- на предоставление субсидий на переезд
584,0
- на молодежную практику
3 500,0
- на аренду (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат
700,0
- грантам переселенцам на реализацию новых бизнес идей (200 МРП)
20 002,0
-на общественные работы
16 205,0
2
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан, в том числе:
9 039,0
- на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6 271,0
- на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2 768,0
3
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
246 531,0
- на выплату адресной социальной помощи
189 865,0
-на гарантированный социальный пакет детям от 1 года до 6 лет
22 930,0
- на гарантированный социальный пакет детям школьного возраста 6-18 лет, инвалиды 1, 2, 3 группы, безработные, родители занятые по уходу за ребенком инвалидом (продуктово-бытовые наборы на период ЧП)

434 132,0
Самар ауылындағы су құбырлары желісін қайта құру
50 000,0
Көкпекті ауылындағы суалу ғимаратын қайта құру
21 079,0
Көкжайык ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
40 000,0
Кұлынжон ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
35 000,0
Аққала ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
35 000,0
Үлкенбөкен ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
50 000,0
Көкжыра ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
50 551,0
Преображенка ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
20 000,0
Миролюбовка ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
20 000,0
Мариногорка ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
20 000,0
Үлгілімалшы ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
20 000,0
Самар ауылындағы суалу ғимаратын қайта құру
10 000,0
Көкпекті ауылындағы су құбырлары желісін қаута құру
55 300,0
Ажа ауылында суалу және су құбырлары ғимаратының құрылысы
7 202,0
2
"Самар ауылында аз қамтылған және көп балалы отбасыларға арналған 10 екі пәтерлі тұрғын үйлер құрылысы" ЖСҚ әзірлеуге
4 500,0
3
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
131 500,0
Барлығы
570 132,0
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсаны
№ 43-2 шешіміне 6 қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 09.09.2020 № 50-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
№
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға, соның ішінде:
43 091,0
-еңбекақыны ішінара субсидиялауға
2 100,0
-көшіп-қонуға субсидия ұсынуға
584,0
-жастар тәжірибесіне
3 500,0
-тұрғы-үйді жалға алу (жалдау) және коммуналдық шығындарын өтеуге
700,0
-жаңа бизнес идеяларын іске асыруға қоныс аударушыларға гранттар ұсынуға (200 АЕК)
20 002,0
-қоғамдық жұмыстарға
16 205,0
2
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға, соның ішінде:
9 039,0
-мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
6 271,0
-техникалық көмекші (өтемдеуші) құралдар Тізбесін кеңейтуге
2 768,0
3
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсетуге, соның ішінде:
246 531,0
-атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
189 865,0
-1 ден 6жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік кепілді әлеуметтік пакет
22 930,0
-6-18 жастағы мектеп жасындағы балаларға, 1, 2, 3 топтағы мүгедектерге, жұмыссыздарға, мүгедек баланы күтумен айналысатын ата-аналарға кепілді әлеуметтік пакет (ТЖ кезінде азық-тұрмыстық жинақ)

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
3
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
3
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2
Финансовая деятельность
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
3
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
10
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
18
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5
Планирование и статистическая деятельность
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
4
Капитальные расходы государственного органа
9
Прочие государственные услуги общего характера
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
3
Капитальные расходы государственного органа
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
3
Капитальные расходы государственного органа
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2
Оборона
1
Военные нужды
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
464
Отдел образования района (города областного значения)
9
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
40
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
3
Общеобразовательное обучение
6
Дополнительное образование для детей
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
17
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
9
Прочие услуги в области образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
12
Капитальные расходы государственного органа
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
464
Отдел образования района (города областного значения)
30
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
10
Государственная адресная социальная помощь
2
Социальная помощь
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
4
Программа занятости
6
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7
Оказание жилищной помощи
9
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
18
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
50
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
58
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3
Благоустройство населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4
Капитальные расходы государственного органа
5
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
6
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
7
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8
Развитие объектов спорта
3
Информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6
Функционирование районных (городских) библиотек
7
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2
Қаржылық қызмет
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
10
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару,  жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды  реттеу
18
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
1
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
1
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2
Қорғаныс
1
Әскери мұқтаждар
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
40
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3
Жалпы білім беру
6
Балаларға қосымша білім беру
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
17
Балалар мен жасөспірімдерге  спорт бойынша қосымша білім беру
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
7
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
12
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
10
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2
Әлеуметтiк көмек
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
4
Жұмыспен қамту бағдарламасы
6
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7
Тұрғын үйге көмек көрсету
9
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
18
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
50
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
4
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
58
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3
Елді-мекендерді көркейту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
1
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
6
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық)  деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
7
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала)  құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8
Cпорт объектілерін дамыту
3
Ақпараттық кеңiстiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
7
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту

456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2
Услуги по проведению государственной информационной политики
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10
Капитальные расходы государственного органа
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6
Капитальные расходы государственного органа
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
6
Капитальные расходы государственного органа
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3
Капитальные расходы государственного органа
5
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
7
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
8
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
10
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6
Земельные отношения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
7
Капитальные расходы государственного органа
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
99
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24
Организация внутри поселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13
Прочие
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
55
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
9
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
26
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
66
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
62
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
464
Отдел образования района (города областного значения)
96
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
79
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
14
Обслуживание долга
1
Обслуживание долга
452
Отдел финансов района (города областного значения)
13
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
1
Трансферты
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
24
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
38
Субвенции
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
6
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
9
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Поступления от продажи финансовых активов государства
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
Поступление займов
7
Поступления займов
1
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Погашение займов
16
Погашение займов
1
Погашение займов
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
8
Используемые остатки бюджетных средств
1
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
Приложение 9
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 23 декабря 2019 года
№ 43-2
Перечень местных бюджетных программ на 2020 год не подлежащих секвестру
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
3
Общеобразовательное обучение
Приложение 10
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 23 декабря 2019 года
№ 43-2
Перечень утративших силу некоторых решений Кокпектинского районного маслихата

456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
1
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
8
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
10
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6
Жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
7
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
99
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы, ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Басқалар
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
55
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
9
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
26
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
62
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
96
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
79
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
14
Борышқа  қызмет көрсету
1
Борышқа қызмет көрсету
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
13
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
1
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
24
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
38
Субвенциялар
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
6
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
9
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
Қарыздар түсімі
7
Қарыздар түсімдері
1
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
Қарыздарды өтеу
16
Қарыздарды өтеу
1
Қарыздарды өтеу
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8
Жергілікті атқарушы органның  жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсаны
№ 43-2 шешіміне 9 қосымша
2020 жылға секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
4
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3
Жалпы білім беру
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсаны
№ 43-2 шешіміне 10 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі

1. Решение Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 30-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-133, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года).
2. Решение Кокпектинского районного маслихата от 6 марта 2019 года № 33-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 30-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5778, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 марта 2019 года).
3. Решение Кокпектинского районного маслихата от 24 апреля 2019 года № 35-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 30-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5893, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 мая 2019 года).
4. Решение Кокпектинского районного маслихата от 25 июня 2019 года № 37-4/1 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 30-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6041, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 июля 2019 года).
5. Решение Кокпектинского районного маслихата от 1 октября 2019 года № 39-5/1 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 30-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6197, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 октября 2019 года).
6. Решение Кокпектинского районного маслихата от 22 ноября 2019 года № 41-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 30-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6374, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 декабря 2019 года).

1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-133 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 33-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5778 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
3. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 35-2 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5893 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
4. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 37-4/1 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6041 болып тіркелген, 2019 жылғы 3 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
5. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 қазандағы № 39-5/1 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6197 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
6. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 41-2 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6374 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.