Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 27 мая 2019 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 мая 2019 года № 5978. Утратило силу постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 5 декабря 2022 года № 698
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 05.12.2022 № 698 (вводится в действие с 01.01.2023).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", в целях оказания содействия занятости инвалидов, акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 28 июня 2017 года №254 "О квоте рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре в государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5135 опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 июля 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сабырбаева Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Садвакасов
Приложение к постановлению
Тарбагатайского
районного акимата
от 27 мая 2019 года № 203
Размер квоты рабочих мест для инвалидов
Организации со списочной численностью
Размер квоты (%)
от пятидесяти до ста человек
2
от ста одного до двухсот пятидесяти человек
3
свыше двухсот пятидесяти одного человека
4

Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 203 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 мамырда № 5978 болып тіркелді. Күші жойылды – Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 698 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 05.12.2022 № 698 қаулысымен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасы, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санынан қосымшаға сай мөлшерде белгіленсін.
2. Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 маусымдағы № 254 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде 5135 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е. Сабырбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Садуақасов
Тарбағатай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 27 мамырдағы
№203 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квота белгіленетін ұйымдардың тізімі
Тізімдік саны бар ұйымдар
Квота мөлшері (%)
елуден жүз адамға дейін
2
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін
3
екі жүз елу бірден артық адам
4