О внесении изменений в решение акима города Уральска от 21 декабря 2018 года № 34 "Об образовании избирательных участков на территории города Уральска"
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 14 мая 2019 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 мая 2019 года № 5663
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и по согласованию с Уральской городской (территориальной) избирательной комиссией, аким города РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Уральск от 21 декабря 2018 года №34 "Об образовании избирательных участков на территории города Уральска" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5458, опубликованное 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в списке избирательных участков на территории города Уральска образованного приложением к указанному решению:
избирательный участок № 216 изложить в следующей редакции:
"6. Избирательный участок № 216
Местонахождение: поселок Зачаганский, улица Жангир хана, дом 160/3, специализированный отдел по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Западно-Казахстанской области.
Граница: от дороги, ведущей на мост через реку Урал по улице Жангир хана до улицы Сарыарқа, по улице Сарыарқа до восточной границы садоводческого товарищества "Зачаганский", по восточной границе садоводческого товарищества "Зачаганский" до дороги, ведущей на мост через реку Урал, по дороге, ведущей на мост через реку Урал до улицы Жангир хана.";
избирательный участок № 268 изложить в следующей редакции:
"8. Избирательный участок № 268
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 173, государственное коммунальное казенное предприятие "Педагогический колледж имени Ж.Досмухамедова" управления образования Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Даулеткерея по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Дины Нурпеисовой, по улице Дины Нурпеисовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Даулеткерея, по улице Даулеткерея до улицы Сундеткали Ескалиева.";
избирательный участок № 321 изложить в следующей редакции:
"16. Избирательный участок № 321
Местонахождение: микрорайон "Астана", коммунальное государственное учреждение "Қоғамдық келісім" аппарата акима Западно-Казахстанской области".
Граница: жилые дома микрорайона "Женис".";
избирательный участок № 349 изложить в следующей редакции:

"Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Орал қаласы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2019 жылғы 14 мамырдағы № 16 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 мамырда № 5663 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына сәйкес және Орал қалалық (аумақтық) сайлау комиссиясының келісімі бойынша, қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Орал қаласы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5458 тіркелген, 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасымен құрылған Орал қаласы аумағындағы сайлау учаскелерінің тізіміндегі:
№216 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"6. №216 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 160/3 үй, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғам Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалының халыққа қызмет көрсету бойынша мамандандырылған бөлімі.
Шекарасы: Сарыарқа көшесінің бойымен Жайық өзені көпірінен бастап, "Зачаганский" баугерлік серіктестігінің шығыс шекарасына дейін, "Зачаганский" баугерлік серіктестігінің шығыс шекарасы бойындағы Жайық өзенінің көпіріне жететін жолға дейін, Жәңгір хан көшесі бойымен.";
№268 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"8. №268 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 173 үй, Батыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Ж.Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Сүндетқали Есқалиев көшесі бойымен Дәулеткерей көшесімен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін, Дина Нұрпейісова көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Дәулеткерей көшесіне дейін, Дәулеткерей көшесімен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін.";
№321 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"16. №321 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Астана" шағынауданы, "Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының "Қоғамдық келісім" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Жеңіс" шағынауданының тұрғын үйлері.";
№349 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:

"18. Избирательный участок № 349
Местонахождение: поселок Зачаганский, микрорайон "Сарытау", улица Салима Айткулова, дом 63, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №50" отдела образования города Уральска.
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайона "Сарытау".";
избирательный участок № 403 изложить в следующей редакции:
"22. Избирательный участок № 403
Местонахождение: поселок Зачаганский, улица Жангир хана, дом 160/3, филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Сарыарқа по улице Жангир хана до западной границы садоводческого товарищества "Зачаганский" и далее вдоль северной границы садоводческого товарищества "Зачаганский" до восточной границы садоводческого товарищества "Зачаганский" по восточной границе садоводческого товарищества "Зачаганский" до улицы Сарыарқа, по улице Сарыарқа до улицы Жангир хана.";
избирательный участок № 415 изложить в следующей редакции:
"26. Избирательный участок № 415
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 162, республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Граница: жилые дома по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 162, улица Студенческая 1А, 1Б, 3.";
избирательный участок № 428 изложить в следующей редакции:
"30. Избирательный участок № 428
Местонахождение: поселок Зачаганский, микрорайон "Сарытау", улица Салима Айткулова 63, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №50" отдела образования города Уральска.
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайонов "Кендала".";
избирательный участок № 440 изложить в следующей редакции:
"42. Избирательный участок № 440
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 162, республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Граница: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаев по улице Василия Чапаева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Некрасова, по улице Некрасова до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Емельяна Пугачева, по улице Емельяна Пугачева до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Василия Чапаева (исключая жилые дома по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 162, улице Студенческой 1А, 1Б, 3).";
избирательный участок № 443 изложить в следующей редакции:

"18. №349 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Сарытау" шағынауданы, Сәлім Айтқұлов көшесі, 63 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№50 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Сарытау" шағынауданының жеке тұрғын үй құрылыстары.";
№403 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"22. №403 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 160/3 үй, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы.
Шекарасы: Жәнгір хан көшесі бойымен Сарыарқа көшесімен "Зачаганский" баугерлік серіктестігінің батыс шекарасына дейін, "Зачаганский" баугерлік серіктестігінің солтүстік шекарасынан "Зачаганский" баугерлік серіктестігінің шығыс шекарасына дейін, "Зачаганский" баугерлік серіктестігінің шығыс шекарасынан Сарыарқа көшесіне дейін, Сарыарқа көшесімен Жәңгір хан көшесіне дейін.";
№415 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"26. №415 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 162 үй, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 162, Студенческая көшесі 1А,1Б, 3 тұрғын үйлері.";
№428 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"30. №428 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Сарытау" шағынауданы, Сәлім Айтқұлов көшесі, 63 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№50 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Кеңдала" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.";
№440 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"42. №440 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 162 үй, Қазақстан Республикасы білім және ғылым министрлігінің "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: Василий Чапаев көшесі бойымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Некрасов көшесіне дейін, Некрасов көшесімен Перевалочно-Набережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесімен Емельян Пугачев көшесіне дейін, Емельян Пугачев көшесімен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Василий Чапаев көшесіне дейін (Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 162, Студенческая көшесі 1А, 1Б, 3 тұрғын үйлерді қоспағанда).";
№443 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:

"45. Избирательный участок № 443
Местонахождение: улица Некрасова, дом 16/1, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №38 им. А.Н.Мулдагуловой" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Чагано-Набережной по улице Василия Чапаева до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Емельяна Пугачева, по улице Емельяна Пугачева до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной до улицы Василия Чапаева.";
избирательный участок № 444 изложить в следующей редакции:
"46. Избирательный участок № 444
Местонахождение: улица Гумара Караша, дом 12, негосударственное учреждение "Уральский гуманитарный колледж".
Граница: от улицы Чагано-Набережной по улице Даулеткерея до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Василия Чапаева, по улице Василия Чапаева до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной до улицы Даулеткерея.";
избирательный участок № 445 изложить в следующей редакции:
"47. Избирательный участок № 445
Местонахождение: улица Александра Карева, дом 24, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №6 имени А.С.Макаренко" отдела образования города Уральска.
Граница: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаев по улице Даулеткерея до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Василия Чапаева, по улице Василия Чапаева до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Даулеткерея.";
избирательный участок № 447 изложить в следующей редакции:
"49. Избирательный участок № 447
Местонахождение: улица Дины Нурпеисовой, дом 17, государственное коммунальное казенное предприятие "Драматический театр имени А.Н.Островского управления культуры акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаев по улице Льва Толстого до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Дины Нурпеисовой, по улице Дины Нурпеисовой до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Льва Толстого.";
избирательный участок № 448 изложить в следующей редакции:
"50. Избирательный участок № 448
Местонахождение: улица Асана Тайманова, дом 135, негосударственное учреждение "Уральский гуманитарный колледж".
Граница: от улицы Сұлутөр по улице Льва Толстого до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Дины Нурпеисовой, по улице Дины Нурпеисовой до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной и далее по улице Сұлутөр до улицы Льва Толстого.";
избирательный участок № 450 изложить в следующей редакции:

"45. №443 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Некрасов көшесі, 16/1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Ә.Н.Молдағұлова атындағы №38 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Василий Чапаев көшесі бойымен Чагано-Набережная көшесінен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Емельян Пугачев көшесiне дейін, Емельян Пугачев көшесімен Чагано-Набережная көшесіне дейін, Чагано-Набережная көшесімен Василий Чапаев көшесіне дейін.";
№444 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"46. №444 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ғұмар Қараш көшесі, 12 үй, "Орал гуманитарлық колледжі" мемлекеттік емес мекемесі.
Шекарасы: Дәулеткерей көшесі бойымен Чагано-Набережная көшесінен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Василий Чапаев көшесіне дейін, Василий Чапаев көшесімен Чагано-Набережная көшесіне дейін, Чагано-Набережная көшесімен Дәулеткерей көшесіне дейін.";
№445 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"47. №445 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Александр Карев көшесі, 24 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "А.С.Макаренко атындағы №6 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Дәулеткерей көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Василий Чапаев көшесіне дейін, Василий Чапаев көшесімен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Дәулеткерей көшесіне дейін.";
№447 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"49. №447 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дина Нұрпейісова көшесі, 17 үй, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет басқармасының А.Н.Островский атындағы драма театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Лев Толстой көшесі бойымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін, Дина Нұрпейісова көшесімен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Лев Толстой көшесіне дейін.";
№448 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"50. №448 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Асан Тайманов көшесі, 135 үй, "Орал гуманитарлық колледжі" мемлекеттік емес мекемесі.
Шекарасы: Лев Толстой көшесі бойымен Сұлутөр көшесінен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін, Дина Нұрпейісова көшесімен Чагано-Набережная көшесіне дейін, Чагано-Набережная көшесімен және одан әрі Сұлутөр көшесімен Лев Толстой көшесіне дейін.";
№450 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:

"52. Избирательный участок № 450
Местонахождение: улица Ахмедияра Кусаинова, дом 38, государственное коммунальное казенное предприятие "Музыкальный колледж имени Курмангазы" Западно-Казахстанского областного управления образования.
Граница: от Стадионного переулка по проспекту Евразия до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Сакена Сейфуллина и далее до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до Стадионного переулка.";
избирательный участок № 451 изложить в следующей редакции:
"53. Избирательный участок № 451
Местонахождение: улица Мустахима Ихсанова, дом 71, государственное коммунальное казенное предприятие "Детская музыкальная школа №1 им. Д.Нурпейсовой" отдела образования акимата города Уральска.
Граница: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаев по проспекту Евразия до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до улицы Ахмедиярова Кусаинова, по улице Ахмедияра Кусаинова до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажита Жунисова до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до проспекта Евразия. Жилые дома по улице Касыма Аманжолова 111, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 203, 206, по проспекту Евразия 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 60, по улице Мустахима Ихсанова 73, 73/1, 73/2.";
избирательный участок № 452 изложить в следующей редакции:
"54. Избирательный участок № 452
Местонахождение: микрорайон "Астана", строение 1, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры молодежи отдела культуры и развития языков".
Граница: жилые дома микрорайона "Астана" и дома индивидуальной жилой застройки микрорайона "Байтерек".";
избирательный участок № 474 изложить в следующей редакции:
"76. Избирательный участок № 474
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 127, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.";
избирательный участок № 476 изложить в следующей редакции:
"78. Избирательный участок № 476
Местонахождение: улица Алмазова, дом 67, "Средняя общеобразовательная школа №19" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Сундеткали Ескалиева по улице Наурызгали Сдыкова до улицы Георгия Жукова, по улице Георгия Жукова до улицы Маншук Маметовой, по улице Маншук Маметовой до улицы Касыма Аманжолова, по улице Касыма Аманжолова до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Алмазова, по улице Алмазова до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Наурызгали Сдыкова. Жилые дома по улице Алмазова 46, 59, по улице Касыма Аманжолова 123/2, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 216, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 219, 221, 222, 223, 224, 226, 231, 232, 234, 236, 238, 240, 240/1, по проспекту Евразия 35/1, 35/2, по улице Сундеткали Ескалиева 182, 186, по улице Маншук Маметовой 48, 50, 50/1, 69, 77, по улице Наурызгали Сдыкова 64.";
избирательный участок № 477 изложить в следующей редакции:

"52. №450 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ахмедияр Құсайынов көшесі, 38 үй, Батыс Қазақстан облыстық білім басқармасының "Құрманғазы атындағы саз колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Евразия даңғылы бойымен Стадионный тұйығынан Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін, Мұстахым Ықсанов көшесімен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесі бойымен Сакен Сейфуллин көшесіне дейін және одан әрі Шаған өзені жайылмасына дейін, Шаған өзені жайылмасымен Стадионный тұйығына дейін.";
№451 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"53. №451 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұстахым Ықсанов көшесі, 71 үй, Орал қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Д.Нұрпейісова атындағы №1 балалар саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Евразия даңғылы бойымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесімен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесімен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесімен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін, Мұстахым Ықсанов көшесімен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Евразия даңғылына дейін. Қасым Аманжолов көшесiндегi 111, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы 206, Евразия даңғылындағы 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 60, Мұстахым Ықсанов көшесіндегі 73, 73/1, 73/2 тұрғын үйлері.";
№452 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"54. №452 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Астана" шағынауданы, 1 құрылым, "Орал қаласы мәдениет және тілдер дамыту бөлімінің Жастар мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Астана" шағынауданындағы тұрғын үйлері және "Байтерек" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.";
№474 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"76. №474 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 127 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.";
№476 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"78. №476 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алмазов көшесі, 67 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№19 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Наурызғали Сдықов көшесі бойымен Сүндетқали Есқалиев көшесімен Григорий Жуков көшесіне дейін, Григорий Жуков көшесімен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін, Мәншүк Мәметова көшесімен Қасым Аманжолов көшесіне дейін, Қасым Аманжолов көшесімен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Алмазов көшесіне дейін, Алмазов көшесімен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесімен Наурызғали Сдықов көшесіне дейін. Алмазов көшесiндегi 46, 59, Қасым Аманжолов көшесiндегi 123/2, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы 216, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 219, 221, 222, 223, 224, 226, 231, 232, 234, 236, 238, 240, 240/1, Евразия даңғылындағы 35/1, 35/2, Сүндетқали Есқалиев көшесiндегi 182, 186, Мәншүк Мәметова көшесiндегi 48, 50, 50/1, 69, 77, Наурызғали Сдықов көшесіндегі 64 тұрғын үйлері.";
№477 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:

"79. Избирательный участок № 477
Местонахождение: улица Георгия Жукова, дом 17, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №35" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Наурызгали Сдыкова по улице Асана Тайманова до улицы Алии Молдагуловой, по улице Алии Молдагуловой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Маншук Маметовой, по улице Маншук Маметовой до улицы Георгия Жукова, по улице Георгия Жукова до улицы Наурызгали Сдыкова (исключая дома по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 240, 240/1), по улице Наурызгали Сдыкова до улицы Асана Тайманова.";
избирательный участок № 482 изложить в следующей редакции:
"84. Избирательный участок № 482
Местонахождение: улица Сырым Датова, дом 17, государственное коммунальное предприятия "Городское культурно-просветительное объединение" отдела культуры и развития языков.
Граница: от улицы Айталиева по улице Жамбыла до улицы Сырым Датова, по улице Сырым Датова до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Айталиева.";
избирательный участок № 489 изложить в следующей редакции:
"91. Избирательный участок № 489
Местонахождение: улица Юрия Гагарина, строение 2/5Н, государственное учреждение "Департамент полиции Западно-Казахстанской области Министерство Внутренних дел Республики Казахстан".
Граница: от улицы Юрия Гагарина по улице Челкарской до улицы Жданова, от улицы Жданова до улицы Сырым Датова, по улице Сырым Датова до улицы 3-Строительный переулок, по улице 3-Строительный переулок до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Челкарская.".
2. Руководителю аппарата акима города (Е.Н.Каримов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Нарымбетова Б.Х.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Уральской
городской (территориальной)
избирательной комиссии
________С.Ж. Кинжигареева
14 мая 2019 год

"79. №477 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Григорий Жуков көшесі, 17 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№35 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Наурызғали Сдықов көшесімен Асан Тайманов көшесі бойымен Әлия Молдағұлова көшесіне дейін, Әлия Молдағұлова көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін, Мәншүк Мәметова көшесімен Григорий Жуков көшесіне дейін, Григорий Жуков көшесімен Наурызғали Сдықов көшесіне дейін (Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы 240, 240/1 үйлерді қоспағанда), Наурызғали Сдықов көшесімен Асан Тайманов көшесіне дейін.";
№482 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"84. №482 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сырым Датұлы көшесі, 17 үй, Орал қаласы әкімдігі Орал қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қалалық мәдени бірлестігі" мемлекеттің коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Жамбыл көшесі бойымен Айталиев көшесімен Сырым Датов көшесіне дейін, Сырым Датов көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесімен Айталиев көшесіне дейін.";
№489 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"91. №489 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 2/5Н құрылым, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Полиция департаменті" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шалқар көшесі бойымен Юрий Гагарин көшесінен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесімен Сырым Датов көшесіне дейін, Сырым Датов көшесімен 3-Строительный переулок көшесіне дейін, 3-Строительный переулок көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесімен Шалқар көшесіне дейін.".
2. Орал қаласы әкімі аппараты басшысы (Е.Н.Каримов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Х.Нарымбетовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛIСIЛДI"
Орал қалалық (аумақтық)
сайлау комиссиясыны төрайымы
___________С.Ж. Кинжигареева
14 мамыр 2019 жыл