О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №22-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2019 года № 32-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 декабря 2019 года № 5879. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2020 года № 36-3
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.03.2020 № 36-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №22-2 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5483, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 609 420 тысяч тенге:
налоговые поступления – 256 624 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5 030 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 347 616 тысяч тенге;
2) затраты – 4 650 137 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 098 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68 335 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 237 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 85 815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
85 815 тысяч тенге:
поступление займов – 68 176 тысяч тенге;
погашение займов – 23 237 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 876 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 32-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 5879 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 36-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 04.03.2020 № 36-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5483 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 609 420 мың теңге:
салықтық түсімдер – 256 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 030 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 347 616 мың теңге;
2) шығындар – 4 650 137 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 098 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 68 335 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 237 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85 815 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85 815 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 176 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 237 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 876 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.