Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жанибекскому району
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 января 2019 года № 28-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 января 2019 года № 5526. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 12-3
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.12.2021 № 12-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Жәнібек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 28-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қаңтарда № 5526 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 24.12.2021 № 12-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2015 года №98 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов в Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3914) Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:

Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі №98 "Батыс Қазақстан облысында коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3914 тіркелген) сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жанибекскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Т.Сариев
Cекретарь маслихата Т.Кадимов
Приложение
к решению Жанибекского
районного

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жәнібек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Жәнібек аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Сәриев
Мәслихат хатшысы Т.Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихаттың