О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №26-3 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 3 октября 2019 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 октября 2019 года № 5805. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2020 года № 40-3
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2020 № 40-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №26-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5493, опубликованное 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 145 043 тысячи тенге:
налоговые поступления – 276 166 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 316 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 797 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 852 764 тысячи тенге;
2) затраты – 4 229 589 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 258 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 64 388 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 130 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -120 804 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120 804 тысячи тенге:
поступление займов – 64 388 тысяч тенге;
погашение займов – 28 130 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 84 546 тысяч тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 152 557 тысяч тенге:";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:

Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №26-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 қазандағы № 35-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қазанда № 5805 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 40-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 25.02.2020 № 40-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №26-3 "2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5493 тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 145 043 мың теңге:
салықтық түсімдер – 276 166 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 316 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 797 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 852 764 мың теңге;
2) шығындар – 4 229 589 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 258 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 64 388 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 130 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -120 804 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120 804 мың теңге:
қарыздар түсімі – 64 388 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 130 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 84 546 мың теңге.";
3 - тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 152 557 мың теңге көлемінде қарастырылсын:";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на выплату государственной адресной социальной помощи – 189 562 тысячи тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 424 478 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"целевые текущие трансферты из Национального Фонда Республики Казахстан на обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением – 35 859 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"целевые текущие трансферты из Национального Фонда Республики Казахстан на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных и многодетных семей, трудоспособным инвалидам – 25 250 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"целевые текущие трансферты из Национального Фонда Республики Казахстан на выплату государственной адресной социальной помощи – 90 000 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 196 500 тысяч тенге:";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт автодороги "Жанибек-Таловка-Малый Узень" 0-2 километров села Жанибек Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 72 783 тысячи тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на приобретение учебников и учебно-методических комплексов – 61 072 тысячи тенге;";
абзац шестой исключить;
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 11 934 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 189 562 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлердің жалақысын көтеруге – 424 478 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"қысқа мерзімді кәсіби окуын қосымша қамтуын қамтамасыз етуіне ҚР Ұлттық Қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер – 35 859 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"жастарға, аз қамтылған және көп балалы отбасыларға, еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға мемлекеттік гранттар беру үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер – 25 250 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер – 90 000 мың теңге;";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 196 500 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылы "Жәнібек-Талов – Кіші Өзен" автомобиль жолының 0-2 шықырымды күрделі жөндеуге – 72 783 мың теңге;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"кітаптар және оқу-әдістемелік кешендерді сатып алуға – 61 072 мың теңге;";
алтыншы абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 11 394 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

12 901
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
73 336
006
Функционирование районных (городских) библиотек
72 936
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
400
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
47 383
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
32 086
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12 500
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
19 586
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 297
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15 297
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
110 124
1
Сельское хозяйство
77 018
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
77 018
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14 043
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
790
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
58 635
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
50
6
Земельные отношения
12 330
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 330
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 330
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20 776
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 776
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20 776
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 528
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 528
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
30 528
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

12 901
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
73 336
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс iстеуi
72 936
007
Мемлекеттік тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
400
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
47 383
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
32 086
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 500
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
19 586
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 297
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 297
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
110 124
1
Ауыл шаруашылығы
77 018
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
77 018
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 043
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 500
007
Қанғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
790
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
58 635
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
50
6
Жер қатынастары
12 330
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 330
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 330
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
20 776
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 776
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20 776
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 528
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 528
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30 528
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер