О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Бәйтерек от 9 января 2019 года №29-3 "О бюджете сельских округов Зеленовского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 13 мая 2019 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 мая 2019 года № 5664. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 44-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 44-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 9 января 2019 года № 29 - 3 "О бюджете сельских округов Зеленовского районана 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5523, опубликованное 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан ) следующие изменения и дополнение:
заголовок указанного решения изложить в следующей редакции:
"О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Дарьинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 936 тысячи тенге:
налоговые поступления – 16 184 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 652 тысячи тенге;
2) затраты – 43 474 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 538 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 538 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Достық на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 33-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 мамырда № 5664 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 44-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 44-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5523 тіркелген, 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Дариян ауылдық округінің тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 936 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16184 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –20 652 мың теңге;
2) шығындар – 43 474 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 538 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 28 119 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4710 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 23 379 тысяч тенге;
2) затраты – 29 418 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 299 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 299 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 299 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Кушумского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 540 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 060 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 18 480 тысяч тенге;
2) затраты – 27 669 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 129 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –129 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 129 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Махамбет на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 904 тысячи тенге:
налоговые поступления – 3 560 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 18 144 тысячи тенге;
2) затраты – 22 289 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 385 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 385 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 385 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

1) кірістер – 28 119 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4710 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –23 379 мың теңге;
2) шығындар – 29 418 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 299 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 299 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 299 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Көшім ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 540 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 060 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –18 480 мың теңге;
2) шығындар – 27 669 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 129 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 129 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 129 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Махамбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 904 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –18 144 мың теңге;
2) шығындар – 22 289 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 385 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 385 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 998 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –998 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 998 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Щаповского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 734 тысячи тенге:
налоговые поступления – 17346 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 2 388 тысяч тенге;
2) затраты – 34 804 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 070 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 070 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 070 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет Январцевского сельского округа на 2019-2021 годы" согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 268 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 875 тысяч тенге;
неналоговые поступления –40 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –26 353 тысячи тенге;
2) затраты – 35 504 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 236 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 236 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 236 тысяч тенге.";
пункт 13 исключить;
дополнить пункт14-1следующего содержания:
"14-1.Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в общей сумме 5701 тысяча тенге:
Дарьинский сельский округ – 115 тысяч тенге;
сельский округДостык – 115 тысяч тенге;
Кушумский сельский округ – 115 тысяч тенге;
сельский округМахамбет – 115 тысяч тенге;
Мичуринский сельский округ – 115 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 998 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 998 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Щапов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 734 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 346 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –2 388 мың теңге;
2) шығындар – 34 804 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 070 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 070 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 070 мың теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2019-2021 жылдарға арналған Январцев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 268 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 875 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –26 353 мың теңге;
2) шығындар – 35 504 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 236 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –4 236 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 236 мың теңге.";
13- тармақ алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 14-1-тармақпен толықтырылсын:
"14-1. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 5701 мың теңге ескерілсін:
Дариян ауылдық округі– 115 мың теңге;
Достық ауылдық округі– 115 мың теңге;
Көшім ауылдық округі– 115 мың теңге;
Махамбет ауылдық округі– 115 мың теңге;
Мичурин ауылдық округі – 115 мың теңге;

Переметнинский сельский округ – 4 784 тысячи тенге;
Трекинский сельский округ – 114 тысяч тенге;
Щаповский сельский округ – 114 тысяч тенге;
Январцевский сельский округ – 114 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;
приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению;
приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению;
приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению;
приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению;
приложение 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению;
приложение 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

Переметный ауылдық округі– 4 784 мың теңге;
Трекин ауылдық округі– 114 мың теңге;
Щапов ауылдық округі– 114мың теңге;
Январцев ауылдық округі– 114 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің 1 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2 – қосымшасы осы шешімнің 4 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 3 – қосымшасы осы шешімнің 7 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 4 – қосымшасы осы шешімнің 10 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 5 – қосымшасы осы шешімнің 13 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 6 – қосымшасы осы шешімнің 16 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 7 – қосымшасы осы шешімнің 19 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 8 – қосымшасы осы шешімнің 22 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 9 – қосымшасы осы шешімнің 25 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Аудан мәслихат аппаратының басшысы (Г. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.