О признании утратившими силу некоторых решений Казталовского районного маслихата
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 31-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 марта 2019 года № 5554
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Казталовского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 28 февраля 2019 года №31-4
1. Решение Казталовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5011, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5026, опубликованное 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Казталовского районного маслихата от 30 марта 2018 года №20-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5150, опубликованное 25 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Казталовского районного маслихата от 13 апреля 2018 года №21-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5179, опубликованное 28 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Казталов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 31-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 наурызда № 5554 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Казталов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Казталов аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 28 ақпандағы
№31-4 шешіміне қосымша
1. Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" №17-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5011 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" №18-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5026 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы "Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" №20-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5150 тіркелген, 2018 жылғы 25 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі "Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №21-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5179 тіркелген, 2018 жылғы 28 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Казталовского районного маслихата от 12 июля 2018 года №23-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5297, опубликованное 8 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Казталовского районного маслихата от 23 июля 2018 года №24-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5319, опубликованное 17 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Казталовского районного маслихата от 10 октября 2018 года №26-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5370, опубликованное 8 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Казталовского районного маслихата от 13 ноября 2018 года №27-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5406, опубликованное 27 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Казталовского районного маслихата от 12 декабря 2018 года №28-2 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5456, опубликованное 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №28-10 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5470, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 шілдедегі "Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" №23-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5297 тіркелген, 2018 жылғы 8 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 шілдедегі "Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №24-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5319 тіркелген, 2018 жылғы 17 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы "Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" №26-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5370 тіркелген, 2018 жылғы 8 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 қарашадағы "Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №27-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5406 тіркелген, 2018 жылғы 27 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы "Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №28-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5456 тіркелген, 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы "Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №28-10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5470 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).