О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №33-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 октября 2019 года № 45-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 октября 2019 года № 5825. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 февраля 2020 года № 50-3
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.02.2020 № 50-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №33-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5478, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 657 675 тысяч тенге:
налоговые поступления – 333 922 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 15 850 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 850 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 300 053 тысячи тенге;
2) затраты – 4 591 776 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49 648 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 94 687 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 039 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 16 251 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 16 251 тысяча тенге:
поступление займов – 94 687 тысяч тенге;
погашение займов – 138 167 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 229 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 156 966 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қазандағы № 45-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қазанда № 5825 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 ақпандағы № 50-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 11.02.2020 № 50-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5478 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 657 675 мың теңге:
салықтық түсімдер – 333 922 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 850 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 850 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 300 053 мың теңге;
2) шығындар – 4 591 776 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49 648 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 94 687 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 039 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 16 251 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 16 251 мың теңге:
қарыздар түсімі – 94 687 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 138 167 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 27 229 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 156 966 мың теңге ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 436 591 тысяча тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 58 914 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов из национального фонда в общей сумме 97 142 тысячи тенге:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 36 033 тысячи тенге;
на предоставление грантов для реализации новых бизнес-идей для молодежи, малообеспеченным многодетным семьям, малообеспеченным трудоспособным инвалидам – 25 250 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение по компетенциям и навыкам, востребованным на рынке труда – 35 859 тысяч тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 625 964 тысячи тенге:";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"частным агентствам для устройства на работу – 0 тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 12 041 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 10 октября 2019 года №45-3
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 33-2
Районный бюджет на 2019 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма

"ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 436 591 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 58 914 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Аудандық бюджетте 2019 жылға арналған ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 97 142 мың теңге ескерілсін:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 36 033 мың теңге;
жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттарға – 25 250 мың теңге;
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 35 859 мың теңге.";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте 2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 625 964 мың теңге ескерілсін:";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жұмысқа орналастыру бойынша жеке агенттіктерге – 0 теңге;";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 12 041 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
10 қазандағы №45-3 шешіміне
қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
24 желтоқсандағы №33-2
шешіміне 1- қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы