О внесении изменений в некоторые приказы Министра по делам государственной службы Республики Казахстан и Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 8 февраля 2020 года № 33. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 февраля 2020 года № 20013.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министра по делам государственной службы Республики Казахстан и Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, в которые вносятся изменения.
2. Административно-правовому департаменту Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Руководителя аппарата Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель А. Шпекбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
от 8 февраля 2020 года № 33
Перечень некоторых приказов Министра по делам государственной службы Республики Казахстан и Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, в которые вносятся изменения
1. В приказе Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 24 мая 2016 года № 105 "Об утверждении Правил производства привода антикоррупционной службой по делам об административных правонарушениях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13812, опубликован 4 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах производства привода антикоррупционной службой по делам об административных правонарушениях, утвержденных указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының 2020 жылғы 8 ақпандағы № 33 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министірлігінде 2020 жылы 10 ақпанда № 20013 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Әкімшілік-құқықтық департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ол жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Шпекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас
жемқорлыққа қарсы қызметтің)
Төрағасының
2020 жылғы 8 ақпандағы
№ 33 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Әкімшілік құқық бұзушылық істері бойынша сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметпен күштеп әкелу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 105 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 13812 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Әкімшілік құқық бұзушылық істері бойынша сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметпен күштеп әкелу қағидаларында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"3. Основанием для привода является определение судьи, руководителя структурного подразделения антикоррупционной службы или его заместителя, руководителя территориального подразделения антикоррупционной службы или его заместителя (далее – должностное лицо, вынесшее определение о приводе), в производстве которого находится дело об административном правонарушении, по форме согласно приложению к настоящим Правилам.";
приложение к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Перечню некоторых приказов Министра по делам государственной службы Республики Казахстан и Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, в которые вносятся изменения.
2. В приказе Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 3 ноября 2016 года № 41 "Об утверждении Правил конвоирования задержанных и лиц, заключенных под стражу, антикоррупционной службой" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14487, опубликован 26 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах конвоирования задержанных и лиц, заключенных под стражу, антикоррупционной службой, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Для выполнения задач по конвоированию задержанных и лиц, заключенных под стражу, в департаментах Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по областям и городу Шымкенту (далее – территориальный орган антикоррупционной службы) приказом руководителя (лица, его замещающего) создаются группы, а в территориальных органах антикоррупционной службы по городам Нур-Султану и Алматы – создаются штатные конвойные подразделения.".
3. В приказе Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 3 ноября 2016 года № 42 "Об утверждении Правил по обеспечению пропускного и внутриобъектового режимов в административных зданиях антикоррупционной службы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14488, опубликован 26 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах по обеспечению пропускного и внутриобъектового режимов в административных зданиях антикоррупционной службы, утвержденных указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"3. Судьяның, өндірісінде әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бар сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің құрылымдық бөлімшесі басшысының немесе оның орынбасарының, сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің аумақтық бөлімшесінің басшысы немесе оның орынбасарының (бұдан әрі – күштеп әкелу туралы ұйғарымды шығарған лауазымды тұлға) осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұйғарымы күштеп әкелуге негіз болады.";
көрсетілген Қағидаларға қосымша осы Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің ұсталғандарды және күзетпен қамауға алынған адамдарды айдауылмен алып жүру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Төрағасының 2016 жылғы 3 қарашадағы № 41 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 14487 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің ұсталғандарды және күзетпен қамауға алынған адамдарды айдауылмен алып жүру қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Ұсталғандарды және күзетпен қамауға алынған адамдарды айдауылмен алып жүру бойынша міндеттерді орындау үшін Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) облыстар және Шымкент қаласы бойынша департаменттерінде (бұдан әрі – сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің аумақтық органы) басшының (оны алмастыратын тұлғаның) бұйрығымен топтар, ал Нұр-Сұлтан және Алматы қалалары бойынша сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің аумақтық органдарында штаттық айдауылмен алып жүру бөлімшелері құрылады.".
3. "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің әкімшілік ғимараттарында өткізу және объектішілік режимдерін қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Төрағасының 2016 жылғы 3 қарашадағы № 42 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 14488 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің әкімшілік ғимараттарында өткізу және объектішілік режимдерін қамтамасыз ету қағидаларында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Настоящие Правила по обеспечению пропускного и внутриобъектового режимов в административных зданиях антикоррупционной службы (далее – Правила) разработаны в соответствии с требованиями Правил определения объектов, подлежащих государственной охране, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2011 года № 1151, и определяют порядок обеспечения пропускного и внутриобъектового режимов в административных зданиях Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) (далее – Агентство) и его территориальных органов.";
подпункт 6) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"6) посетитель – гражданин Республики Казахстан, иностранный гражданин, лицо без гражданства, не являющийся сотрудником, служащим или работником Агентства, посещающий административное здание;";
приложение 8 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Перечню некоторых приказов Министра по делам государственной службы Республики Казахстан и Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, в которые вносятся изменения.
4. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 04.07.2022 № 253 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 17.11.2022 № 409 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1 к Перечню
некоторых приказов
Министра по делам
государственной службы
Республики Казахстан
и Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной
службы и противодействию
коррупции, в которые
вносятся изменения
Приложение к Правилам
производства привода
антикоррупционной службой по
делам об административных правонарушениях
Форма
ОПРЕДЕЛЕНИЕ
о приводе физического лица либо представителя юридического лица, в
отношении которого ведется производство по административному делу
антикоррупционной службой
"__" __________ 20__года ___________________________________________
(наименование города, района)
_________________________________________________________________________
(должность, наименование подразделения антикоррупционной службы,
_________________________________________________________________________
квалификационный чин (при наличии), фамилия, имя и отчество(при наличии)
должностного лица)
рассмотрев материалы административного дела № ____от "__"________20__ г.
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(краткое содержание административного правонарушения)
УСТАНОВИЛ:
____________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
(причины и цель привода лица, уклоняющегося от явки)

"1. Осы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің әкімшілік ғимараттарында өткізу және объектішілік режимдерін қамтамасыз ету қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 1151 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік күзетілуі тиіс объектілерді айқындау қағидасының талаптарына сәйкес әзірленген және Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) (бұдан әрі – Агенттік) әкімшілік ғимараттарында және оның аумақтық органдарында өткізу және объектішілік режимді қамтамасыз ету тәртібін айқындайды.";
2-тармақтың 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) келуші – Агенттіктің қызметкері, қызметшісі немесе жұмыскері болып табылмайтын Қазақстан Республикасының азаматы, шетел азаматы, азаматтығы жоқ адам;";
көрсетілген Қағидаларға 8-қосымша осы Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Күші жойылды – ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 04.07.2022 № 253 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Күші жойылды - ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 17.11.2022 № 409 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік
қызмет істері министрінің және
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік
қызмет істері және сыбайлас
жемқорлыққа қарсы іс-қимыл
агенттігі
төрағасының өзгерістер
енгізілетін
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
Әкімшілік құқық бұзушылық
істері
бойынша сыбайлас
жемқорлыққа қарсы
қызметпен күштеп әкелу
қағидаларына
қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігінің Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметінің әкiмшiлiк іс
бойынша iс жүргiзiлiп жатқан жеке тұлғаны не заңды тұлғаның өкiлiн күштеп әкелу
туралы
ҰЙҒАРЫМ
20__ жылғы "__" ___________                              __________________________
(қаланың, ауданның атауы)
____________________________________________________________________
(лауазымы, сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет бөлімшесінің атауы
____________________________________________________________________
ұйғарымды шығарған лауазымды тұлғаның біліктілік шені (бар болған
жағдайда), тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
____________________________________________________________________
(әкімшілік құқық бұзушылықтың қысқаша мазмұны)
____________________________________________________________________
______________________________________________________________ туралы
20 ___ жылғы "___" _________ № _____ әкімшілік іс материалдарын қарап,
АНЫҚТАДЫМ:
____________________________________________________________________
(келуден жалтарып жүрген адамды күштеп әкелудің себептері мен мақсаты)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Жоғарыдағылардың негізінде, "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы"

На основании изложенного, руководствуясь пунктом 2 статьи 790 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях"
ОПРЕДЕЛИЛ:
1. Обеспечить привод___________________________________________________
____________________________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество(при наличии) лица подлежащего приводу)
____________________________________________________________________________
проживающего (работающего)
____________________________________________________________________________
(адрес по месту прописки (жительства)
_____________________________________________________________________________
физического лица, месту нахождения юридического лица)
в здание ______________________________________________________________________
(наименование государственного органа, юридический адрес)
кабинет №_______ к ____ часам ___ минутам местного времени.
2. Исполнение определения поручить _____________________________________________
(наименование подразделения антикоррупционной службы)
3. Результаты исполнения сообщить должностному лицу, вынесшему определение о приводе.
4. Определение может быть обжаловано в суд в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
_________________________________ _____________________________________________
_______________________________________________________________________________
(должность лица, вынесшего определение (подпись) (фамилия, имя и квалификационный чин (при наличии)) отчество (при наличии)
М.П.
С настоящим определением ознакомлен: ___________________________________________
_______________________________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии) лица, подлежащего приводу, дата и время ознакомления)
Приложение 2 к Перечню
некоторых приказов
Министра по делам
государственной службы
Республики Казахстан
и Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной
службы и противодействию коррупции,
в которые вносятся изменения
Приложение к Правилам по
обеспечению пропускного и
внутриобъектового режимов в
административных зданиях
антикоррупционной службы
Титульный лист
Форма
Книга приема-сдачи дежурств
________________________________________
(наименование органа)
Начата: " " ___________ 20___ г. Окончена: " " __________ 20 ___ г.
Руководителю
Агентства Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
(руководителю Департамента)
__________________________________
Рапорт Докладываю, что за время дежурства с 09-00 час. "___" ____ 20 ___ г.
о 09-00 час. "___" _____ 20___г. _______________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Дежурство сдал: ______________ Дежурство принял: _____________________
_____________________________ _________________________________
_____________________________ _________________________________
_____________________________ _________________________________
(подпись)                        (подпись)
Оборотная сторона Инструктаж провел:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(подпись)
Проинструктированы: Дежурный офицер: ________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Помощники дежурного офицера:
__________________________________________________________________
____________________________________________________________________
__________________________________________________________________
____________________________________________________________________
__________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Замечания и предложения проверяющих: ________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(должность, фамилия, инициалы, подпись)
" " ___________ 20 ____ г. ________ час. _______ мин.
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(должность, фамилия, инициалы, подпись)
" "___________ 20 ____ г. ______ час. _____ мин.
Приложение 3 к Перечню
некоторых приказов
Министра по делам
государственной службы
Республики Казахстан
и Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной
службы и противодействию
коррупции, в которые вносятся
изменения

Қазақстан Республикасы Заңы 790-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып,
ҰЙҒАРДЫМ:
1. _____________________________________________________________
(жеке тұлғаның тұратын (тұрғылықты) орны, заңды тұлғаның орналасқан
жері бойынша мекенжайы)
____________________________________________________________________
тұратын (жұмыс істейтін)_______________________________________________
____________________________________________________________________
(күштеп әкелуге жататын тұлғаның тегі, аты және әкесінің аты
(бар болған жағдайда)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы, заңды мекенжайы)
__________________________________________________________ ғимаратына
№ ______ кабинетке жергілікті уақыт бойынша _____ сағат _____ минутта
күштеп әкелу қамтамасыз етілсін.
2. Ұйғарымды орындау________________________________________________
____________________________________________________________________
(сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет бөлімшесінің атауы)
________________________________________________________ тапсырылсын.
3. Ұйғарымды шығарған лауазымды тұлға орындалу нәтижесі туралы хабарлансын.
4. Ұйғарымға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес сотқа шағымдануға болады.
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Ұйғарым шығарған тұлғаның лауазымы,(қолы) (тегі, аты және әкесінің аты
(бар болған жағдайда), біліктілік шені (бар болған жағдайда)
М.О.
Ұйғарыммен таныстым: _______________________________________________
____________________________________________________________________
күштеп әкелуге жататын тұлғаның (тегі, аты және әкесінің аты
(бар болған жағдайда), танысу уақыты және күні)
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік
қызмет істері министрінің және
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік
қызмет істері және сыбайлас
жемқорлыққа қарсы іс-қимыл
агенттігі
төрағасының өзгерістер
енгізілетін
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
2-қосымша
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
қызметтің әкімшілік
ғимараттарында өткізу және
объектішілік режимдерін
қамтамасыз ету қағидаларына
8-қосымша
Титулдық беті
Нысан
Кезекшілікті қабылдау-тапсыру кітабы
________________________________________
(органның атауы)
Басталды: 20___ жылғы " " ___________
Аяқталды: 20 ___ жылғы " " __________
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігінің
(Сыбайлас жемқорлыққа
қарсы қызметтің) басшысына
(Департамент басшысына)
__________________________
Баянат
Кезекшілік уақытында 20 ___ жылғы "___"_____ сағат 09-00-ден 20 ___ жылғы "___"_____ сағат 09-00-ге дейін
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
________________________________болғандығы туралы баяндаймын.
Кезекшілікті тапсырды: _______ Кезекшілікті қабылдады: __________
_____________________________ _______________________________
_____________________________ _______________________________
_____________________________ _______________________________
(қолы)                         (қолы)
Келесі беті
Нұсқама жүргізді:_____________________________________________________
____________________________________________________________________
_________________________
(қолы)
Нұсқамадан өтті: Кезекші офицер: ______________________________________
____________________________________________________________________
__________________________________________
Кезекші офицердің көмекшілері:
1. __________________________________________________________________
____________________________________________________________________
2. __________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3. __________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Тексерушілердің ескертпелері мен ұсыныстары:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
_____________________________________
(лауазымы, тегі, аты-жөні, қолы)
_________________________ 20 ____жылғы " " ___________
________ сағат _______ минут.
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты-жөні, қолы)
20 ____ жылғы " " ___________
________ сағат _______ минут.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
қызмет істері министрінің және
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
қызмет істері және сыбайлас
жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
төрағасының өзгерістер енгізілетін
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша

Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Председателя Агентства РК по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 17.11.2022 № 409 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 17.11.2022 № 409 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.