Об утверждении Правил осуществления единовременной социальной выплаты работникам системы здравоохранения, в случае их заражения коронавирусной инфекцией или вирусной пневмонией при проведении противоэпидемических мероприятий, а также их семьям, в случае смерти работника независимо от участия в противоэпидемических мероприятиях
Совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № 129 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № ҚР ДСМ-35/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 апреля 2020 года № 20355. Утратил силу совместным приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 октября 2020 года № ҚР ДСМ-152/2020 и Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 24 октября 2020 года № 413.
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра здравоохранения РК от 24.10.2020 № ҚР ДСМ-152/2020 и Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.10.2020 № 413 (вводится в действие с 24.10.2020).
Сноска. Заголовок - в редакции совместного приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 10.10.2020 № 396 и Министра здравоохранения РК от 10.10.2020 № ҚР ДСМ-124/2020 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с частью второй пункта 2 статьи 12-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О чрезвычайном положении", подпунктом 4) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года "О мерах по обеспечению социально-экономической стабильности" и пунктом 2.3 Протокола заседания Государственной комиссии по обеспечению режима чрезвычайного положения при Президенте Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 8 ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемые Правила осуществления единовременной социальной выплаты работникам системы здравоохранения, в случае их заражения коронавирусной инфекцией или вирусной пневмонией при проведении противоэпидемических мероприятий, а также их семьям, в случае смерти работника независимо от участия в противоэпидемических мероприятиях.
Сноска. Пункт 1 - в редакции совместного приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 10.10.2020 № 396 и Министра здравоохранения РК от 10.10.2020 № ҚР ДСМ-124/2020 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Денсаулық сақтау жүйесінің қызметкерлері эпидемияға қарсы іс-шаралар жүргізу кезінде коронавирустық инфекцияны немесе вирустық пневмонияны жұқтырған жағдайда оларға, сондай-ақ қызметкер қайтыс болған жағдайда эпидемияға қарсы іс-шараларға қатысу-қатыспауына қарамастан олардың отбасыларына біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 129 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № ҚР ДСМ-35/2020 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 9 сәуірде № 20355 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 24 қазандағы № ҚР ДСМ-152/2020 және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 24 қазандағы № 413 бірлескен бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.10.2020 № ҚР ДСМ-152/2020 және ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.10.2020 № 413 (24.10.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
Ескерту. Бірлескен бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 10.10.2020 № 396 және ҚР Денсаулық сақтау министрінің 10.10.2020 № ҚР ДСМ-124/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
"Төтенше жағдай туралы" 2003 жылғы 8 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-1-бабы 2-тармағының екінші бөлігіне, Қазақстан Республикасы Президентінің "Әлеуметтік-экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" 2020 жылғы 16 наурыздағы Жарлығының 1-тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Төтенше жағдай режимін қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік комиссия отырысы хаттамасының 2.3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған Денсаулық сақтау жүйесінің қызметкерлері эпидемияға қарсы іс-шаралар жүргізу кезінде коронавирустық инфекцияны немесе вирустық пневмонияны жұқтырған жағдайда оларға, сондай-ақ қызметкер қайтыс болған жағдайда эпидемияға қарсы іс-шараларға қатысу-қатыспауына қарамастан олардың отбасыларына біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 10.10.2020 № 396 және ҚР Денсаулық сақтау министрінің 10.10.2020 № ҚР ДСМ-124/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.

2. Департаменту политики социального страхования, базового социального и пенсионного обеспечения Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Сарбасова А.А.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 16 марта 2020 года.
Министр здравоохранения Республики Казахстан Е. Биртанов
Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Б. Нурымбетов
Приложение
к совместному приказу
Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 9 апреля 2020 года № 129
и Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 9 апреля 2020 года
№ ҚР ДСМ-35/2020 года
Правила осуществления единовременной социальной выплаты работникам системы здравоохранения, в случае их заражения коронавирусной инфекцией или вирусной пневмонией при проведении противоэпидемических мероприятий, а также их семьям, в случае смерти работника независимо от участия в противоэпидемических мероприятиях
Сноска. Правила - в редакции совместного приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 10.10.2020 № 396 и Министра здравоохранения РК от 10.10.2020 № ҚР ДСМ-124/2020 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила осуществления единовременной социальной выплаты работникам системы здравоохранения, в случае их заражения коронавирусной инфекцией или вирусной пневмонией при проведении противоэпидемических мероприятий, а также их семьям, в случае смерти работника независимо от участия в противоэпидемических мероприятиях (далее – Правила) определяют порядок осуществления единовременной социальной выплаты работникам системы здравоохранения, в случае их заражения указанной инфекцией или вирусной пневмонией по клиническим и эпидемиологическим признакам, не исключающим коронавирусную инфекцию (вероятный случай коронавирусной инфекции) (далее – вирусная пневмония), а также их семьям, в случае смерти.

2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Әлеуметтік сақтандыру, базалық әлеуметтік және зейнетақымен қамсыздандыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бірлескен бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қоғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі А.Ә. Сарбасовқа жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 16 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
Е. Биртанов
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Б. Нурымбетов
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2020 жылғы 9 сәуірі № 129 және
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 9 сәуірдегі
№ ҚР ДСМ-35/2020
бірлескен бұйрығына
қосымша
Денсаулық сақтау жүйесінің қызметкерлері эпидемияға қарсы іс-шаралар жүргізу кезінде коронавирустық инфекцияны немесе вирустық пневмонияны жұқтырған жағдайда оларға, сондай-ақ қызметкер қайтыс болған жағдайда эпидемияға қарсы іс-шараларға қатысу қатыспауына қарамастан олардың отбасыларына біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидалары 1-тарау. Жалпы ережелер
Ескерту. Қағидалар жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 10.10.2020 № 396 және ҚР Денсаулық сақтау министрінің 10.10.2020 № ҚР ДСМ-124/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
1. Осы Денсаулық сақтау жүйесінің қызметкерлері эпидемияға қарсы іс-шаралар жүргізу кезінде коронавирустық инфекцияны немесе вирустық пневмонияны жұқтырған жағдайда оларға, сондай-ақ қызметкер қайтыс болған жағдайда эпидемияға қарсы іс-шараларға қатысу-қатыспауына қарамастан олардың отбасыларына біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) денсаулық сақтау жүйесінің қызметкерлері коронавирустық инфекцияны немесе коронавирустық инфекцияны жоққа шығармайтын клиникалық және эпидемиологиялық белгілер бойынша вирустық пневмонияны жұқтырған (коронавирустық инфекцияның ықтимал жағдайы) (бұдан әрі – вирустық пневмония) жағдайда оларға, сондай-ақ қайтыс болған жағдайда олардың отбасы мүшелеріне біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру тәртібін айқындайды.

2. Единовременная социальная выплата работникам системы здравоохранения, в случае их заражения коронавирусной инфекцией или вирусной пневмонией (далее – единовременная социальная выплата) осуществляется следующим работникам системы здравоохранения, заразившимся коронавирусной инфекцией или вирусной пневмонии, а также их семьям, в случае смерти работника:
1) врачи, средние и младшие медицинские работники инфекционных стационаров, включая отделения реанимации и других стационаров, определенных для оказания медицинской помощи пациентам с коронавирусной инфекцией;
2) врачи, средние и младшие медицинские работники провизорных стационаров, врачи и фельдшера скорой медицинской помощи, в том числе при амбулаторно-поликлинических организациях, а также врачи и средние медицинские работники санитарной авиации;
3) определенные к приему пациентов с острыми респираторными вирусными инфекциями, пневмонией или забору биологического материала и проведение лабораторных исследований:
врачи, средние и младшие медицинские работники карантинных стационаров, водители бригад скорой медицинской помощи;
работники организаций первичной медико-санитарной помощи, стационаров, оказывающие экстренную и неотложную медицинскую помощь, а также специалисты лабораторий;
4) работники санитарно-эпидемиологической службы;
5) работники органов судебных экспертиз;
6) врачи, средние и младшие медицинские работники организаций здравоохранения, работники санитарно-эпидемиологической службы обеспечивающие карантинный режим на блок-постах.
3. Единовременная социальная выплата осуществляется из Государственного фонда социального страхования (далее - фонд):
1) лицам, указанным в пункте 2 настоящих Правил, в случае заражения коронавирусной инфекцией, заболевания вирусной пневмонией при проведении противоэпидемических мероприятий по борьбе с коронавирусной инфекцией в период действия ограничительных мероприятий в соответствии со статьей 104 Кодекса Республики Казахстан от 7 июля 2020 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", - в размере двух миллионов тенге;
2) семьям лиц, указанных в пункте 2 настоящих Правил, в случае их смерти независимо от участия в противоэпидемических мероприятиях по борьбе с коронавирусной инфекцией в период действия ограничительных мероприятий в соответствии со статьей 104 Кодекса Республики Казахстан от 7 июля 2020 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", - в размере десяти миллионов тенге.

2. Денсаулық сақтау жүйесінің қызметкерлері коронавирустық инфекцияны немесе вирустық пневмонияны жұқтырған жағдайда оларға, сондай-ақ қайтыс болған жағдайда олардың отбасыларына біржолғы әлеуметтік төлем коронавирустық инфекцияны немесе вирустық пневмонияны жұқтырған денсаулық сақтау жүйесінің мынадай қызметкерлеріне:
1) реанимация бөлімшелерін қоса алғанда, инфекциялық стационарлардың және коронавирустық инфекциясы бар пациенттерге медициналық көмек көрсету үшін айқындалған басқа да стационарлардың дәрігерлеріне, орта және кіші медицина қызметкерлеріне;
2) провизорлық стационарлардың дәрігерлеріне, орта және кіші медицина қызметкерлеріне, жедел медициналық көмектің, оның ішінде амбулаториялық-емханалық ұйымдар жанындағы дәрігерлер мен фельдшерлерге, сондай-ақ санитариялық авиацияның дәрігерлері мен орта медицина қызметкерлеріне;
3) жіті респираторлық вирустық инфекциялары, пневмониясы бар пациенттерді қабылдауға және эпидемияға қарсы іс-шаралармен байланысты биологиялық материалды алуға айқындалғандарға:
карантиндік стационарлардың дәрігерлеріне, орта және кіші медицина қызметкерлеріне, жедел медициналық көмек бригадаларының жүргізушілеріне;
медициналық-санитариялық алғашқы көмек ұйымдарының, жедел және шұғыл медициналық көмек көрсететін стационарлардың қызметкерлеріне, сондай-ақ зертхана мамандарына;
4) санитариялық-эпидемиологиялық қызметтің қызметкерлеріне;
5) сот сараптамасы органдарының қызметкерлеріне;
6) блок-бекеттерде карантиндік режимді қатамасыз ететін дәрігерлерге, денсаулық сақтау ұйымының орта және кіші медицина қызметкерлеріне жүзеге асырылады.
3. Біржолғы әлеуметтік төлем Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан (бұдан әрі – қор):
1) осы Қағидалардың 2-тармағында көрсетілген адамдарға "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2020 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 104-бабына сәйкес шектеу іс-шаралары қолданылған кезеңде инфекциясына қарсы күрес жөніндегі эпидемияға қарсы іс-шараларды жүргізген кезде коронавирустық инфекцияны жұқтырған, вирустық пневмониямен сырқаттанған жағдайда – екі миллион теңге мөлшерінде;
2) осы Қағидалардың 2-тармағында көрсетілген адамдар "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2020 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 104-бабына сәйкес шектеу іс-шаралары қолданылған кезеңде коронавирустық инфекцияға қарсы күрес жөніндегі эпидемияға қарсы іс-шараларға қатысу-қатыспауына қарамастан қайтыс болған жағдайда олардың отбасыларына – он миллион теңге мөлшерінде жүзеге асырылады.

Глава 2. Порядок назначения единовременной социальной выплаты
4. Для организации единовременных социальных выплат лицам, указанным в пункте 2 настоящих Правил, за исключением предусмотренных пунктом 5 настоящих Правил, местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения и столицы создается комиссия.
Общее количество членов комиссии составляет нечетное число.
Состав комиссии формируется из числа представителей:
1) местного исполнительного органа области, города республиканского значения и столицы;
2) территориального подразделения государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения в лице Главного государственного санитарного врача области, города республиканского значения и столицы и (или) его заместителя;
3) местного органа государственного управления здравоохранением области, города республиканского значения и столицы;
4) местного органа государственного управления по вопросам занятости и социальной защиты области, города республиканского значения и столицы;
5) партии "NurOtan";
6) неправительственных организаций, представляющих интересы медицинских работников.
Председателем комиссии назначается лицо, занимающее должность не ниже заместителя акима области, города республиканского значения и столицы.
5. Для организации единовременных социальных выплат лицам, указанным в пункте 2 настоящих Правил, являющимся работниками организаций здравоохранения, находящихся в ведении Министерства здравоохранения Республики Казахстан, его ведомства, государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения или его территориальных подразделений, создается комиссия государственным органом в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения.
Общее количество членов комиссии составляет нечетное число.
Состав комиссии формируется из числа представителей Министерства здравоохранения Республики Казахстан, государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения, уполномоченного органа по вопросам занятости и социальной защиты, уполномоченного органа в области защиты прав детей Республики Казахстан, неправительственных организаций, представляющих интересы медицинских работников.
Председателем комиссии назначается лицо, занимающее должность не ниже заместителя руководителя государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения.
6. На основании информации руководителей организаций здравоохранения, государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения и его территориальных подразделений, подведомственных организаций, находящихся в ведении Министерства здравоохранения Республики Казахстан и его ведомства предоставленной в письменной форме в течение двух рабочих дней со дня выявления факта заражения (заболевания) работника системы здравоохранения коронавирусной инфекцией, заболевания вирусной пневмонией комиссия в течение пяти рабочих дней рассматривает и после проверки на наличие в базе данных Системы управления ресурсами информации по работнику принимает положительное или отрицательное решение о праве или об отсутствии права на получение единовременной социальной выплаты и формирует списки работников системы здравоохранения и (или) членов семей, работников системы организаций здравоохранения (в случае смерти), заразившихся коронавирусной инфекцией, заболевших вирусной пневмонией по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам (далее – список работников).
Сформированные списки работников в течение двух рабочих дней направляются в электронном формате в информационную систему Министерства здравоохранения Республики Казахстан и проверяются информационными системами Министерства здравоохранения Республики Казахстан в автоматизированном режиме на наличие:
сведений о работнике организации здравоохранения в информационной системе "Система управления ресурсами";
регистрации работника в качестве стационарного больного в информационной системе "Электронный регистр стационарных больных".
По работникам, незарегистрированным в качестве стационарного больного в информационной системе "Электронный регистр стационарных больных", в информационной системе Министерства здравоохранения Республики Казахстан указывается признак "амбулаторный уровень" и вводятся следующие данные: дата заболевания, диагноз, исход обращения.
По итогам проверки формируются электронные заявки на единовременную выплату индивидуально по каждому работнику.

2-тарау. Біржолғы әлеуметтік төлемді тағайындау тәртібі
4. Осы Қағидалардың 5-тармағында көзделгендерді қоспағанда, осы Қағидалардың 2-тармағында көрсетілген адамдарға біржолғы әлеуметтік төлемдерді ұйымдастыру үшін облыстардың, репсубликалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – ЖАО) комиссия құрады.
Комиссия мүшелерінің жалпы саны тақ санды құрайды.
Комиссияның құрамы:
1) облыстың, репсубликалық маңызы бар қаланың және астананың жергілікті атқарушы органының;
2) облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың Бас мемлекеттік санитариялық дәрігері және (немесе) оның орынбасары атынан халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган аумақтық бөлімшесінің;
3) облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органының;
4) облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі мемлекеттік басқарудың жергілікті органының;
5) "Nur Otan" партиясының;
6) медицина қызметкерлерінің мүддесін білдіретін үкіметтік емес ұйымдардың өкілдерінен құрылады.
Комиссия төрағасы болып облыс, республикалық маңызы бар қала және астана әкімінің орынбасарынан төмен емес лауазымда жұмыс істейтін адам тағайындалады.
5. Осы Қағидалардың 2-тармағында көрсетілген, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің және оның ведомствосының қарамағындағы денсаулық сақтау ұйымдарының, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік органның және оның аумақтық бөлімшелерінің қызметкерлері болып табылатын адамдарға әлеуметтік төлемдерді ұйымдастыру үшін халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган жанынан комиссия құрылады.
Комиссия мүшелерінің жалпы саны тақ санды құрайды.
Комиссияның құрамы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік органның, жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі уәкілетті органның, Қазақстан Республикасының бала құқықтарын қорғау саласындағы уәкілетті органының, медицина қызметкерлерінің мүддесін білдіретін үкіметтік емес ұйымдардың өкілдерінен құрылады.
Комиссияның төрағасы болып халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган басшысының орынбасарынан төмен емес лауазымда жұмыс істейтін адам тағайындалады.
6. Денсаулық сақтау ұйымдарының, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік органның және оның аумақтық бөлімшелерінің, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің қарамағындағы ведомстволық бағынысты ұйымдардың және оның ведомствосының басшылары денсаулық сақтау жүйесі қызметкерінің коронавирустық инфекцияны жұқтыру (сырқаттану), вирустық пневмониямен сырқаттану фактісі анықталған күннен бастап екі жұмыс күні ішінде жазбаша түрде берген ақпарат негізінде комиссия бес жұмыс күні ішінде қарайды және Ресурстарды басқару жүйесінің деректер базасында қызметкер бойынша ақпараттың болуын тексергеннен кейін біржолғы әлеуметтік төлемді алу құқығы туралы немесе құқығының болмауы туралы оң немесе теріс шешім қабылдайды және коронавирустық инфекцияны жұқтырған, вирустық пневмониямен сырқаттанған денсаулық сақтау жүйесі қызметкерлерінің және (немесе) денсаулық сақтау жүйесі қызметкерлерінің (қайтыс болған жағдайда) отбасы мүшелерінің тізімдерін (бұдан әрі – қызметкерлердің тізімі) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қалыптастырады.
Қалыптастырылған қызметкерлердің тізімдері екі жұмыс күні ішінде электрондық форматта Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ақпараттық жүйесіне жіберіледі және Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ақпараттық жүйелері:
"Ресурстарды басқару жүйесі" ақпараттық жүйесінде денсаулық сақтау қызметкері туралы мәліметтердің болуын;
қызметкердің "Стационардағы науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесінде стационардағы науқас ретінде тіркелуін автоматтандырылған режимде тексереді.
"Стационардағы науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесінде, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ақпараттық жүйесінде стационардағы науқас ретінде тіркелмеген қызметкерлер бойынша "амбулаториялық деңгей" белгісі көрсетіледі және мынадай деректер енгізіледі: сырқаттану күні, диагноз, жүгіну күні.
Тексеру қорытындылары бойынша біржолғы төлемге әрбір қызметкер бойынша жеке-жеке электрондық өтінімдер қалыптастырылады.

7. При принятии решения комиссия проверяет списки работников на соответствие пункта 2 настоящих Правил.
8. В случае смерти лица, указанного в пункте 2 настоящих Правил, комиссия не позднее трех рабочих дней уведомляет членов его семьи о необходимости предоставления заявления, с приложением копии свидетельства о смерти, выданного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Заявление на получение единовременной социальной выплаты в случае смерти работника подается одним из членов его семьи по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам, в местный орган государственного управления здравоохранением областей, городов республиканского значения и столицы или государственный орган в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения.
После получения свидетельства о смерти комиссия принимает решение об осуществлении или отказе в осуществлении единовременной социальной выплаты семьям и формирует списки работников.
На основании списков работников, загруженных в электронном и сканированном варианте в информационную систему Министерства здравоохранения Республики Казахстан, формируются электронные заявки на единовременную выплату индивидуально по каждому работнику.
9. Достоверность представленной информации обеспечивается первыми руководителями организаций здравоохранения, государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения, его территориальных подразделений, подведомственных организаций, находящихся в ведении Министерства здравоохранения Республики Казахстан, его ведомства и членами комиссии.
Хранение решений комиссий об осуществлении или отказе в осуществлении единовременной социальной выплаты со всеми подтверждающими документами, обеспечивается местными органами государственного управления здравоохранением областей, городов республиканского значения и столицы и государственным органом в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения.
10. Электронные заявки с приложением списка работников в сканированном виде направляются в информационную систему Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан посредством интеграционного взаимодействия информационных систем через шлюз "электронного правительства" в течение двух рабочих дней со дня загрузки в информационную систему Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
При передаче в информационную систему Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведения подписываются транспортной электронно-цифровой подписью Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

7. Шешім қабылдаған кезде комиссия қызметкерлердің тізімдерін осы Қағидалардың 2-тармағына сәйкес келуін тексереді.
8. Осы Қағидалардың 2-тармағында көрсетілген адам қайтыс болған жағдайда комиссия үш жұмыс күнінен кешіктірмей оның отбасы мүшелеріне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен берілген қайтыс болу туралы куәліктің көшіресін қоса бере отырып өтініш ұсыну қажеттілігін хабарлайды
Қызметкер қайтыс болған жағдайда біржолғы әлеуметтік төлем алуға өтінішті осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша оның отбасы мүшелерінің бірі облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органына немесе халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік органға береді.
Қайтыс болу туралы куәлікті алғаннан кейін комиссия отбасыларға біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру немесе жүзеге асырудан бас тарту туралы шешім қабылдайды және қызметкерлердің тізімдерін қалыптастырады.
Электрондық және сканерленген нұсқада Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ақпараттық жүйесіне жүктелген қызметкерлердің тізімдері негізінде біржолғы төлемге әрбір қызметкер бойынша жеке-жеке электрондық өтінімдер қалыптастырылады.
9. Ұсынылатын ақпараттың дұрыстығын Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау ұйымдарының, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік органның және оның аумақтық бөлімшелерінің, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің қарамағындағы ведомстволық бағынысты мекемелердің және оның ведомствосының бірінші басшылары және комиссия мүшелері қамтамасыз етеді.
Комиссияның отбасыларға біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру немесе жүзеге асырудан бас тарту туралы шешімдерін барлық растаушы құжаттарымен бірге сақтауды облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдары және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган қамтамасыз етеді.
10. Сканерленген көшірмелер түрінде қоса берілген қызметкерлердің тізімімен қоса электрондық өтінімдер Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық жүйесіне "электрондық үкіметтің" шлюзі арқылы ақпараттық жүйелердің интеграциялық өзара іс-қимылы арқылы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ақпараттық жүйесіне жүктелген күннен кейін екі жұмыс күні ішінде жіберіледі.
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық жүйесіне жіберілу кезінде мәліметтерге Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің көліктік электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылады.

11. Информационная система Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в автоматизированном режиме проверяет электронные заявки на наличие приложенного списка работников в сканированном виде, а также корректность персональных данных (фамилия, имя, отчество, ИИН, дата рождения) и банковских реквизитов.
Не прошедшие контроль электронные заявки отклоняются с указанием причины.
12. Отделение Государственной корпорации в течение одного рабочего дня со дня поступления электронной заявки и списка работников проверяет лиц, указанных в пункте 2 настоящих Правил, на наличие ранее принятого решения о назначение единовременной ссоциальной выплаты, формирует электронный макет дела (далее – ЭМД) и проект решения о назначении или отказе в назначении единовременной социальной выплаты по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
Сформированный ЭМД направляется отделением Государственной корпорацией в филиал фонда.
13. Филиал фонда в течение одного рабочего дня рассматривает ЭМД с проектом решения и принимает решение о назначении или отказе в назначении единовременной социальной выплаты.
При вынесении решения о назначении единовременной социальной выплаты Филиал фонда сверяет персональные данные, указанные в электронной заявке, с данными, указанными в приложенном списке работников.
14. На основании утвержденных филиалом фонда решений о назначении единовременных социальных выплат, Государственная корпорация в течение одного рабочего дня обеспечивает включение сумм назначенных единовременных социальных выплат в потребность в средствах на единовременные социальные выплаты.
Потребность в средствах на социальные выплаты формируется Государственной корпорацией ежедневно.
15. Фонд производит ежедневное финансирование Государственной корпорации для осуществления единовременных социальных выплат по графику.
16. Государственная корпорация, получив средства, в течение одного рабочего дня формирует в соответствии с графиком платежные поручения на выплату единовременных социальных выплат и осуществляет социальные выплаты получателям путем зачисления средств на их банковские счета.
Государственная корпорация и фонд не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем, подписывают акт сверки по произведенным суммам социальных выплат, а также по возвратам излишне зачисленных (выплаченных) социальных выплат.
17. Отделение Государственной корпорации информирует лиц, указанных в пункте 10 настоящих Правил, о принятом филиалом фонда решении о назначении или отказе в назначении единовременной социальной выплаты при наличии в списках номера мобильного телефона посредством их sms-оповещения на мобильный телефон.
Приложение
к совместному приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 10 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-124/2020
и Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 октября 2020 года № 396
Приложение 1
к Правилам осуществления
единовременной социальной выплаты
работникам системы здравоохранения,
в случае их заражения короновирусной
инфекцией или вирусной пневмонией
при проведении противоэпидемических
мероприятий, а также их семьям,
в случае смерти работника независимо
от участия в противоэпидемических
мероприятиях
Форма
Список работников системы здравоохранения и (или) членов семей, работников системы организаций здравоохранения (в случае смерти),
заразившихся коронавирусной инфекцией COVID-19, заболевших вирусной пневмонией
Работник здравоохранения
Сведения работника
Документ подтверждающий смерть
Банковские реквизиты
Контактные данные (+77…....)
ИИН работника системы здравоохранения
ФИО
Дата рождения
БИН орг анизации
Наименование организации
Отделение организации
Дата и номер актовой записи о смерти (в случае смерти работника)
БИК
Наименование банка
Номер счета
Тип счета (карточный/лицевой)
Мобильный телефон
Продолжение таблицы
Члены семьи
(заполняется в случае смерти работника)
ИИН члена семьи
ФИО
дата рождения
Кем является работнику системы здравоохранения
БИК
Наименование банка
Номер счета
Тип счета (карточный/лицевой)
Контактные данные (+77…)
Председатель Комиссии _____________________ ____________________
Члены комиссии ___________________________ ____________________
Ф.И.О. (при его наличии) и должность (подпись)
Приложение 2
к совместному приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 10 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-124/2020
и Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 октября 2020 года № 396
Приложение 2
к Правилам осуществления
единовременной социальной выплаты
работникам системы здравоохранения,
в случае их заражения коронавирусной
инфекцией или вирусной пневмонией
при проведении противоэпидемических
мероприятий, а также их семьям,
в случае смерти работника независимо
от участия в противоэпидемических
мероприятиях
Форма
Заявление на получение единовременной социальной выплаты
В местный орган государственного управления здравоохранением областей, городов республиканского значения и столицы
____________________________________________________________________________________________________________________
(район, город) или государственный орган в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения (нужное подчеркнуть)
От__________________________________________________________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии), ИИН)
Адрес заявителя:______________________________________________________________________________________________________
(район, город)
Банковские реквизиты:
Наименование банка: _________________________________________________________________________________________________
Банковский счет № ___________________________________________________________________________________________________
Тип счета: ___________________________________________________________________________________________________________
БИК: _______________________________________________________________________________________________________________
E-mail ______________________________________________________________________________________________________________
Телефон _________________________________________
Прошу вас рассмотреть вопрос оказания единовременной социальной выплаты в связи со смертью работника, задействованного
в противоэпидемических мероприятиях по борьбе с коронавирусной инфекцией СOVID-19 и заразившегося указанной инфекцией или
вирусной пневмонией по клиническим и эпидемиологическим признакам, не исключающим коронавирусную инфекцию СOVID-19
(вероятный случай коронавирусной инфекции СOVID-19):
ИИН (умершего работника системы здравоохранения)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) умершего работника системы здравоохранения
Дата рождения (умершего работника системы здравоохранения)
Дата смерти работника системы здравоохранения
Номер актовой записи о смерти
Предупрежден (а) об ответственности за предоставление ложной информации и недостоверных (поддельных) документов.
Ф.И.О. (при его наличии) и подпись заявителя _________________________________________________________________
Приложение 3
к совместному приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 10 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-124/2020 и
Министра труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 10 октября 2020 года № 396
Приложение 3
к Правилам осуществления
единовременной социальной выплаты
работникам системы здравоохранения,
в случае их заражения коронавирусной
инфекцией или вирусной пневмонией
при проведении противоэпидемических
мероприятий, а также их семьям,
в случае смерти работника независимо
от участия в противоэпидемических
мероприятиях
Форма
Код __________________________
Область (город) _______________
РЕШЕНИЕ № ______________ от "____" __________ 20___ г.
Филиала АО "Государственный фонд социального страхования"
по _________________________ области (городу) о назначении или отказе в назначении единовременной социальной выплаты

11. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық жүйесі автоматтандырылған режимде электрондық өтінімдерді сканерленген түрінде қызметкерлер тізімінің болуын, сондай-ақ дербес деректер (тегі, аты, әкесінің аты, ЖСН, туған датасы) мен банк деректемелерінің дұрыстығын тексереді.
Бақылаудан өтпеген электрондық өтінімдер себебі көрсетіліп қабылданбайды.
12. Мемлекеттік корпорацияның бөлімшесі электрондық өтінімдер мен қызметкерлердің тізімі келіп түскен күннен бастап бір жұмыс күні ішінде осы Қағидалардың 2-тармағында көрсетілген адамдардың бұрын олар бойынша біржолғы әлеуметтік төлем тағайындау туралы шешімі болғанын тексереді, электрондық іс макетін (бұдан әрі – ЭІМ) қалыптастырады және осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша біржолғы әлеуметтік төлем тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешім жобасын қалыптастырады.
Мемлекеттік корпорацияның бөлімшесі қалыптастырған ЭІМ-ні қордың филиалына жібереді.
13. Қордың филиалы бір жұмыс күні ішінде шешім жобасымен ЭІМ-ні қарайды және әлеуметтік төлемдерді тағайындау немеесе оларды тағайындаудан бас тарту туралы шешім қабылдайды.
Қордың филиалы біржолғы әлеуметтік төлемдерді тағайындау туралы шешім шығаруы кезінде электронды өтінімдерде көрсетілген дербес деректерін қоса берілген жұмыскерлер тізіміндегі деректерімен салыстыра тексереді.
14. Мемлекеттік корпорация әлеуметтік төлемдер тағайындау туралы қордың филиалы бекіткен шешімдердің негізінде бір жұмыс күні ішінде тағайындалған біржолғы әлеуметтік төлемдердің сомаларын біржолғы әлеуметтік төлемдер қаражатының қажеттілігіне енгізуді қамтамасыз етеді.
Мемлекеттік корпарация әлеуметтік төлемдерге қаражаттың қажеттілігін күн сайын қалыптастырады.
15. Қор біржолғы әлеуметтік төлемдерді график бойынша жүзеге асыру үшін Мемлекеттік корпарацияны күн сайынғы қаржыландыруды жүргізеді.
16. Мемлекеттік корпорация қаражатты алған соң бір жұмыс күні ішінде кестеге сәйкес біржолғы әлеуметтік төлемдерді төлеуге төлем тапсырмасын қалыптастырады және банк шоттарына қаражат аудару арқылы алушыларға әлеуметтік төлемдерді жүзеге асырады.
Мемлекеттік корпорация және қор есепті айдан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей жүргізілген әлеуметтік төлемдер сомалары бойынша, сондай-ақ артық аударылған (төленген) әлеуметтік төлемдерді қайтару бойынша салыстырып тексеру актісіне қол қояды.
17. Мемлекеттік корпорацияның бөлімшесі осы Қағидалардың 10-тармағында көрсетілген адамдарды қордың филиалы қабылдаған біржолғы әлеуметтік төлем тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешім туралы тізімдерде ұялы телефондарының нөмірлері болған кезде sms-хабарлама жіберу арқылы хабарлайды.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2020 жылғы 10 қазаны
№ ҚР ДСМ-124/2020 мен
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2020 жылғы 10 қазаны № 396
Бірлескен бұйрыққа
1-қосымша
Денсаулық сақтау жүйесінің
қызметкерлері эпидемияға
қарсы іс-шаралар жүргізу
кезінде коронавирустық
инфекцияны немесе вирустық
пневмонияны жұқтырған
жағдайда оларға, сондай-ақ
қызметкер қайтыс болған
жағдайда эпидемияға қарсы
іс-шараларға қатысу-
қатыспауына қарамастан
олардың отбасыларына
біржолғы әлеуметтік төлемді
жүзеге асыру қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Коронавирустық инфекциясын жұқтырған, вирустық пневониямен ауырған (қайтыс болған жағдайда) денсаулық сақтау жүйесі қызметкерлерінің және/немесе денсаулық сақтау жүйесі қызметкерлерінің отбасы мүшелерінің тізімі
Денсаулық сақтау қызметкері
Қызметкердің мәліметтері
Қайтыс болғанын растайтын құжаты
Банкі деректемелері
Байланыс деректері (+77….)
Денсаулық сақтау қызметкері
ЖСН
ТАӘ
Туған күні
Ұйым БСК
Ұйым атауы
Ұйым бөлімшесі
Акті жазбасыкүні мен нөмірі (қызметкер қайтыс болған жағдайда)
БСК
Банк атауы
Шот нөмірі
Шот түрі (картокалық /дербес шот)
Мобильді телефон нөмірі
кестенің жалғасы
Отбасы мүшелері
(қызметкер қайтыс болған жағдайда толтырылады)
Отбасы мүшесіЖСН
ТАӘ
Туған күні
Денсаулық сақтау ұйымы қызметкеріне туыстығы
БСК
Банктің атауы
Шот нөмірі
Шот түрі (картокалық /дербес шот)
Байланыс деректері (+77 …..)
Комиссия төрағасы_______________________________________________
Комиссия мүшелері ______________________________________________
ТӘА (бар болса) және лауазымы
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2020 жылғы 10 қазаны
№ ҚР ДСМ-124/2020 мен
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2020 жылғы 10 қазаны № 396
Бірлескен бұйрыққа
2-қосымша
Денсаулық сақтау жүйесінің
қызметкерлері эпидемияға
қарсы іс-шаралар жүргізу
кезінде коронавирустық
инфекцияны немесе вирустық
пневмонияны жұқтырған
жағдайда оларға, сондай-ақ
қызметкер қайтыс болған
жағдайда эпидемияға қарсы
іс-шараларға қатысу-
қатыспауына қарамастан
олардың отбасыларына
біржолғы әлеуметтік төлемді
жүзеге асыру қағидаларына
2-қосымша
Нысаны
Біржолғы әлеуметтік төлем алуға өтініш
Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органына _________________________________________
(аудан, қала)
немесе халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік органына (қажетінің астын сызу)
Кімнен _________________________________________________________________________
(Т.А.Ә. (бар болса), ЖСН)
Өтініші берушінің мекенжайы__________________________________
Банкілік деректемелері: Банктің атауы: _______________________
Банкілік шот №______________________
Шот түрі: _______________________________
БСК: ___________________________________
E-mail _______________________
Телефон нөмірі ______________________________
Коронавирустық инфекциясына коронавирустық инфекциясына қарсы күрес жөніндегі эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған қызметкердің аталған инфекциядан немесе клиникалық және эпидемиологиялық белгілері бойынша коронавирустік инфекциясын (коронавирустік инфекциясының ықтимал жағдайы) жоққа шығармайтын вирустық пневмониядан қайтыс болуына байланысты біржолғы әлеуметтік төлем төлеу мәселесін қарауларыңызды сұраймын:
ЖСН (қайтыс болған денсаулық сақтау қызметкері)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қайтыс болған денсаулық сақтау қызметкері)
Туған күні (қайтыс болған денсаулық сақтау қызметкері)
Денсаулық сақтау қызметкері қайтыс болған күні
Қайтыс болғаны туралы акті жазбасы күні
Жалған ақпарат пен дәйексіз (жалған) құжаттарды ұсынғаны үшін жауапкершілік туралы ескертілді.
Өтініш берушінің Т.А.Ә. (болған жағдайда) және қолы
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2020 жылғы 10 қазаны
№ ҚР ДСМ-124/2020 мен
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2020 жылғы 10 қазаны № 396
Бірлескен бұйрыққа
3-қосымша
Денсаулық сақтау жүйесінің
қызметкерлері эпидемияға
қарсы іс-шаралар жүргізу
кезінде коронавирустық
инфекцияны немесе вирустық
пневмонияны жұқтырған
жағдайда оларға, сондай-ақ
қызметкер қайтыс болған
жағдайда эпидемияға қарсы
іс-шараларға қатысу-
қатыспауына қарамастан
олардың отбасыларына
біржолғы әлеуметтік төлемді
жүзеге асыру қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Код _______________________
Облыс (қала) _______________
"Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры" АҚ ____________________________ облысы (қаласы) бойынша филиалының әлеуметтік төлемді тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту туралы 20___ ж. "____" __________ № _________ ШЕШІМІ

1. Назначить (отказать): № дела__________________________________________________________________________
Фамилия_____________________________________________________________________________________________
Имя_________________________________________________________________________________________________
Отчество (при его наличии) ____________________________________________________________________________
Дата рождения __________________ пол ___________________________ (число, месяц, год) (жен, муж)
Дата поступления списка: ______________________________________________________________________ 20___ г.
Данные работника организации здравоохранения (в случае смерти):
Фамилия ____________________________________________________________________________________________
Имя ________________________________________________________________________________________________
Отчество (при его наличии)____________________________________________________________________________
дата смерти "__" ____________ 20__ года
Размер единовременной социальной выплаты в сумме ___________________________ (сумма цифрами и прописью)
2. Отказать в назначении единовременной социальной выплаты ____________________________ (указать причину)
Руководитель филиала ________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Специалист филиала _________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Проект решения подготовлен:
Начальник отделения Государственной корпорации ______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Специалист отделения Государственной корпорации _____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))

1. Тағайындау (бас тарту):
Істің №______________________________________________________________________
Тегі_________________________________________________________________________
Аты_________________________________________________________________________
Әкесінің аты (бар болса)________________________________________________________
Туған күні____________________ жынысы___________ _____________________________
(айы, күні, жылы)                        (ер, әйел)
Тізім түскен күн: _______________________________________________________ 20___ ж.
Қайтыс болған денсаулық сақтау қызметкері деректері (қайтыс болған жағдайда):
Тегі __________________________________________________________________________
Аты __________________________________________________________________________
Әкесінің аты (бар болса)_________________________________________________________
Қайтыс болған күні: 20__ жылғы "__" ________________________
Біржолғы әлеуметтік төлем мөлшері _____________________________________ сомасында
(сома санмен және жазбаша)
2. Әлеуметтік төлем тағайындаудан бас тарту________________ (себебін көрсету)
Филиал басшысы _______________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Филиал маманы ________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Шешім жобасын дайындаған:
Мемлекеттік корпорация бөлімшесінің басшысы
_______________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мемлекеттік корпорация бөлімшесінің маманы
_______________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)