О внесении дополнения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 14 декабря 2018 года № 514 "Об утверждении предельных тарифов на электрическую энергию"
Приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 9 июля 2020 года № 250. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2020 года № 20967
В соответствии с подпунктом 70-1) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об электроэнергетике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 14 декабря 2018 года № 514 "Об утверждении предельных тарифов на электрическую энергию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17956, опубликован 20 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее дополнение:
в предельных тарифах на электрическую энергию, утвержденных указанным приказом:
дополнить строками следующего содержания:
"
Энергопроизводящие организации, вводимые в эксплуатацию
Группа энергопроизводящих организаций, реализующих электрическую энергию
2020 год
2021 год
2022 год
2023 год
2024 год
2025 год
2026 год
45-группа
12,1
12,1
12,1
12,1
12,1
12,1
12,1
".
2. Департаменту развития электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
и.о. министра М. Журебеков

"Электр энергиясына шекті тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 514 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің м.а. 2020 жылғы 9 шiлдедегi № 250 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 14 шiлдеде № 20967 болып тіркелді
"Электр энергетикасы туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 70-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Электр энергиясына шекті тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 514 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 17956 болып тiркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген электр энергиясына шекті тарифтер:
мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"
Пайдалануға берілетін энергия өндіруші ұйымдар
Электр энергиясын сататын энергия өндіруші ұйымдар тобы
2020 жыл
2021 жыл
2022 жыл
2023 жыл
2024 жыл
2025 жыл
2026 жыл
45-топ
12,1
12,1
12,1
12,1
12,1
12,1
12,1
".
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Электр энергетикасын дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің м.а.
М. Журебеков