О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 июля 2020 года № 695. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2020 года № 21037
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 218 "Об утверждении типовой формы заключения временного управляющего о финансовом положении должника" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9519, опубликован 23 сентября 2014 года в газете "Юридическая газета" № 142 (2710));
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 639 "Об утверждении типовых форм заключения временного администратора и банкротного управляющего об эффективности (неэффективности) плана реабилитации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12603, опубликован 26 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарын күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 29 шiлдедегi № 695 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 30 шiлдеде № 21037 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) "Борышкердің қаржылық жағдайы туралы уақытша басқарушы қорытындысының үлгі нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 218 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9519 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 142 (2536) санында жарияланған);
2) "Оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіз) туралы уақытша әкімші мен банкроттықты басқарушы қорытындысының үлгі нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 639 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12603 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Е. Жамаубаев