О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 октября 2007 года № 502 "Об утверждении формы документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 2 сентября 2020 года № 380. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 сентября 2020 года № 21166
В целях реализации подпункта 23) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 октября 2007 года № 502 "Об утверждении формы документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4991) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) форму журнала учета бланков дипломов, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму транскрипта, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму справки вызова, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму справки подтверждения, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму студенческого билета обучающегося/Казахстанская студенческая идентификационная карта (для организаций высшего и (или) послевузовского образования), согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму удостоверения магистранта, согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму удостоверения докторанта, согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму результата единого национального тестирования тестируемого, проводимого с 15 по 20 января, с 26 по 31 марта, с 17 по 20 августа календарного года, согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму свидетельства о присуждении образовательного гранта по группам образовательных программ высшего образования, согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму заявления для участия в едином национальном тестировании, согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму заявления для участия в конкурсе на присуждение образовательного гранта (высшее образование), согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму листа ответов итоговой аттестации обучающихся 11(12) класса, согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) форму результата единого национального тестирования тестируемого, проводимого с 20 июня по 5 июля календарного года для поступающих по образовательным программам, предусматривающим сокращенные сроки обучения, согласно приложению 13 к настоящему приказу;

"Білім беру ұйымдары білім беру қызметінде пайдаланатын қатаң есептіліктегі құжаттардың нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 23 қазандағы № 502 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 380 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 3 қыркүйекте № 21166 болып тіркелді.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 23) тармақшасын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Білім беру ұйымдары білім беру қызметінде пайдаланатын қатаң есептіліктегі құжаттардың нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 23 қазандағы № 502 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4991 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жасылсын:
"1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес диплом бланкілерін есепке алу журналының нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес транскрипттің нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес шақыру анықтамасының нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес растау анықтамасының нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес білім алушының студенттік билетінің/қазақстандық студенттік сәйкестендіру картасының (жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары үшін) нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес магистрант куәлігінің нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес докторант куәлігінің нысаны;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес тестіленушінің күнтізбелік жылғы қаңтардың 15-і мен 20-сы, наурыздың 26-сы мен 31-і, тамыздың 17-сі мен 20-сы аралығында өткізілетін ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижесінің нысаны;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес жоғары білімнің білім беру бағдарламаларының топтары бойынша білім беру грантын беру туралы куәліктің нысаны;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысу үшін өтініштің нысаны;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес білім беру грантын беру конкурсына қатысу үшін өтініштің (жоғары білім беру) нысаны;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес 11(12) сыныптарда білім алушыларды қорытынды аттестаттаудың жауап парақтарының нысаны;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес тестіленушінің қысқартылған оқыту мерзімдерін көздейтін білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсушілер үшін күнтізбелік жылғы 20 маусым мен 5 шілде аралығында өткізілетін ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижесінің нысаны;

14) форму результата единого национального тестирования тестируемого проводимого с 20 июня по 5 июля календарного года, согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) форму заявления для участия в конкурсе на присуждение образовательного гранта (высшее образование) через информационную систему, согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) форму заявления для участия в комплексном тестировании в магистратуру с казахским, русским, английском языком обучения, согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) форму результата комплексного тестирования тестируемого, согласно 17 к настоящему приказу;
18) форму результата комплексного тестирования тестируемого для магистратуры с английским языком обучения, согласно 17 к настоящему приказу;
19) форму заявления для участия в конкурсе на присуждение образовательного гранта (послевузовское образование) через информационную систему, согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) форму заявления для участия в конкурсе на присуждение образовательного гранта (послевузовское образование), согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) форму свидетельства о присуждении образовательного гранта по группам образовательных программ послевузовского образования, согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) форму результата комплексного тестирования тестируемого для групп образовательных программ, требующих творческой подготовки, согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) форму результата комплексного тестирования тестируемого для групп образовательных программ, требующих знания арабского языка, согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) форму результата вступительного экзамена по иностранному языку тестируемого, согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) форму результата единого национального тестирования тестируемого, выданного выпускнику АОО "НИШ", где баллы внешнего оценивания результатов обучения переведены в баллы единого национального тестирования, согласно приложению 25 к настоящему приказу.";
в формах документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности, утвержденных указанным приказом:
1) форму журнала учета бланков дипломов, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму транскрипта, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму справки вызова, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму справки подтверждения, изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;

14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес тестіленушінің күнтізбелік жылғы 20 маусым мен 5 шілде аралығында өткізілетін ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижесінің нысаны;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес ақпараттық жүйелер арқылы білім беру грантын беру конкурсына қатысу үшін өтініштің (жоғары білім беру) нысаны;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ, орыс, ағылшын тілінде жүргізілетін магистратураға түсуге кешенді тестілеуге қатысу үшін өтініштің нысаны;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес тестіленушінің кешенді тестілеу нәтижесінің нысаны;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес оқыту ағылшын тілінде жүргізілетін магистратура үшін тестіленушінің кешенді тестілеу нәтижесінің нысаны;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес ақпараттық жүйелер арқылы мемлекеттік білім беру грантын (жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру) беру конкурсына қатысу үшін өтініштің нысаны;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес білім беру грантын (жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру) беру конкурсына қатысу үшін өтініштің нысаны;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларының топтары бойынша білім грантын беру туралы куәліктің;
22) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес шығармашылық дайындықты талап ететін білім беру бағдарламаларының топтары үшін тестіленушінің кешенді тестілеу нәтижесінің нысаны;
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес араб тілін білуді талап ететін білім беру бағдарламаларының топтары үшін тестіленушінің кешенді тестілеу нәтижесінің нысаны;
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес тестіленушінің шет тілі бойынша түсу емтиханы нәтижесінің нысаны;
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес тестіленушінің оқу нәтижелерінің сырттай бағалау балдары ұлттық бірыңғай тестілеу балдарына ауыстырылған "НЗМ" ДБҰ бітірушісіне берілген ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижесінің нысаны бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген білім беру ұйымдары білім беру қызметінде пайдаланатын қатаң есептіліктегі құжаттардың нысандарында:
1) диплом бланкілерін есепке алу журналының нысаны осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) транскрипттің нысаны осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) шақыру анықтамасының нысаны осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4) растау анықтамасының нысаны осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

5) форму студенческого билета обучающегося/Казахстанская студенческая идентификационная карта (для организаций высшего и (или) послевузовского образования), изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму удостоверения магистранта, изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму удостоверения докторанта, изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму результата единого национального тестирования тестируемого, проводимого с 15 по 20 января, с 26 по 31 марта, с 17 по 20 августа календарного года, изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму свидетельства о присуждении образовательного гранта по группам образовательных программ высшего образования, изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму заявления для участия в едином национальном тестировании, изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму заявления для участия в конкурсе на присуждение образовательного гранта (высшее образование), изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму листа ответов итоговой аттестации обучающихся 11(12) класса, изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) форму результата единого национального тестирования тестируемого, проводимого с 20 июня по 5 июля календарного года для поступающих по образовательным программам, предусматривающим сокращенные сроки обучения, изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) форму результата единого национального тестирования тестируемого проводимого с 20 июня по 5 июля календарного года, изложить в новой редакции согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) форму заявления для участия в конкурсе на присуждение образовательного гранта (высшее образование) через информационную систему, изложить в новой редакции согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) форму заявления для участия в комплексном тестировании в магистратуру с казахским, русским, английском языком обучения, изложить в новой редакции согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) форму результата комплексного тестирования тестируемого, изложить в новой редакции согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) форму результата комплексного тестирования тестируемого для магистратуры с английским языком обучения, изложить в новой редакции согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) форму заявления для участия в конкурсе на присуждение образовательного гранта (послевузовское образование) через информационную систему, изложить в новой редакции согласно приложению 19 к настоящему приказу;

5) білім алушының студенттік билетінің/қазақстандық студенттік сәйкестендіру картасының (жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары үшін) нысаны осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
6) магистрант куәлігінің нысаны осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
7) сәйкес докторант куәлігінің нысаны осы бұйрыққа 7-қосымшаға жаңа редакцияда жазылсын;
8) тестіленушіге күнтізбелік жылғы қаңтардың 15-і мен 20-сы, наурыздың 26-сы мен 31-і, тамыздың 17-сі мен 20-сы аралығында өткізілетін ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижесінің нысаны осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
9) жоғары білімнің білім беру бағдарламаларының топтары бойынша білім беру грантын беру туралы куәліктің нысаны осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
10) ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысу үшін өтініштің нысаны осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
11) білім беру грантын беру конкурсына қатысу үшін өтініштің (жоғары білім беру) нысаны осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
12) 11 (12) сыныптарда білім алушыларды қорытынды аттестаттаудың жауап парақтарының нысаны осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
13) тестіленушінің қысқартылған оқыту мерзімдерін көздейтін білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсушілер үшін күнтізбелік жылғы 20 маусым мен 5 шілде аралығында өткізілетін ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижесінің нысаны осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
14) тестіленушінің күнтізбелік жылғы 20 маусым мен 5 шілде аралығында өткізілетін ұлттық бірыңғай тестілеу нысаны осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
15) ақпараттық жүйелер арқылы білім беру грантын беру конкурсына қатысу үшін өтініштің (жоғары білім беру) нысаны осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
16) оқыту қазақ, орыс, ағылшын тілінде жүргізілетін магистратураға түсуге кешенді тестілеуге қатысу үшін өтініштің нысаны осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
17) тестіленушінің кешенді тестілеу нәтижесінің нысаны осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
18) оқыту ағылшын тілінде жүргізілетін магистратура үшін тестіленушінің кешенді тестілеу нәтижесінің нысаны осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
19) ақпараттық жүйелер арқылы мемлекеттік білім беру грантын (жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру) беру конкурсына қатысу үшін өтініштің нысаны осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

20) форму заявления для участия в конкурсе на присуждение образовательного гранта (послевузовское образование), изложить в новой редакции согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) форму свидетельства о присуждении образовательного гранта по группам образовательных программ послевузовского образования, изложить в новой редакции согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) форму результатов комплексного тестирования тестируемого для групп образовательных программ, требующих творческой подготовки, изложить в новой редакции согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) форму результатов комплексного тестирования тестируемого для групп образовательных программ, требующих знания арабского языка, изложить в новой редакции согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) форму результатов вступительного экзамена, по иностранному языку тестируемого, изложить в новой редакции согласно приложению 24 к настоящему приказу:
25) форму результата единого национального тестирования тестируемого, выданного выпускнику АОО "НИШ", где баллы внешнего оценивания результатов обучения переведены в баллы единого национального тестирования, изложить в новой редакции согласно приложению 25 к настоящему приказу.
2. Департаменту высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течении десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
А. Аймагамбетов
Приложение 1
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 1
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
ЖУРНАЛ
учета бланков дипломов
Поступление
Дата поступления
Номер сопроводительного документа
Откуда поступили
Количество экз.
Серия и номера бланков
Продолжение таблицы
Выдача
Дата выдачи
Дата и номер документа на выдачу
Кому выдано
Наименование подразделения
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) получившего
Продолжение таблицы
Выдача
Количество экз.
Серия и номер бланков
Роспись в получении
Примечание (отметка об уничтожении и т.д.)
Приложение 2
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 2
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
____________________________________________________________________
(жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымының атауы/
__________________________________________________________________________
name of organizations of higher and (or) postgraduate education/
__________________________________________________________________________
наименование организации высшего и (или) послевузовского образования
_________________________________________________________________________
Транскрипт/Transcript/Транскрипт Серия №
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)/Last Name, First Name, Patronymic (if any) /Ф.И.О.
(при его наличии) _____________________________________________________
_____________________________________________________________________
Факультеті/Department/School of/Факультет _______________________________
_____________________________________________________________________
Мамандықтың және (немесе) білім беру бағдарламасының коды және атауы /
Сode and name of the specialty and (or) educational program/Код и наименование
специальности и (или) образовательной программы_________________________
_____________________________________________________________________
Түскен жылы:/Enter year/Год поступления _________________________________
Оқу тілі/Language of study/Язык _________________________________________
№ п/п
Пәндердің тауы /Courses/Наименование дисциплины
Кредит саны /Credit hours/ Количество кредитов
Баға/Grade/Оценка
Сандық эквивалент бойынша/By digital equivalent/ По цифровому эквиваленту
Әріптік жүйе бойынша /According to the letter system/ По буквенной системе
Балдық жүйе бойынша / In the score system /По бальной системе
Дәстүрлі жүйе бойынша/ Grafe in the traditional system/По традиционной системе
1
2
3
4
5
6
7
Кәсіптік практикаларды өтті/Information of professional practice/
Прошел профессиональные практики
Кәсіптік практикалардың түрлері/ The form of professional practice/виды профессиональ- ных практик
Практика өту кезеңі/the period of of practice/ Период прохождения практики
Кредит саны/ Credit hours/ Количе- ство кредитов
Баға/ Grade /Оценка
Сандық эквивалент бойынша/By digital equivalent/ По цифровому эквиваленту
Әріптік жүйе бойынша /According to the letter system/ По буквенной системе
Балдық жүйе бойынша / In the score system /По бальной системе
Дәстүрлі жүйе бойынша/ Grafe in the traditional system/По традиционной системе
Білім алушылардың қорытынды аттестаттау/Result of state examination /
Итоговая аттестация обучающихся
Мемлекеттік емтиханды тапсырды/ State examination was passed on /Сдал государственные экзамены
Мемлекеттік аттестаттау және (немесе) Аттестаттау комиссиясының хаттамасының күні және нөмірі /The date and the number of the report of State Attestation Commission and (or) Attestation Commission /Дата и номер протокола Государственной аттестационной и (или) Аттестационной комиссии
Баға/ Grade /Оценка
Сандық эквивалент бойынша/By digital equivalent/ По цифровому эквиваленту
Әріптік жүйе бойынша /According to the letter system/ По буквенной системе
Балдық жүйе бойынша / In the score system /По бальной системе
Дәстүрлі жүйе бойынша/ Grafe in the traditional system/По традиционной системе
Мамандығы және (немесе) білім беру бағдарламасы бойынша/ On the specialty and (or) educational program /По специальности и (или) образовательной программе
Пәндер бойынша/ On subjects/ По дисциплинам:
Дипломдық жұмысты (жобаны) орындады және қорғады/
Information about the completion of thesis project /Выполнил (а)и защитил (а) дипломную работу (проект)
Дипломдық жұмыстың тақырыбы/ Thesis theme//Тема дипломной работы
Мемлекеттік аттестаттау және (немесе) Аттестаттау комиссиясының хаттамасының күні және нөмірі /The date and the number of the report of State Attestation Commission and (or) Attestation Commission /Дата и номер протокола Государственной аттестационной и (или) Аттестационной комиссии
Кредит саны/ Credit hours/ Количество кредитов
Баға/ Grade /Оценка
Сандық эквивалент бойынша/By digital equivalent/ По цифровому эквиваленту
Әріптік жүйе бойынша /According to the letter system/ По буквенной системе
Балдық жүйе бойынша / In the score system /По бальной системе
Дәстүрлі жүйе бойынша/ Grafe in the traditional system/По традиционной системе
Жалпы кредит саны/Total number of credit/Общее число кредитов ____________
_____________________________________________________________________
GPA _________________________________________________________________
Ректор/Rector/Ректор                   (қолы/signature/подпись)
Декан/ Dean/Декан                         (қолы/signature/подпись)
Тіркеу офисінің басшысы/Head of the Registrar's office/Руководитель Офиса регистратора
(қолы/signature/подпись
М.О. М.П. Тіркеу №/registration №/регистрационный №
"_____" ________________ 20__ г.
Приложение 3
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 3
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
СПРАВКА-ВЫЗОВ
______________________________________________________________
просит(наименование организации высшего и (или) послевузовского образования)
предоставить, согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан
от "_____" _______________ _______ года, учебный отпуск для участия в установочной
сессии, экзаменационной сессии, итоговой аттестации (нужное подчеркнуть)
студенту ______ курса заочной формы обучения по специальности и (или) образовательной программе
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) студента)
на период с ________________________ по ____________________________
Проректор по учебной работе _______________________________________
Руководитель Офиса регистратора ___________________________________
Место для печати
Приложение 4
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 4
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
СПРАВКА-ПОДТВЕРЖДЕНИЕ
Об участии в установочной сессии, экзаменационной сессии, итоговой аттестации (нужное подчеркнуть)
_____________________________________________________________________
(наименование организации высшего и (или) послевузовского образования)
_____________________________________________________________________
студента заочной формы ________ курса __________________________________
_____________________________________________________________ факультета
______________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) студента)
Работающего в ________________________________________________________
(наименование организации, предприятия, учреждения)

20) білім беру грантын (жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру) беруге арналған конкурсқа қатысу үшін өтініш нысаны осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
21) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларының топтары бойынша білім грантын беру туралы куәліктің нысаны осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
22) шығармашылық дайындықты талап ететін білім беру бағдарламаларының топтары үшін тестіленушінің кешенді тестілеу нәтижесінің нысаны осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
23) араб тілін білуді талап ететін білім беру бағдарламаларының топтары үшін тестіленушінің кешенді тестілеу нәтижесінің нысаны осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
24) тестіленушінің шет тілі бойынша түсу емтиханы нәтижесінің нысаны осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
25. тестіленушінің оқу нәтижелерінің сырттай бағалау балдары ұлттық бірыңғай тестілеу балдарына ауыстырылған "НЗМ" ДБҰ бітірушісіне берілген ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижесінің нысаны осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Аймагамбетов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Диплом бланкілерін есепке алу ЖУРНАЛЫ
Түсуі
Түскен мерзімі
Ілеспе құжаттың нөмірі
Қайдан түсті
Дана саны
Бланкілердің сериясы мен нөмірі
кестенің жалғасы
Беру
Берілген күні
Берілетін құжаттың күні мен нөмірі
Кімге берілді
Дана саны
Бланкілердің сериясы мен нөмірі
Алғаны туралы қолы
Ескерту (жойылғаны туралы және т.б. туралы белгі)
Бөлімшенің атауы
Алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
____________________________________________________________________
(жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымының атауы/
_____________________________________________________________________
name of organizations of higher and (or) postgraduate education/
_____________________________________________________________________
наименование организации высшего и (или) послевузовского образования
_____________________________________________________________________
Транскрипт/Transcript/Транскрипт Серия №
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)/Last Name, First Name, Patronymic (if any)
/Ф.И.О.(при его наличии) ______________________________________________
____________________________________________________________________
Факультеті/Department/School of/Факультет ______________________________
____________________________________________________________________
Мамандықтың және (немесе) білім беру бағдарламасының коды және атауы
/Сode and name of the specialty and (or) educational program /Код и наименование
специальности и (или) образовательной программы_______________________
____________________________________________________________________
Түскен жылы:/Enter year/Год поступления ________________________________
Оқу тілі/Language of study/Язык ________________________________________
№ п/п
Пәндердің тауы /Courses/Наименование дисциплины
Кредит саны /Credit hours/ Количество кредитов
Баға/Grade/Оценка
Сандық эквивалент бойынша/By digital equivalent/ По цифровому эквиваленту
Әріптік жүйе бойынша /According to the letter system/ По буквенной системе
Балдық жүйе бойынша / In the score system /По бальной системе
Дәстүрлі жүйе бойынша/ Grafe in the traditional system/По традиционной системе
1
2
3
4
5
6
7
Кәсіптік практикаларды өтті/Information of professional practice/
Прошел профессиональные практики
Кәсіптік практикалардың түрлері/ The form of professional practice/виды профессиональ- ных практик
Практика өту кезеңі/the period of of practice/ Период прохождения практики
Кредит саны/ Credit hours/ Количе- ство кредитов
Баға/ Grade /Оценка
Сандық эквивалент бойынша/By digital equivalent/ По цифровому эквиваленту
Әріптік жүйе бойынша /According to the letter system/ По буквенной системе
Балдық жүйе бойынша / In the score system /По бальной системе
Дәстүрлі жүйе бойынша/ Grafe in the traditional system/По традиционной системе
Білім алушылардың қорытынды аттестаттау/Result of state examination /
Итоговая аттестация обучающихся
Мемлекеттік емтиханды тапсырды/ State examination was passed on /Сдал государственные экзамены
Мемлекеттік аттестаттау және (немесе) Аттестаттау комиссиясының хаттамасының күні және нөмірі /The date and the number of the report of State Attestation Commission and (or) Attestation Commission /Дата и номер протокола Государственной аттестационной и (или) Аттестационной комиссии
Баға/ Grade /Оценка
Сандық эквивалент бойынша/By digital equivalent/ По цифровому эквиваленту
Әріптік жүйе бойынша /According to the letter system/ По буквенной системе
Балдық жүйе бойынша / In the score system /По бальной системе
Дәстүрлі жүйе бойынша/ Grafe in the traditional system/По традиционной системе
Мамандығы және (немесе) білім беру бағдарламасы бойынша/ On the specialty and (or) educational program /По специальности и (или) образовательной программе
Пәндер бойынша/ On subjects/ По дисциплинам:
Дипломдық жұмысты (жобаны) орындады және қорғады/
Information about the completion of thesis project /Выполнил (а)и защитил (а) дипломную работу (проект)
Дипломдық жұмыстың тақырыбы/ Thesis theme//Тема дипломной работы
Мемлекеттік аттестаттау және (немесе) Аттестаттау комиссиясының хаттамасының күні және нөмірі /The date and the number of the report of State Attestation Commission and (or) Attestation Commission /Дата и номер протокола Государственной аттестационной и (или) Аттестационной комиссии
Кредит саны/ Credit hours/ Коли- чество креди- тов
Баға/ Grade /Оценка
Сандық эквивалент бойынша/By digital equivalent/ По цифровому эквиваленту
Әріптік жүйе бойынша /According to the letter system/ По буквенной системе
Балдық жүйе бойынша / In the score system /По бальной системе
Дәстүрлі жүйе бойынша/ Grafe in the traditional system/По традиционной системе
Жалпы кредит саны/Total number of credit/Общее число кредитов ____________
_____________________________________________________________________
GPA _________________________________________________________________
Ректор/Rector/Ректор                   (қолы/signature/подпись)
Декан/ Dean/Декан                         (қолы/signature/подпись)
Тіркеу офисінің басшысы/Head of the Registrar's office/Руководитель Офиса
регистратора                               (қолы/signature/подпись
М.О. М.П. Тіркеу №/registration №/регистрационный №
"_____" ________________ 20__ г.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
ШАҚЫРУ АНЫҚТАМАСЫ
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес _____ жылғы "____"
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымының атауы)
бастапқы сессияға, емтихан сессиясына, қорытынды аттестаттауға (керектісін
сызып көрсету) қатысу үшін ____________________________________
мамандығы және (немесе) білім беру бағдарламасы бойынша сырттай бөлімнің
______ курс студенті
__________________________________________________________________
(студенттің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда))
__________________________________________________________________
______________ бастап _______________________ дейін оқу демалысын
беруіңізді сұрайды.
Оқу жұмысы жөніндегі проректор ______________________________________
Тіркеу офисінің басшысы ______________________________________________
Мөр орны
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
РАСТАУ AНЫҚТАМАСЫ
Бастапқы сессияға, емтихан сессиясына, қорытынды аттестаттауға
(керектісін сызып көрсету) қатысу туралы
_________________________________________________________________
(жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымының атауы)
_______________________________________________________ факультетінің
сырттай бөлімнің ___________ курс ____________________________________
____________________________________________________________ студенті
(студенттің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда))
_________________________________________________________________
(жұмыс істейтін ұйымның, кәсіпорынның, мекеменің атауы)

1. В учебный отпуск выбыл "___"__________ 20____г.
_____________________________________________________________________
Наименование, подпись и печать предприятия, учреждения
2. Прибыл в организацию высшего и (или) послевузовского образования
"___"________________ 20____г.
Для участия в установочной сессии, экзаменационной сессии, итоговой аттестации (нужное
подчеркнуть), в период которой предусмотрены
А) учебные занятия _______________________________________________
Б) сдача заданий текущего и рубежного контроля ______________________
В) защита курсовой работы (проекта) ________________________________
Г) сдача экзаменов _______________________________________________
3. Выбыл из организации высшего и (или) послевузовского образования
"___"______________ 20____ г. посетив учебные занятия _______ часов, сдав за указанный период:
А) экзаменов _____________             Б) курсовых работ _____________________
(прописью)                                     (прописью)
М.П. Декан факультета ___________________
Руководитель Офиса регистратора ___________________
4. Прибыл на предприятие (в учреждение) "___"______________ 20____ г.
(печать и подпись предприятия) ___________________________________
Приложение 5
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 5
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Студенческий билет обучающегося/
Казахстанская студенческая идентификационная карта
(для организации высшего и (или) послевузовского образования)
левая сторона
Студенческий билет обучающегося/
Казахстанская студенческая идентификационная карта
наименование организации высшего и (или) послевузовского образования
логотип организации высшего и (или) послевузовского образования
Ф.И.О. (при его наличии) студента                   место для фото
Дата поступления ___________________________
Факультет __________________________________
Форма обучения _____________________________
Наименование специальности и (или) образовательной программы
_________________________________________________________________
Ректор ________________________                   № _________
правая сторона
магнитная полоса или QR код для считывания
адрес учебного заведения с указанием реквизитов организации высшего и
(или) послевузовского образования
срок действия карты _____________
Студенческий билет обучающегося/Казахстанская студенческая идентификационная карта может выдаваться как на весь период обучения, так и ежегодно после зачисления на следующий курс обучения. В данной карте содержатся данные о студенте, реквизиты организации высшего и (или) послевузовского образования. Кроме того, данная карта может использоваться как читательский билет и пропуск, а также как дисконтная карта в культурно-досуговые учреждения города.
Приложение 6
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 6
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Левая сторона
УДОСТОВЕРЕНИЕ МАГИСТРАНТА № ________________
Ф.И.О. (при его наличии) _____________________________________________
Дата поступления ___________________________________________________
Наименование специальности и (или) образовательной программы
__________________________________________________________________
Ректор ____________________________________________________________
Дата выдачи билета _________________________________________________
Правая сторона
20___/_____ учебный год
Декан _____________________________________________________________
20___/_____ учебный год
Декан _____________________________________________________________
Приложение 7
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 7
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Левая сторона
УДОСТОВЕРЕНИЕ ДОКТОРАНТА № _________________
Ф.И.О. (при его наличии) _____________________________________________
Дата поступления ___________________________________________________
Наименование специальности и (или) образовательной программы
_________________________________________________________________
Ректор ___________________________________________________________
Дата выдачи билета _______________________________________________
Правая сторона 20____/_____ учебный год
Декан ____________________________________________________________
20____/_____ учебный год
Декан ____________________________________________________________
20____/_____ учебный год
Декан ____________________________________________________________
Приложение 8
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 8
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма

1. 20___ ж "__" _________________ бастап оқу демалысына кетті
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
кәсіпорынның атауы, қолы және мөрі
2. 20___ ж. "__"___________________ бастап жоғары және (немесе) жоғары
оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымына бастапқы сессияға, емтихан сессиясына,
қорытынды аттестаттауға (керектісін сызып көрсету) қатысу үшін келді.
Бұл кезеңде:
А) _______________________ оқу сабақтары
Б) _______________________ ағымдағы және аралық бақылау тапсырмаларын орындау
В) _______________________ курстық жұмысты (жобаны) қорғау
Г) _______________________ емтихандар тапсыру қарастырылған.
3. 20___ ж. "____" _____________________ жоғары және (немесе) жоғары оқу
орнынан кейінгі білім беру ұйымынан кетті
__________ сағат оқу сабақтарына қатысып
А) ______________ емтихан Б) _________ курстық жұмыстарды тапсырды.
(жазбаша)             (жазбаша) М.О.
Факультеттің деканы ______________________
Тіркеу офисінің басшысы _______________________
4. 20___ ж. "___"_____________ кәсіпорынға (мекемеге) келді (кәсіпорынның
мөрі және қолы) _____________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Білім алушының студенттік билеті/қазақстандық студенттік сәйкестендіру картасы (жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары үшін)
сол жақ
Білім алушының студенттік билеті/
Қазақстан студенттік идентификациялық картасы
жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымының атауы
жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымының логотипі
Студенттің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)                         Фото орны
Түскен уақыты _________________________
Факультеті _____________________________
Оқу нысаны ____________________________
Мамандықтың және (немесе) білім беру бағдарламасының атауы
_________________________________________________________________
Ректор _____________________                         № _________
оң жақ
оқылатын магнит жолақ немесе QR код
жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымының
реквизиттері көрсетілген оқу орнының мекен-жайы
картаның жарамды мерзімі
Білім алушының студенттік билеті/Қазақстан студенттік идентификациялық картасы жалпы оқу кезеңіне немесе жыл сайын келесі оқу курсына қабылдағаннан кейін берілу мүмкін. Бұл картада студент туралы мәлімет, жоғары және (немесе) жоғары оқу орынан кейінгі білім беру ұйымының реквизиттері көрсетіледі. Сонымен қатар осы карта оқырман билеті және рұқсаттама, сондай-ақ қалалық мәдениет-демалыс мекемелеріне дисконт картасы ретінде қолданыла алады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
6-қосымша
Нысан
сол жақ
МАГИСТРАНТТЫҢ КУӘЛІГІ № __________
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) ________________________________________
_________________________________________________________________
Түскен уақыты ____________________________________________________
Мамандығының және (немесе) білім беру бағдарламасының
атауы ____________________________________________________________
Ректор ___________________________________________________________
Билеттің берілген күні ______________________________________________
оң жақ
20___/_____оқу жылы/
Декан ____________________________________________________________
20___/_____оқу жылы/
Декан ____________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
7-қосымша
Нысан
сол жақ
ДОКТОРАНТТЫҢ КУӘЛІГІ № __________
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) ____________________________________________
_____________________________________________________________________
Түскен уақыты ________________________________________________________
Мамандығының және (немесе) білім беру бағдарламасының
атауы ________________________________________________________________
Ректор _______________________________________________________________
Билеттің берілген күні _________________________________________________
оң жақ
20___/_____оқу жылы
Декан ________________________________________________________________
20___/_____оқу жылы
Декан ________________________________________________________________
20___/_____оқу жылы
Декан ________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
8-қосымша
Нысан

Результат единого национального тестирования тестируемого, проводимого с 15 по 20 января, с 26 по 31 марта, с 17 по 20 августа календарного года
Приложение 9
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 9
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Cвидетельство о присуждении образовательного гранта по группам образовательных программ высшего образования
Приложение 10
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 10
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Заявление для участия в едином национальном тестировании
Приложение 11
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 11
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Заявление для участия в конкурсе на присуждение образовательного гранта (высшее образование)
Приложение 12
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 12
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Лист ответов итоговой аттестации обучающихся 11(12) класса
Приложение 13
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 13
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Результат единого национального тестирования тестируемого, проводимого с 20 июня по 5 июля календарного года для поступающих по образовательным программам, предусматривающим сокращенные сроки обучения
Приложение 14
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 14
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Результат единого национального тестирования тестируемого, проводимого с 20 июня по 5 июля календарного года
Приложение 15
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 15
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Заявление для участия в конкурсе на присуждение образовательного гранта (высшее образование) через информационную систему
Приложение 16
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 16
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Заявление для участия в комплексном тестировании в магистратуру с казахским, русским, английском языком обучения
Приложение 17
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 17
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Результат комплексного тестирования тестируемого
Приложение 18
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 18
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Результат комплексного тестирования тестируемого для магистратуры с английским языком обучения
Приложение 19
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 19
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Заявление для участия в конкурсе на присуждение образовательного гранта (послевузовское образование) через информационную систему
Приложение 20
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 20
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Заявление для участия в конкурсе на присуждение образовательного гранта (послевузовское образование)
Приложение 21
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 21
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Свидетельство о присуждении образовательного гранта по группам образовательных программ послевузовского образования
Приложение 22
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 22
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Результат комплексного тестирования тестируемого для групп образовательных программ, требующих творческой подготовки
Приложение 23
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 23
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Результат комплексного тестирования тестируемого для групп образовательных программ, требующих знания арабского языка
Приложение 24
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 24
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Результат вступительного экзамена по иностранному языку тестируемого
Приложение 25
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 2 сентября 2020 года № 380
Приложение 25
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Результат единого национального тестирования тестируемого, выданный выпускнику АОО "НИШ", где баллы внешнего оценивания результатов обучения переведены в баллы единого национального тестирования

Тестіленушінің күнтізбелік жылғы қаңтардың 15-і мен 20-сы, наурыздың 26-сы мен 31-і, тамыздың 17-сі мен 20-сы аралығында өткізілетін ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижесі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
9-қосымша
Нысан
Жоғары білімнің білім беру бағдарламаларының топтары бойынша білім беру грантын беру туралы куәлік
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
10-қосымша
Нысан
Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысу үшін өтініш
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
11-қосымша
Нысан
Білім беру грантын беру конкурсына қатысу үшін өтініш (жоғары білім беру)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
12-қосымша
Нысан
11(12) сыныптарда білім алушыларды қорытынды аттестаттаудың жауап парақтары
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
13-қосымша
Нысан
Тестіленушінің қысқартылған оқыту мерзімдерін көздейтін білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсушілер үшін күнтізбелік жылғы 20 маусым мен 5 шілде аралығында өткізілетін ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижесі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
14-қосымша
Нысан
Тестіленушінің күнтізбелік жылғы 20 маусым мен 5 шілде аралығында өткізілетін ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижесі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
15-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
15-қосымша
Нысан
Ақпараттық жүйелер арқылы білім беру грантын беру конкурсына қатысу үшін өтініш (жоғары білім беру)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
16-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
16-қосымша
Нысан
Оқыту қазақ, орыс, ағылшын тілінде жүргізілетін магистратураға түсуге кешенді тестілеуге қатысу үшін өтініш
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
17-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
17-қосымша
Нысан
Тестіленушінің кешенді тестілеу нәтижесі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
18-қосымша
Нысан
Оқыту ағылшын тілінде жүргізілетін магистратура үшін тестіленушінің кешенді тестілеу нәтижесі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
19-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
19-қосымша
Нысан
Ақпараттық жүйелер арқылы мемлекеттік білім беру грантын (жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру) беру конкурсына қатысу үшін өтініш
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
20-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
20-қосымша
Нысан
Білім беру грантын (жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру) беру конкурсына қатысу үшін өтініш
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
21-қосымша
Нысан
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларының топтары бойынша білім грантын беру туралы куәлік
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
22-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
22-қосымша
Нысан
Шығармашылық дайындықты талап ететін білім беру бағдарламаларының топтары үшін тестіленушінің кешенді тестілеу нәтижесі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
23-қосымша
Араб тілін білуді талап ететін білім беру бағдарламаларының топтары үшін тестіленушінің кешенді тестілеу нәтижесі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
24-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
24-қосымша
Нысан
Тестіленушінің шет тілі бойынша түсу емтиханының нәтижесі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 2 қыркүйегі
№ 380 бұйрығына
25-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығына
25-қосымша
Нысан
Тестіленушінің оқу нәтижелерінің сырттай бағалау балдары ұлттық бірыңғай тестілеу балдарына ауыстырылған "НЗМ" ДБҰ бітірушісіне берілген ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижесі