"Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері қаржы жүмыскерлерінің еңбек нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 273 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 468 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 21257 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері қаржы жүмыскерлерінің еңбек нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 273 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13873 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері қаржы жұмыскерлерінің еңбек нормаларын бекіту туралы";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері қаржы жұмыскерлері еңбек нормаларының "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік мекемелерінде бухгалтерлік есеп және қаржы қызметі жөніндегі жұмыстарға уақыт нормалары" деген бөлімде:

О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 июня 2016 года № 273 "Об утверждении норм труда финансовых работников Вооруженных Сил Республики Казахстан"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 21 сентября 2020 года № 468. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 сентября 2020 года № 21257
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 июня 2016 года № 273 "Об утверждении норм труда финансовых работников Вооруженных Сил Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13873, опубликован 20 июля 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в заголовок вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в Нормах труда финансовых работников Вооруженных Сил Республики Казахстан в разделе "Нормы времени на работы по бухгалтерскому учету и финансовой деятельности в государственных учреждениях Министерства обороны Республики Казахстан", утвержденных указанным приказом:

реттік нөмірлері 54 және 55-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 84-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
84
Қалған операциялар мен "Түзетпе" операциялары бойынша Нысандар альбомының 274-нысанды жеке мемориалдық ордерлерді қалыптастыру және тексеру
бір шартты құжат
0,50
";
реттік нөмірлері 102 және 103-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
102
Жеке табыс салығын және әлеуметтік салықты есептеу бойынша жиынтық есеп
бір шартты құжат

строки, порядковые номера 54 и 55, исключить;
строку, порядковый номер 84, изложить в следующей редакции:
"
84
Формирование и проверка отдельных мемориальных ордеров формы 274 Альбома форм по остальным операциям и по операциям "Сторно"
один условный документ
0,50
";
строки, порядковые номера 102 и 103, изложить в следующей редакции:
"
102
Сводный расчет по исчислению индивидуального подоходного налога и социального налога
один условный документ

2,07
113
5-ДБ-Ө нысаны бойынша дебиторлық берешек туралы есепті жасау
бір шартты құжат
2,07
";
реттік нөмірі 117-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
117
Мемлекеттік мекемелерде материалдық құндылықтардың және ақша қаражатының жетіспеушілігі және оны ұрлау туралы есепті жасау
бір шартты құжат
2,15
";
реттік нөмірлері 136, 137 және 138-жолдар алып тасталсын;
"
Тұрғын үй-коммуналдық көрсетілетін қызметтерден алиментті ұстау
"
деген жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 159 және 160-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 163-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
163
Жеке табыс салығын төлеуге шоттарды жасау
бір шартты құжат
1,07
";
"
Сауықтыру бойынша жәрдемақыны есептеу
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Сауықтыруға арналған жәрдемақыны есептеу
";
реттік нөмірі 170-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
169
Сауықтыруға арналған жәрдемақыны төлеуге шотты жасау
бір шартты құжат
0,17
";
"
Демалысқа шыққанда берілетін қаражатты есептеу
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Орташа жалақыны есептеу
";
"
Іссапар төлемдерін есептеу
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды өтеу
";
реттік нөмірі 176-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
176
Қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды өтеуге тізімді жасау
бір шартты құжат
1,07
";
"
Әскери қызметшілердің жол қызметтерін төлеу
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Әскери қызметшілердің өз мүлкін жеткізгені үшін ақша төлеу
";
"
Науқастану парағы бойынша төлемдерді есептеу
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Еңбекке уақытша жарамсыздығы бойынша әлеуметтік жәрдемақыны есептеу
";
реттік нөмірі 204-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
204
Нысандар альбомының 437-нысаны бойынша алиментті өндіріп алу туралы орындаушылық парақты есепке алу кітабына жазба жасау
бір шартты құжат
0,14
".
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Экономика және қаржы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.

2,07
113
Формирование отчета о дебиторской задолженности по форме 5-ДЗ-П
один условный документ
2,07
";
строку, порядковый номер 117, изложить в следующей редакции:
"
117
Составление отчета о недостачах и хищениях материальных ценностей и денежных средств в государственных учреждениях
один условный документ
2,15
";
строки, порядковые номера 136, 137 и 138, исключить;
строку:
"
Удержание алиментов с жилищно-коммунальных услуг
"
исключить;
строки, порядковые номера 159 и 160, исключить;
строку, порядковый номер 163, изложить в следующей редакции:
"
163
Формирование счета к оплате индивидуального подоходного налога
один условный документ
1,07
";
строку:
"
Начисление пособия по оздоровлению
"
изложить в следующей редакции:
"
Начисление пособия для оздоровления
";
строку, порядковый номер 170, изложить в следующей редакции:
"
169
Формирование счета на оплату пособия для оздоровления
один условный документ
0,17
";
строку:
"
Начисление отпускных
"
изложить в следующей редакции:
"
Исчисление средней заработной платы
";
строку:
"
Начисление командировочных
"
изложить в следующей редакции:
"
Возмещение расходов на служебные командировки
";
строку, порядковый номер 176, изложить в следующей редакции:
"
176
Формирование списка на возмещение расходов на служебные командировки
один условный документ
1,07
";
строку:
"
Оплата дорожных услуг военнослужащих
"
изложить в следующей редакции:
"
Оплата денег за перевозку собственного имущества военнослужащих
";
строку:
"
Начисление выплаты по больничным листам
"
изложить в следующей редакции:
"
Начисление социального пособия по временной нетрудоспособности
";
строку, порядковый номер 204, изложить в следующей редакции:
"
204
Внесение записи в книгу учета исполнительных листов о взыскании алиментов формы 437 Альбома форм
один условный документ
0,14
".
2. Департаменту экономики и финансов Министерства обороны Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
3) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра обороны Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.

5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
Н. Ермекбаев

5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
Н. Ермекбаев