Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Нур-Султана от 14 декабря 2020 года № 01-3205. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2020 года № 21792. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 17 октября 2022 года № 01-2903.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 17.10.2022 № 01-2903 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с городской избирательной комиссией города Нур-Султан (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 12 февраля 2016 года № 104-274 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и о предоставлении помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1004, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 16 февраля 2016 года).
3. Руководителю Государственного учреждения "Аппарат акима города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру ушін орындарды белгілеу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 01-3205 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 21792 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 17 қазандағы № 01-2903 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 17.10.2022 № 01-2903 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңы 28-бабының 6-тармағына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нұр-Сұлтан қаласының қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық қандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 104-274 қаулысының (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1004 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 ақпанда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего постановления в органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султана;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта.

1) осы қаулының әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде әділет органына осы тармақтың 2), 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султан Мәкена Б.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 14 декабря 2020 года № 01-3205
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
п/п
Месторасположение
1
2
По району "Алматы" города Нур-Султан
1.
Пересечение улиц Қ. Сәтбаева и А. Петрова, район торгового дома "Евразия"
2.
Пересечение улиц Қажымұкана и А. Петрова, район торгового дома "Орбита"
3.
Пересечение проспекта Абылай хана и улицы Манаса, район торгового дома "Встреча"
4.
Пересечение проспектов Б. Момышұлы и Тәуелсіздік, район Дворца школьников
5.
Пересечение проспекта Ш. Құдайбердіұлы и улицы Ғ. Мүсірепова, район Государственного коммунального предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 7" акимата города Нур-Султан
6.
Жилой массив Промышленный, улица Шалгөде, № 3 и № 2/1, район торгового дома "Береке")
7.
Жилой массив Интернациональный, улица Мереке, № 1а (центральная детско-юношеская библиотека)
8.
Жилой массив Мичурино, улица Бастау
(центральная площадь)
9.
Жилой массив Күйгенжар, улица Жанатұрмыс, № 1/1
(сквер)
10.
Жилой массив Железнодорожный, улица Ж. Жабаева, № 20
(Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 11" акимата города Нур-Султан)
11.
Центр обслуживания населения района "Алматы"
проспект Тәуелсіздік, № 34
12.
Проспект Б. Момышұлы (парк "Жерұйык")
13.
район гипермаркета "Магнум", улица Еділ, № 26
14.
Улица К. Әзірбаева, район дома № 6/5
1
2
15.
Железнодорожный комплекс "Нұрлы жол"
По району "Байқоңыр" города Нур-Султан
16.
Улица Ж. Тәшенева, район парковки Дворца спорта "Алатау"
17.
Пересечение улиц Ш. Уәлиханова и С. Сейфуллина
18.
Проспект Республики, № 2, территория Национального военно-патриотического центра Вооруженных сил Республики Казахстан
19.
Пересечение улицы Кенесары и проспекта Республики
20.
Проспект Республики, район торгового дома "Есиль"
21.
Проспект Республики, № 34, район Дворца "Жастар"
22.
Пересечение улиц Ш. Уәлиханова и А. Кравцова, район торгового дома "Жастар"
23.
Пересечение улиц Ш. Уәлиханова и проспекта Абая, район торгового дома "Жаннұр"
24.
Проспект Абая, № 80 (район отдела № 5 Байконырского района по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан")
25.
Улица Кенесары, № 78, район магазина "Вкус Март"
26.
Пересечение улиц А. Иманова и Ш. Уәлиханова, район делового дома "Алма-Ата"
27.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Мәкенге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Кульгинов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 01-3205 қаулысына
қосымша
Барлық қандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Р/с
Орналастыру орны
1
2
Нұр-Сұлтан қаласының "Алматы" ауданы бойынша
1.
Қ. Сәтбаев және А. Петров көшелерінің қиылысы, "Еуразия" сауда үйдің ауданы
2.
Қажымұқан және А. Петров көшелерінің қиылысы, "Орбита" сауда үйдің ауданы
3.
Абылай хан даңғылының және Манас көшесінің қиылысы, "Встреча" сауда үйдің ауданы
4.
Б. Момышұлы және Тәуелсіздік даңғылдарының қиылысы, оқушылар сарайының ауданы
5.
Ш. Құдайбердіұлы даңғылы мен Ғ. Мүсірепов көшесінің қиылысы, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауданы
6.
Промышленный тұрғын алабы, Шалгөде көшесі, № 3 және № 2/1, "Береке" сауда үйдің ауданы
7.
Интернациональный тұрғын алабы, Мереке көшесі, № 1а, орталық жасөспірімдер кітапханасы
8.
Мичурино тұрғын алабы, Бастау көшесі (орталық алаң)
9.
Күйгенжар тұрғын алабы, Жаңатұрмыс көшесі, № 1/1 (шағынгүлбақ)
10.
Железнодорожный тұрғын алабы, Ж. Жабаев көшесі, № 20
(Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 11 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны)
11.
"Алматы" ауданының халыққа қызмет көрсету орталығы
Тәуелсіздік даңғылы, № 34
12.
Б. Момышұлы даңғылы ("Жерұйық" саябағы)
13.
"Магнум" гипермаркетінің ауданы, Еділ көшесі, № 26
14.
К. Әзірбаев көшесі, № 6/5 үйдің ауданы
15.
"Нұрлы жол" теміржол кешені
1
2
Нұр-Сұлтан қаласының "Байқоңыр" ауданы бойынша
16.
Ж. Тәшенев көшесі, "Алатау" спорт сарайының көлік тұрағы ауданы
17.
Ш. Уәлиханов және С. Сейфуллин көшелерінің қиылысы
18.
Республика даңғылы, № 2 Қазақстан Республикасы Қарулы күштер Ұлттық әскери-патриоттық орталығының аумағы
19.
Кенесары көшесі және Республика даңғылының қиылысы
20.
Республика даңғылы, "Есіл" сауда үйдің ауданы
21.
Республика даңғылы, № 34, "Жастар" сарайының ауданы
22.
Ш. Уәлиханов және А. Кравцов көшелерінің қиылысы, "Жастар" сауда үйдің ауданы
23.
Ш. Уәлиханов және Абай даңғылының қиылысы, "Жаннұр" сауда үйдің ауданы
24.
Абай даңғылы, № 80 ("Азаматтарға арналған үкімет" "мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының филиалы Байқоңыр ауданының Халыққа қызмет көрсету № 5 бөлімінің ауданы)
25.
Кенесары көшесі, № 78, "Вкус Март" дүкенінің ауданы
26.
А. Иманов және Ш. Уәлиханов көшелерініің қиылысы, "Алма-Ата" іскерлік үйдің ауданы
27.